Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NJelcin_m - Profil | Út 7.5.2019 15:16:10

Bobo10 >> kolik bylo zaberu od hada za noc? Uz je to vzacnost udelat aspon 1😀 ja teda jedine na rece, i kdyz loni uz jsem se na ne vyprd uplne🙂

    NJelcin_m - Profil | Út 7.5.2019 15:14:16

    Kapri se daji nachytat krasni.. taky bych nejaky poslal, ale vetsinu mam za dne a urcite by se mista dali poznat pri trose snahy😐 o ty 17tce uz beztak kazdej slysel😀 jsou tam krasny ryby, jen kdyby si vic lidi jezdilo zachytat a ne pro veceri... nerikam par kapru za rok, ale nekdo tam proste sedi jen aby mel co vymenit za kralika, za pivo a do mrazaku.. meli by jsme si tech kapriku vic vazit, kdyz vime co nasazujou.. 😉

      NBobo10 - Profil | Út 7.5.2019 15:06:38

      burdis >> Však neboj. Brzy nám to začne a já tě zase něčemu přiučím.

        NBobo10 - Profil | Út 7.5.2019 15:05:58

        Taky přidám foto. Jen trochu morbidní.

          NMartian - Profil | Út 7.5.2019 13:35:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Chlapi taky posílám jednoho kapříka ať se tu něco děje... Neskutečný bojovník.

            Nburdis - Profil | Út 7.5.2019 10:24:30

            Bobo10 >> Ty mlč, ty seš haluzář, jakýho široko daleko není!

              NBobo10 - Profil | Út 7.5.2019 9:50:28

              To budou pruty od nafty. To mam taky...

                NKelly 78 - Profil | Út 7.5.2019 8:50:09

                To jde. Zkoušel jsem co umím. Ale asi obě levý. 😁

                  NMartian - Profil | Út 7.5.2019 8:33:42

                  Kelly 78 >> a copak v takové hloubce nejde chytat? 😉

                    NKelly 78 - Profil | Út 7.5.2019 5:38:09

                    Byl jsem o víkendu. Naproti pláži a ani klep. Projížděli jsme to lodičkou a všechny ryby 1.5 až 2 metry pod hladinou. U dna ani šupina. Nezájem. Bída

                      NBobo10 - Profil | Po 6.5.2019 16:35:36

                      Jo jo poznal jsem na vlastní kůži. Ale 78cm se počítá.

                        Ndada11 - Profil | Po 6.5.2019 10:39:09

                        Bobo10 >> Teď tam jdou hlavně cejni a malí kapři.

                          NBobo10 - Profil | So 4.5.2019 0:30:25

                          Tak jo. I na Dalasu jdou úhoři. Sice bylo vic cejnů ale jeden se podařil.

                            NLukincarp - Profil | Pá 3.5.2019 14:19:29

                            jkros >> Chodím jenom večer, přes den není čas.

                              NLukincarp - Profil | Pá 3.5.2019 14:17:49

                              BOBŠ >> Ok. Ale chytat ryby můžu jo. Dík čau

                                NLukincarp - Profil | Pá 3.5.2019 14:15:39

                                dada11 >> Stejné je jenom místo.

                                  Ndada11 - Profil | Čt 2.5.2019 21:04:46

                                  Bobo10 >> Kolem drátů je to asi nej. Ale podle mě je ještě zima, ještě by to chtělo trochu oteplení. Jinak budou jen tkaničky. Je to tam plný cejnů a malých kaprů.

                                    NBobo10 - Profil | Čt 2.5.2019 20:58:34

                                    dada11 >> Já doufám že to tak nějak v rámci možností vydrží... Chystám se na hady. Jen nevím jestli nad splav nebo po něj někam k dratům. Nebo někam mezi... Ale kdyby to takhle vydrželo až do odhajení...

                                      Ndada11 - Profil | Čt 2.5.2019 20:13:22

                                      Bobo10 >> O víkendech jsem tam byl. A posledních čtrnáct dní určitě ne. Je to o asi metr pod základama, to vyvýšené místo. Jestli myslíme to samé misto. Ale před čtrnácti dny to kolísání bylo dost velké. Každopádně ryby povyjely vejš.

                                        NBobo10 - Profil | Čt 2.5.2019 20:06:10

                                        dada11 >> Šli tam pod skalou tři kolegové a povídali že minulý týden se na tom vyvýšeném břehu chodilo v holinkach. No jsem na to zvědav....