Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NMilosVee - Profil | Ne 18.7.2021 4:55:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak candáti dneska opět velice při chuti.Zatím největší 60 cm, tak třeba příjde i něco lepšího.

    NMilosVee - Profil | Ne 18.7.2021 4:06:02

    Mají to tam.Tak uvidíme.

      NCejnek 2 - Profil | So 17.7.2021 23:03:27

      dada11 >> já se tam byl podívat před 14 dny za kamarádem a chytá tam slušný ryby

        NBobo10 - Profil | So 17.7.2021 22:37:40

        Ještě mohu z vlastní zkušenosti přidat Chvojnice... Je to u Rosic... Ale v pohodě přístup a hodně ryb. Patří L. Zabranskemu sice dražší ale dobrý... Těch soukroma ku tu myslím moc není...

          NMilosVee - Profil | So 17.7.2021 22:19:42

          dada11 >>
          A taky mu to tam dost chcipe.Kolega z prace bydli primo u rybnika a rikal ze nepredstavitelny puch a mraky chciplych ryb.Uz to tam pry resi i hygiena a ziv.prostredi, ze takhle teda jako neeee.

            Ndada11 - Profil | So 17.7.2021 20:11:45

            Jelcin_m >> Jen mu toho loni dost uteklo. Je otázka, kolik toho loni kluci nanosili zpět. Jevpravda, že sem tam loni byl a zachytal si pěkně.

              NJelcin_m - Profil | So 17.7.2021 20:08:20

              Cejnek 2 >> tajeď si na boroviňák.. má to tam teď zarybněný asi nejlíp tady v okolí..

                Ndada11 - Profil | So 17.7.2021 20:06:34

                MilosVee >> Ještě Asuán u Mladoňovic, tam je taky pěkně.

                  Ndada11 - Profil | So 17.7.2021 20:04:59

                  Cejnek 2 >> Zde na mrku máš mapu soukromáků.

                    NCejnek 2 - Profil | So 17.7.2021 18:38:10

                    MilosVee >> já nejsem ale u třebíčáků

                      NMilosVee - Profil | So 17.7.2021 18:14:12

                      Cejnek 2 >>
                      Tak to netuším, já na soukromáky nejezdím.Ale bývalo něco před Náměští pod vyhlídkou myslím a Nedveka v Hostimu.Jinak nevím.Jo a ještě v Příbrami myslím.Ale jestli to tam vůbec ještě funguje nevím.Ale je plno vod místního významu typu Lubí, Hájek apod.

                        NCejnek 2 - Profil | So 17.7.2021 17:52:23

                        Zdar chlapci, chtěl bych se zeptat na nějaké soukromáky tady na třebíčsku a okolí, vaše zkušenosti s nimi.
                        Pište, ale kromě Bohušek tam to znám dobře.
                        Díky a Petrův zdar.

                          Ndada11 - Profil | So 17.7.2021 15:40:31

                          MilosVee >> To jo, ale zítra si myslím bude zase míň. Pokud nezaprší, tak zítra jedu ještě vejš.

                            NMilosVee - Profil | So 17.7.2021 12:22:19

                            dada11 >>
                            Ideální.

                              Ndada11 - Profil | So 17.7.2021 12:19:39

                              MilosVee >> Asi půl metru do plna. A celkem kalné.

                                NMilosVee - Profil | So 17.7.2021 10:13:26

                                dada11 >>
                                To se mi taky stavalo.Od ty doby co jsem dal pletenku je to jistejsi.Ta jen tak nepraskne jak vlasec.S vlascem brnknes o cokoliv a je konec.A kolik je vody?Dneska se mi nechtelo vstavat.

                                  Ndada11 - Profil | So 17.7.2021 9:10:41

                                  Jeden poctivý záběr na rybku a po záseku jen odpor a vlasec prdnul. Jinak to nějak přestává brát i na feeder.

                                    Ndada11 - Profil | So 17.7.2021 6:52:08

                                    Kapři na feeder spolupracujou pěkně. Jen ta velikost nic moc. A na rybku sem to urval. Měl sem záběr a ani sem to nepostřehl, zatáhlo mi to něco pod nohy do kamení.

                                      Ndada11 - Profil | So 17.7.2021 5:00:21

                                      Hodinu to tam leží a jen jeden potah.

                                        Ndada11 - Profil | So 17.7.2021 4:59:58

                                        MilosVee >> Taky řešení💪😄👌