Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NMilosVee - Profil | Pá 23.7.2021 13:37:48

jagos >>
Musíš níž.Nahoru jezdí snad celej okres, přitom já tam skoro nikdy nezachytal.max tak násaďáky a cejny.Ale třeba to jen neumím.

    Njagos - Profil | Pá 23.7.2021 13:12:56

    MilosVee >> to máš super místa! Co jezdím já tak plno lidí musím se po něčem podivat

      NMilosVee - Profil | Pá 23.7.2021 11:11:57

      zdežák >>
      Já zítra a pak až v týdnu zase

        Ndada11 - Profil | Pá 23.7.2021 10:35:28

        zdežák >> Až příští víkend.

          Nzdežák - Profil | Pá 23.7.2021 9:49:32

          Zdarec, kolik z vás se chystá o víkendu na Dalas ? :)

            Nburdis - Profil | Pá 23.7.2021 7:55:42

            Ahojte, já teda včera nahoře na vláčku jen kapříka za triko, jinak od 6 do 9:30 večer nic...

              NMilosVee - Profil | Čt 22.7.2021 19:04:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jelcin_m >>
              Tak kapři nevím, ty jsem tam nezkoušel snad měsíc.Jinak candáti jsou stále při chuti, dnes se povedli 3 kousky 50-65.Aji norek se přišel na jednoho podívat.Tradičně široko daleko ani noha, takže dobrá rybačka.

                NJelcin_m - Profil | St 21.7.2021 20:33:09

                MilosVee >> já jsem zkoušel jenom kapříky a musím říct, že na koule už podruhé ani ťuk.. jdou teď kapři někomu ?

                  NMilosVee - Profil | St 21.7.2021 17:58:51

                  Tak co byl někdo?
                  Já se chystám zítra ráno na candoše.

                    Ndada11 - Profil | Ne 18.7.2021 21:05:45

                    Ahoj. Prosím někoho kdo to zná kolem Kozlan, jestli by mě tam neprotáhl. Nemusím vyloženě autem k vodě, ale třeba pět kiláků pěšky se mi taky nechce. Když tak sz, nebo klidně tady. Děkuji. Přijedu, odvezu. Záleží na domluvě.

                      Ndada11 - Profil | Ne 18.7.2021 12:22:48

                      MilosVee >> Snad😁😁

                        NMilosVee - Profil | Ne 18.7.2021 11:39:14

                        dada11 >>
                        Víš jak se to říká.
                        Změna místa-ryba jistá😄😄😄

                          Ndada11 - Profil | Ne 18.7.2021 11:14:57

                          MilosVee >> Pravdu máš. Já tam byl asi naposledy. Příště měním flek.

                            NMilosVee - Profil | Ne 18.7.2021 7:24:08

                            dada11 >> Proto jezdím zásadně jen na loďce.Zajedu si do míst kde se ze břehu široko daleko absolutně nedá sednout, leda že by byl borec zavěšenej na laně, a mám vystaráno.Navíc v loďce je pohodlí, rovina a vše při ruce.Není co řešit.Ještě se tak dohadovat s nějakým vožgrundem😂😂😂

                              Ndada11 - Profil | Ne 18.7.2021 6:31:24

                              Tak sme se trochu pohádali a aspoň už neřvou.

                                Ndada11 - Profil | Ne 18.7.2021 6:19:15

                                Teď si vedle mě sedli nějací dva týpci. To ke mazec. Asi dneska budu mít z ryb hovno. To už není hlasitý rozhovor, ale řev po sobě. I když sedí vedle sebe. Ten blíž ke mně to na feeder háže ke mně kde to mám na rybku a i tam krmí. A samozřejmě nechybí pivo. Asi tady fakt končím a začnu jezdit zase někam jinam.

                                  Ndada11 - Profil | Ne 18.7.2021 5:40:06

                                  MilosVee >> Taky je mi to jedno. 😁😁

                                    NMilosVee - Profil | Ne 18.7.2021 5:36:38

                                    dada11 >>
                                    Nasranej určitě není.Je to naprosto klidnej člověk a těch stížností je tam dost co tak vím.Ale mě to je jedno, já tam nebydlím ani nechytám.😄

                                      Ndada11 - Profil | Ne 18.7.2021 5:22:56

                                      MilosVee >> Taky to tam mají a nic. Asi změním flek.

                                        Ndada11 - Profil | Ne 18.7.2021 5:21:40

                                        MilosVee >> Letos tam bylo jen pár mrtvých kaprů. A smrad je až pod hrází u hospody. Ale to tam smrdí odjakživa. Než tam začali jezdit s aqabordingem, tak to chcípalo mnohem víc. Nebydlím přímo u rybníka, ale kousek od něj. Spíš jestli tvůj kolega není na něj nasranej, kvůli pozemku😁