Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NSerjoža - Profil | So 1.6.2019 12:05:10

Dalešice,Bero amuri a bolení!

    Nzdežák - Profil | Čt 30.5.2019 15:03:07

    ze středy na čtvrtek se povedla jedna 9kg jikernačka a 2 kaprici okolo 3.5 kg.ale vecer voda tekla jak na řece

      Nstormandnature - Profil | Út 28.5.2019 21:40:58

      Jelcin_m >> byli jsme v pátek na noc a vyšťourali jsme jen jednoho cejna. Třeli se jak o závod. Navíc šla voda rychle dolů.

        NJelcin_m - Profil | Út 28.5.2019 17:50:51

        Porad je to na dalasu tak slaby jako posledni tejden? Trou se uz?

          Nbleha - Profil | Út 28.5.2019 15:58:38

          Bobo10 >> Výrovice jsou na hady dobrý,. Nevím, jak to tam vypadá teď, ale přítok byl vždycky na jaře super :-)

            NBobo10 - Profil | So 25.5.2019 8:26:31

            bleha >> Tak jsem byl včera zkusit tvé doporučení na hady na Vyrovicke. Měl jsi pravdu. Krásnej vlahej večer a pípáky nepřestaly hlásit. Nějaký kapřici a Tkaničky nejvetsi však 80. Diky za tip.

              Ndada11 - Profil | Út 21.5.2019 21:43:41

              bleha >> 😀

                Nbleha - Profil | Út 21.5.2019 16:02:19

                dada11 >> To je možný :-) Kamzící na druhý straně jsou super, vždycky čekám, kdo tam spadne :-D

                  Nstormandnature - Profil | Po 20.5.2019 17:23:34

                  dada11 >> já jsem nakonec jednoho strupatca překecal. Dcera chytala na kolínka a kromě pár přejezdů nic.

                    Ndada11 - Profil | Po 20.5.2019 16:55:23

                    stormandnature >> My na druhém břehu jen samé cejny. A jednoho kapra cca 40 cm.

                      Nstormandnature - Profil | Po 20.5.2019 8:41:35

                      dada11 >> rybářů bylo víc než dost. Původně jsem až dolů pod chatky nechtěl, ale všechno bylo obsazený. A co jsem tak koukal, tak to tam nebralo pořádně nikomu. Sem tam nějakej cejn. Ryby se ukazovaly u druhýho břehu.

                        Ndada11 - Profil | Ne 19.5.2019 23:18:00

                        stormandnature >> Já jsem byl naproti s kámošem 😀. Naproti nám seděli dva, u té velké vrby.

                          NMartík - Profil | Ne 19.5.2019 22:06:52

                          stormandnature >> super ! Dalas patří na jedno z míst, které též musí mě děti zažít :)

                            Nstormandnature - Profil | Ne 19.5.2019 21:53:18

                            dada11 >> až dole pod chatkama

                              Ndada11 - Profil | Ne 19.5.2019 21:29:30

                              stormandnature >> To ste byli u Jirkasa ?

                                Nstormandnature - Profil | Ne 19.5.2019 20:53:39

                                Delší dobu jsem na Dalasu nebyl. Ryby sice nespolupracovaly, ale bylo krásně. Dcera vyházela půlku chleba labutím, na mě zbyla k párků jen troška kůrky. 😕 A spálený čelo. 😁

                                  Ndada11 - Profil | Pá 17.5.2019 16:09:50

                                  bleha >> 😀 tak to sem tě tam v neděli asi viděl. Motal jsem se naproti v tom blátě. A známej seděl na té skalce.

                                    Nbleha - Profil | Út 14.5.2019 12:25:33

                                    ladan1303 >> Masařím pořád na stejným místě :-)))

                                      Nladan1303 - Profil | Út 14.5.2019 5:59:34

                                      bleha >> ty už taky nevíš kde bys masařil-))),-)))

                                        Nbleha - Profil | Po 13.5.2019 21:29:46

                                        dada11 >> Naproti Jirkasu :-)