Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | St 4.8.2021 16:46:16

Ned >> 😀😀

    NNed - Profil | St 4.8.2021 16:39:00

    dada11 >> jak myslíš... 🤔😝

      Ndada11 - Profil | St 4.8.2021 16:33:42

      MilosVee >> Možná holky😀😀

        NMilosVee - Profil | St 4.8.2021 15:30:20

        dada11 >>
        Tak to vážně netuším.

          Ndada11 - Profil | St 4.8.2021 13:02:27

          MilosVee >> A co je hezkého na Brně? 😀😀😀😀

            NMilosVee - Profil | St 4.8.2021 12:36:22

            Já dneska na dalešicích jen menšího candáta a pak jsem testnul Svratku 3.Měl jsem nějaký job v Brně, tak jsem trochu zavláčel.Chyceno 5 okounů, pár tloušťů a jesenů.Ale řeka je to fakt hnusná a celkově divná.Už vím kam na ryby nikdy nepůjdu.😀

              Ndada11 - Profil | St 4.8.2021 9:57:37

              Bobo10 >> Pěknej 😀

                NBobo10 - Profil | St 4.8.2021 7:51:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnešek jen o jednom okounovi... Ale stál za to... 30+

                  Ndada11 - Profil | Ne 1.8.2021 10:52:14

                  Dnes čtyři menší candáti během hodiny. Pak slejvák a jupí k domovu.

                    Ndada11 - Profil | So 31.7.2021 16:17:38

                    Rybičky lepšíh velikostí nachystané a zítra jupí znovu.

                      Ndada11 - Profil | So 31.7.2021 15:34:11

                      MilosVee >> Jo jo. Musím pořešit podlážky. Jinak mám strach.

                        NMilosVee - Profil | So 31.7.2021 14:03:49

                        dada11 >>
                        Jsem Ti říkal že bez loďky je to beznadějný.

                          Ndada11 - Profil | So 31.7.2021 9:49:01

                          Tak dneska s kámošem pár candátů. Od 35 do 55cm. Ale bez člunu by asi nebyli.

                            NMilosVee - Profil | Út 27.7.2021 8:53:39

                            Martian >>
                            Jo to asi jo.

                              NMartian - Profil | Po 26.7.2021 21:52:28

                              MilosVee >> o víkendu bylo kolem těch 377,8, ale to bylo vypuštěné - Mohelno bylo narvané do lesa. Teď je to napuštěné zase k těm 380.

                              Když to bude horní hranice 375, tak odpouštěné to bude kolem 372,5. Těch 5 tam bude 😉

                                NMilosVee - Profil | Po 26.7.2021 20:54:26

                                Tak jenom o 5 metrů?Tak to je o ničem, vždyť to je jen o cca 2 míň, než bylo teď o víkendu.To je běžný podzimní stav.

                                  NJelcin_m - Profil | Po 26.7.2021 11:22:35

                                  Martian >> tak to je docela v pohodě, vlastně to tak bývalo na podzim pravidelně ještě níž

                                    NMartian - Profil | Po 26.7.2021 9:23:47

                                    Zdar borci, ted mam info od kamarada, ktera dela v CEZ energoservis... Letos se pry snizi hladina o 5 m a bude se dosypavat hraz. Pristi tyden by to mělo být oficiální. Takze 10 m ne. A bere se to z té horní kvoty (kdyz je to napustene) - takze kdyz se to ted drzi kolem tech 380, pujde to na cca 375...

                                      NBobo10 - Profil | Ne 25.7.2021 21:42:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dneska jsem byl taky chvilku... 4 hodiny bez záběru a pak se to rozjelo... 11 chycených 4 spadli u loďky a pár mi jich to nedobralo pod lodi... Konečně se usmálo štěstí i na mě...

                                        NMilosVee - Profil | Ne 25.7.2021 21:26:03

                                        novel >> jigy nepotřebuju a krmítek mám nadělaných 500 ks a feederových asi 400 ks.Olůvek přes 1000 ks.Sehnal jsem na podzim za flašku 2 metráky olova a zima byla dlouhá...😀