Rohlíkové boilí

Pánové jak nastražujete rohlíkové boilí?
Přidáváte k němu na PVA nějakou pelatku nebo jak kněmu zakrmujete?
Prosím poradte jsem ještě začátečník:-)
Jestli máte tak pošlete i foto.
Jaké úspěchy na něj máte a na jakou příchut.
Autor diskuse: Pajascarp - Profil , 26.4.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

Nšvec - Profil | St 26.4.2006 21:54:51

V lisu jsou tři velikosti kuliček.

    Npajascarp - Profil | St 26.4.2006 21:53:32

    Kocháč:Na tom Carpionu píšou velikost 11,12,13mm ta cena je za jednu velikost nebo za všechny????

      Njosher - Profil | St 26.4.2006 21:53:08

      fotil jsem to mobilem,ale doufám,že to bude aspoň trochu srozumitelmé.Je to na dva rohlíky zasebou.To mě dělal syn.Lisuju v tom i malý boilí.

        NBlondak - Profil | St 26.4.2006 21:52:55

        Ricci-udelals me radost ! Dik hned zitra se tam stavim pokud nebudu v praci?

          NRicci - Profil | St 26.4.2006 21:49:14

          No po pravdě je to už nějakej pátek, a cena byla okolo dvou kil. Zavolej si tam nebo se tam stav. Pan Pernička je moc hodnej a ochotnej člověk. Určitě ti to sežene.

            NBlondak - Profil | St 26.4.2006 21:48:00

            svec - tak to je v prde........ to abych ho objednal pres net.Taky chcu takovyho kamosa?

              Nšvec - Profil | St 26.4.2006 21:46:42

              Ricci - ®.tak tam jsem nebyl.Kdy a za kolik?

                NRicci - Profil | St 26.4.2006 21:45:13

                švec, Blondak - já jsem to kupoval v RP na čajkovského.

                  Nšvec - Profil | St 26.4.2006 21:42:21

                  Blondak - ® :nechtěl bych bejt labuď,ony mají ptačí chřipku.V Brně ho neprodává snad nikdo,natož za 160kč.Kamoš mě ho koupil v Hodoníně.

                    NBlondak - Profil | St 26.4.2006 21:39:58

                    Kochac-dik! svec-su taky z Brna kde za 160kc ?nebud labut.

                      NVedro - Profil | St 26.4.2006 21:33:47

                      Poraďte někdo kde se dá sehnat ten lis na rohlík.Dík

                        NKocháč - Profil | St 26.4.2006 21:31:57

                        Otevřete oči a občas si projeďte nějakou tu reklamu na Mrku. Čumíte na to Carpion přímo před Váma

                          Nšvec - Profil | St 26.4.2006 21:31:12

                          Já ho koupil za 160kč.Moje hodná žena mě s tím pomáhá a jeden rohlík nám trvá asi 20 minut.

                            NDominik | St 26.4.2006 21:30:33

                            Ja nejradeji pouzivám tohle rohlikový boilies...

                              Nsosed - Profil | St 26.4.2006 21:28:06

                              Blondak: Kocháč cenu uz psal nize. Primy odkaz na shop bohuzel nemam.

                                NBlondak - Profil | St 26.4.2006 21:24:37

                                sosed-na kolik ten lis prinde a je dobre k dostani.Vypada to chlapi suprove vyzkousim to taky .

                                  Nsosed - Profil | St 26.4.2006 21:24:24

                                  Kocháč: moje tempo je vrazedne, znas to, pivo, sem tam nekdo otravuje na icq atd :-)

                                    NKocháč - Profil | St 26.4.2006 21:19:36

                                    sosed - ®: no to ses u těch 60ti kuliček trochu flákal :o)))

                                      Nsosed - Profil | St 26.4.2006 21:17:52

                                      Blondak: tohle je dnesni jedna davka z lisu co ma švec. Celkove, kdyz to delam sam me to vychazi na cca 70-80 minut.