Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NBobo10 - Profil | Čt 27.6.2019 6:21:29

dada11 >> No jo jenže pravidlo změna místa ryba jistá se ne osvědčilo. Byl jsem z loďky vláčet a proste nikde nic...

    Ndada11 - Profil | St 26.6.2019 18:14:37

    Bobo10 >> Špatný rybář, teda flek 😀😀🍻🍻

      NBobo10 - Profil | St 26.6.2019 18:14:04

      To jsem si minulou sobotu a neděli říkal taky...

        Ndada11 - Profil | St 26.6.2019 18:07:56

        V sobotu a v neděli se na ně chytám. A to jim kurva dám 🍻🍻😀😀

          Ndada11 - Profil | St 26.6.2019 18:04:52

          Martian >> Hade 😀

            NMartian - Profil | St 26.6.2019 12:10:12

            dada11 >> nepřestalo ;-)

              Nauthentic - Profil | Út 25.6.2019 16:40:37

              Zdarec.Naprosto souhlasim s nezajmem.Od nedele vecera ve trech lidech kousek od Kozlan krome 5cejnu a 1candatka 55cm uplne mrtvo.Zamrzi to o to vice ,ze jsem letos na rybach poprve 😕.Co uz.
              Preji vsem lepsi zitrky

                Nmillihaus - Profil | Po 24.6.2019 21:42:18

                Bralo to do pátku večera. Ještě v pátek kolega udělal večer na koule šest záběrů. Já přijel v So ráno a už úplně bez. A kolem to bylo hodně podobné. Sem tam záběr od malé ryby. No snad se to brzo zlepší.

                  Ndada11 - Profil | Po 24.6.2019 21:34:30

                  Nějak to přestalo brát.

                    Nstormandnature - Profil | Po 24.6.2019 12:36:17

                    K73 >> nj. Prázdniny za dveřma.... Škoda, že opět nemáme tábor na Stropálu.

                      NK73 - Profil | Po 24.6.2019 12:01:54

                      stormandnature >> Koukám, že je tábor u ostrova připraven.

                        Nstormandnature - Profil | Po 24.6.2019 11:35:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Sice bez ryby, jeden kapři mi spadl, ale bylo tam krásně.

                          NBobo10 - Profil | Po 17.6.2019 6:51:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ja jo. Byl jsem od 4:30 a do jedenacti se nam na lod podival jen jeden candat 50. Pak to slo samo usmecek sumec candati. No proste krasne zahajeni.

                            Ndada11 - Profil | Ne 16.6.2019 21:20:37

                            Já nebyl nikde.

                              NBobo10 - Profil | Ne 16.6.2019 19:59:24

                              Tak co dneska? Byl jste nekdo nekde zahájit?

                                Ndada11 - Profil | Ne 2.6.2019 11:39:19

                                Bobo10 >> Pěknej kousek. Já loni chytil jen tkaničky. Kolem 65 a hubený.

                                  NBobo10 - Profil | So 1.6.2019 22:27:06

                                  dada11 >> 79cm ale tak tlustyho jsem jeste nechytl...

                                    Ndada11 - Profil | So 1.6.2019 22:16:59

                                    Bobo10 >> Kolik měl ?

                                      NBobo10 - Profil | So 1.6.2019 19:52:27

                                      Berou i tito

                                        Ndada11 - Profil | So 1.6.2019 17:34:42

                                        Serjoža >> Kurva a já ležím se zádama.