- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilie směsi ?
Jakou firmu preferujete při koupi boilie směsí ???
Autor diskuse: XI XAO - - Profil , 23.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NJkh - Profil | Út 18.4.2006 22:13:36
mikdandy: mas pravdu at si kupuje kazdy co uzna za vhodne, ale fakt me vytaci tady ta reklama.....Kdyz tady nekdo neco hodi o prutech co prodava muzou se vsichni po...t a ted....nikde nic..a je to uplne to same...
Nmikdandy - Profil | Út 18.4.2006 22:11:48
HonzaM- cumim jak vyvorana mys:-))) me taky o nic nejde, jenom se tady bavim. A kdyz uz jsme u ceny, tak za kvalitu se hold plati, vzdyt u Mika nikdo nic kupovat nemusi, tady jde o to chtit a hodne lidi jak je vidno chce:-)
NJkh - Profil | Út 18.4.2006 22:10:19
Korda: vytazeni toho co tadyMik predvadl to je podle mne dost velka bezmoc....a mit naklady na casopisy, ktere si kupuji, jen ti co si je koupit chteji je dost jinde, nez reklama zadara tady na Mrku....ne nemyslim
NHonza M | Út 18.4.2006 22:09:10
mikdandy: takhle to neber :o) To s tím nemá nic společného.... Samochvála smrdí a Michalův příspěvěk je samochválou nabit :o) Jinak osobně nemám problém, jen se bavím :o) Rozhodně nejsem zarytej odpůrce, mám doma AK GLM Oliheň a moc se mě líbí! To čumíš co :o)))
NKorda | Út 18.4.2006 22:07:59
Jkh.Jakou má Mik dle tebe bezmoc? Však zkus začít podnikat a uvidíme...Vytahovaní??Ty nečteš příspěvky konkurence v časopisech ??Asi nechceš!Z tvé strany jde cítit antipatie vuči Mikovi a měl by si brzdit a nevyvolávat zde opět nějaké bouře.Už toho bylo zde dost, nemyslíš??
Nm.kindl - Profil | Út 18.4.2006 22:07:52
Martin - Havířov - ® Ty vole dyť neumíš číst a obrázky máš ve čtyřlístku taky :-)))
NMartin - Havířov | Út 18.4.2006 22:05:28
Jkh - ® : jsem rád, že JT ten časopis vydává a kupuju ho od počátku a kupovat budu. Jsou tam pěkné články, které si rád přečtu. Nikdy jsem na JT výrobky nenadával a nadávat nebudu a rád je vyskouším. Jen jsem tady jednou psal, že ten časopis je samá reklama a málo čtení, to mě opravdu štvalo, ale kupuju dál a kupovat budu.
NOndra (tloušťák) - Profil | Út 18.4.2006 22:05:01
Vlajkonoš odchází tak se tu kluci nepoperte:-))
Jkh: Však já o SSMoore vim od začátku a neodradilo mě to.
Jkh: Však já o SSMoore vim od začátku a neodradilo mě to.
Nmikdandy - Profil | Út 18.4.2006 22:03:29
HonzaM- o sobe ani o tobe nemluvim:-) mluvim o jednom nejmenovanem zarytem odpurci Mika:-)
Nm.kindl - Profil | Út 18.4.2006 21:59:31
Jkh - ® Co dělá prosímtě za problémy,nechce se mi to zpětně pročítat :-)
NJkh - Profil | Út 18.4.2006 21:59:15
Martin: vis neco jineho je vydavat a mit naklady s casopisem, nez si zde ulevit....
NJkh - Profil | Út 18.4.2006 21:58:33
KOrda: tak nevim co mas s TB, ale na Caseinu byli letos.....Vis nekdo nema zapotrebi delat si tady reklamu levnyma vymyslama o lidech, kteri chytaji na mikbaits a nakupujou samozrejme se slevami u nekoho jineho.....Nevim co bych mel zavidet, mozna tu bezmoc a vytahovani vseho mozneho i nemozneho na ostatni, asi ano...
NMartin - Havířov | Út 18.4.2006 21:58:10
Jkh - ® : ať se pochválí, však oni se i chválí a né málo ! KN na Carp Webu a JT v Kapřím světě ! Já čtu obojí a krevní tlak mi to nezvedá. Z něčeho se poučím a něčemu se zasměju. Myslím, že na Mikovy boilisy se nachytali pěkní kapři viz fota a né jen tady. Schválně si kup nějakou jeho směs a porovnej, pak dělej závěry. Až na ní za celý rok nic nechytneš, pak nadávej :-))
NKorda | Út 18.4.2006 21:55:19
Jkh:Kde mám ty tvoje testery JT co byly na Casienu?Čekám na tebe celej den co z tebe vypadne za blábol.TB tam byl chlapče několikrát ale ne jako tester:-)Hochu oni si upravují směsi kluci podle sebe , tak tady přestaň zde plodit rozumy kterým nerozumíš atd.Jestli závidíš Mikovi tak to řekni rovnou a nebo napiš konkurenci ať sem píše taky a ne jen potajnu čte:-))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64














