- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
KONOPNÝ OLEJ smrdí jako žluklý?
Koupil jsem si KONOPNÝ OLEJ (poprvé) a očekával jsem, že to bude vůně jako když se mele, ale normálně smrdí jako by byl žluklý :-(. Je to normální? Abych ryby spíš neodradil?
Předem všem děkuji za radu.
Předem všem děkuji za radu.
Autor diskuse: PeHa - Profil , 22.4.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
17 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nm.kindl - Profil | Út 25.4.2006 22:36:52
PeHa - ® Že jsem tak smělej,na tom oleji nebylo nic napsáno ?Žádná etiketa nic ???
NPeHa - Profil | Út 25.4.2006 21:58:43
Jak jsem dopadl?
V pondělí hned po práci jsem se zastavil v ryb. obchodě s olejem, který jsem chtěl reklamovat. Je vidět, že díky inetu tamtamy duní hodně rychle, takže už na mě byli připravení (takový jsem z nich měl dojem). Prodavač se na olej podíval a řekl, že je to rybí, že to při balení popletli. Dal mi přivonět k jinému, ten se mi také moc nezdál. Tak mi udělal malou exkurzi a dal mi přivonět k jiným druhům (dobrá exkuze). Nakonec prodavač vytáhl jiný olej, čirý, lehce zelinkavý, který voněl, jako když se konopí pomele, i když ne tak intenzivně. To bylo jiné kafe. Tak jsem poděkoval, prodavač se omluvil, já olej sbalil a to je vše :-).
Takže, děkuji za vaše názory, které mi daly větší jistotu.
A pro pořádek tady udělám trochu průvan v příspěvcích (pravidla se mají dodržovat a já se s nimi plně stotožňuji). Navíc, co kdyby to někdo v budoucnu četl, jako zdroj informací. Přece ho nenechám prokousávat se něčím, co má pramálo společného s položenou otázkou, že. Sám to také nemám rád.
V pondělí hned po práci jsem se zastavil v ryb. obchodě s olejem, který jsem chtěl reklamovat. Je vidět, že díky inetu tamtamy duní hodně rychle, takže už na mě byli připravení (takový jsem z nich měl dojem). Prodavač se na olej podíval a řekl, že je to rybí, že to při balení popletli. Dal mi přivonět k jinému, ten se mi také moc nezdál. Tak mi udělal malou exkurzi a dal mi přivonět k jiným druhům (dobrá exkuze). Nakonec prodavač vytáhl jiný olej, čirý, lehce zelinkavý, který voněl, jako když se konopí pomele, i když ne tak intenzivně. To bylo jiné kafe. Tak jsem poděkoval, prodavač se omluvil, já olej sbalil a to je vše :-).
Takže, děkuji za vaše názory, které mi daly větší jistotu.
A pro pořádek tady udělám trochu průvan v příspěvcích (pravidla se mají dodržovat a já se s nimi plně stotožňuji). Navíc, co kdyby to někdo v budoucnu četl, jako zdroj informací. Přece ho nenechám prokousávat se něčím, co má pramálo společného s položenou otázkou, že. Sám to také nemám rád.
NPeHa - Profil | So 22.4.2006 22:25:54
liborcarp->Sportcarp, koupeno přímo v Tuněchodech, docela jsem zvědav jak se k tomu postaví. Jinak mají super sortiment.
NAdm!n_cz - Profil | So 22.4.2006 22:25:38
liborcarp:z VENEZUELY :D nez to sem dovezli tak tak se odparilo THC
NPeHa - Profil | So 22.4.2006 22:15:14
Pyzda->díky za tvůj názor, ale ...
Možná se vám budu zdát jako suchar a to taky jsem :-(, kaže jsem Pyzdu promáznul.
ALL->díky za info, zkusím to reklamovat. Už si vymýšlím argumenty abych přesvědčil prpdavače, že to není OK, i když on bude tvrdit opak :-))
Možná se vám budu zdát jako suchar a to taky jsem :-(, kaže jsem Pyzdu promáznul.
ALL->díky za info, zkusím to reklamovat. Už si vymýšlím argumenty abych přesvědčil prpdavače, že to není OK, i když on bude tvrdit opak :-))
NMitchell - Profil | So 22.4.2006 21:33:29
Pyzda:zalez tam odkkud si vylezl a neotravuj slusne lidi
Jinak konopny olej vazne voni:-)
Nliborcarp - Profil | So 22.4.2006 21:24:42
PeHa-mě se stalo to samé asi byl prošlej tak jsem ho vyhodil,udělej to samé.
NZbojo - Profil | So 22.4.2006 12:56:46
Peha:konopny olej pekne vonia,ako napisal JKL,v ziadnom pripade nesmrdi...
Nstefan58 | So 22.4.2006 6:20:41
PeHa : presne ako píše JKL , ono totiž to konopný olej je naozaj konopná fermež ( prchavý olej ) a má mať príjemnú vôňu po obarenom konopä .
Ani ja ti to nedoporučujem dávať do kŕmenia.
Pekný lov.
Ani ja ti to nedoporučujem dávať do kŕmenia.
Pekný lov.
NJKL - Profil | So 22.4.2006 0:35:18
Vůně konopného oleje - dobrého - trochu připomíná fermež, říznutou řepkovým olejem. Rozhodně nesmrdí!!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










