Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Po 13.5.2019 20:19:20

ladan1303 >> To by ses musel zabít. Nic jiného nepomůže 😀😀😀

    Nladan1303 - Profil | Po 13.5.2019 20:18:23

    dada11 >> jdu do sebe-)))

      Ndada11 - Profil | Po 13.5.2019 20:15:37

      ladan1303 >> Ale jdeš k sobě 😀.

        Nladan1303 - Profil | Po 13.5.2019 20:13:34

        dada11 >> mě taky když někdo pošle do prdele tak nejdu k vám domů-)))

          Ndada11 - Profil | Po 13.5.2019 20:11:05

          ladan1303 >> Jak mám vědět co myslel. Nevidím mu do hlavy.

            Nladan1303 - Profil | Po 13.5.2019 20:09:33

            dada11 >> vole,myslel chatu!!!!

              Ndada11 - Profil | Po 13.5.2019 20:07:48

              ladan1303 >> Na konci pláže ta bouda ?

                Nladan1303 - Profil | Po 13.5.2019 19:48:38

                dada11 >> Koněšín

                  Ndada11 - Profil | Po 13.5.2019 19:45:38

                  bleha >> Jezdíš na boudu kam?

                    Ndada11 - Profil | Po 13.5.2019 19:44:54

                    Bobo10 >> U Jirkase a pod Číměří.

                      Nbleha - Profil | Po 13.5.2019 7:50:18

                      Zdar. My byli od úterý do neděle na boudě. Za tu dobu asi 4 kapři, nej 75. Ryb jako hnoje, házely se tam, ale nežralo to. Co jsme chytli, tak narvaný jikernačky. Doufám, že se to vytře a nebude to jako kdysi....

                        NBobo10 - Profil | Po 13.5.2019 6:08:48

                        dada11 >> jsi byl někde nahoře?

                          Ndada11 - Profil | Ne 12.5.2019 21:50:39

                          Dnes nic moc. Kalný jak svině a pak se dost ochladilo.

                            Ndada11 - Profil | Čt 9.5.2019 17:20:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Detroit93 >> Já je měním i za vejce a kořalku.

                              Ndada11 - Profil | Čt 9.5.2019 17:17:53

                              Bobo10 >> Pěknej kousek.

                                Nladan1303 - Profil | St 8.5.2019 18:45:04

                                Detroit93 >> klidně i se dvěma.jak jsem psal,je mě to u pr....-)))

                                  NDetroit93 - Profil | St 8.5.2019 17:07:20

                                  No a staříci se ufňukají ,že nic nebere a soused by zrovna vyměnil kapra za králika.:D :D
                                  to ona sice K70 je..:D ale na to sere pes..:D když dokáže někdo odtahat ráno i večer kapra ,proč by se netahal s jednou k70 ...

                                    NJirka1976 - Profil | St 8.5.2019 7:44:14

                                    Bobo10 >> nadhera ! Smrt mu slusi . Fotka neni morbidni , tak to ma byt . Ryba je k jidlu ne na osmatlavani .

                                      NBobo10 - Profil | Út 7.5.2019 20:20:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Myslím si že záběry od hada dva. Pak k tomu 4 cejni jako lopata. Jinak s tema rybama jsem s ladanem. Kazdej si to plati tak pokud to ma miru tak at si je veme. Spis je to potom na zamysleni tech co sedi nahore a zarybnuji reviry. Ono kazdej si to umi nasypat na svoji zahumenku a rejzovat z dalsich povolenek... S tim at jdou do haj.... zlu. To mi vadi vic nez to ze si nekdo odnese rybu.

                                        Nladan1303 - Profil | Út 7.5.2019 16:07:21

                                        mládeži,vy se jednou kvůli těm mrskoňům ufňukáte k smrti.je přiznaná K70?,je.takže vám rostou.mně je úplně u prdele kdo si co vezme nebo pustí a mám čistou hlavu.