Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Nnovel - Profil | Ne 25.7.2021 20:27:21

MilosVee >> A posbírá pár krmítek, olůvek, jigů... 😁

Dneska jsem byl chvilku vláčet v Dalešické zátoce a jen jeden malý candátek. Voda zelená jak brčál.

    Ndada11 - Profil | Ne 25.7.2021 15:35:53

    MilosVee >> 😀

      NMilosVee - Profil | Ne 25.7.2021 13:30:55

      Tak jestli to skutečně bude o 10 m dolů vodního sloupce, tak to bude dost zajímavý pohled.Člověk aspoň omrkne jak vypadají zajímavý místa, který jsou běžně v hlubinách a nedostupné.To budu jezdit na loďce a fotit a fotit,tak už se těšim.

        Ndada11 - Profil | Ne 25.7.2021 13:30:44

        Ned >> 😀😀😀

          NBobo10 - Profil | Ne 25.7.2021 12:31:23

          Něco jsem zjišťoval. O něčem se na hrázi mluví, ale zatím sami pracovníci o ničem oficialne neví... V tomto týdnu má být teprve nějaká porada kde by mohli být informováni. Ale to co se tam povídá říká až o 10ti metrech dolů. Ale říkám. Zatím to jsou jen spekulace a žádné oficiální stanovisko ještě není vydané.

            NMilosVee - Profil | Ne 25.7.2021 12:08:04

            EDAmrk >>
            Tak ty bys měl mít info když tam pracuješ né?

              NNed - Profil | Ne 25.7.2021 11:10:54

              vladěna >> furt se všemu divíš, to byl nechtěný fór 😂🤣

                NNed - Profil | Ne 25.7.2021 11:09:54

                dada11 >> jsem si ani nevšiml 🤣🤣🤣

                  Ndada11 - Profil | Ne 25.7.2021 10:19:31

                  Ned >> To je z 2016😀😀😀😀😀😀😀

                    Nvladěna - Profil | Ne 25.7.2021 10:08:23

                    Ned >> ???.

                      Ndada11 - Profil | Ne 25.7.2021 9:36:39

                      EDAmrk >> Jen sem slyšel, že mají do prvního září upustit šest metrů a opravovat něco na hrázi.

                        NEDAmrk - Profil | Ne 25.7.2021 9:27:35

                        Pěkné ráno, řeknite mi, prosím, někdo něco bližšího k upouštění vody, ať se také něco dozvím. Díky

                          Ndada11 - Profil | Ne 25.7.2021 8:20:25

                          Jelcin_m >> To netuším. Ale v ČR jsou rychlíci. 😀😀😀

                            NJelcin_m - Profil | Ne 25.7.2021 7:56:16

                            dada11 >> a jak dlouho to má trvat ? přes zimu asi dělat nebudou ne..

                              Ndada11 - Profil | Ne 25.7.2021 7:05:21

                              mslavk3 >> Máš pravdu. Už se má začít upouštět a prvního září, má být o šest metrů dole.

                                NCejnek 2 - Profil | Ne 25.7.2021 1:37:01

                                mslavk3 >> tak o tom jsem neslyšel a doufám, že to není pravda, protože 6-10 m je dost

                                  Nmslavk3 - Profil | So 24.7.2021 23:40:17

                                  Ahoj chlapi, prý se má opravovat hráz a v září se má upouštět hladina o 6 až 10 m, nevíte o tom něco...?

                                    NMilosVee - Profil | Pá 23.7.2021 14:03:08

                                    jagos >>
                                    Já jezdím okolo mostu a nad, mám to za barákem.

                                      Njagos - Profil | Pá 23.7.2021 13:41:29

                                      MilosVee >> asi jo, jezdím od konesin po přítok a hrůza, dole to moc neznám, musím to projit