- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilie směsi ?
Jakou firmu preferujete při koupi boilie směsí ???
Autor diskuse: XI XAO - - Profil , 23.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NJkh - Profil | Út 18.4.2006 21:54:27
Ondra: tomu verim, ale podivej se na ccmoore a za kolik prodava lactalbumin a podivej se na MIKa a nebudem se tady bavit o 200% tech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NJkh - Profil | Út 18.4.2006 21:52:43
Martin: protoze tady nevidim od nich jedinou vetu a verim, ze by se hlavne oni mohli chvalit...alergii trpim, ale ta me potkala az posledni dobou tady, bohuzel.....
NOndra (tloušťák) - Profil | Út 18.4.2006 21:49:23
Já vim třeba o výrobcích od KN na kterých má přirážku necelých 200% ale více konkrétní nebudu páč to stejne němá cenu
Nmikdandy - Profil | Út 18.4.2006 21:48:23
Jkh - ® prosimte, mozna ze by sis mel zajit na alergologii, protoze jednou velkou alergii trpis...:-))
NMartin - Havířov | Út 18.4.2006 21:47:32
Jkh - ® : děláš, jako by KN + JT prodával z 10 % marží ! kde furt žiješ ? Ses včera narodil ? Proč nenadáváš i na ně !
NJkh - Profil | Út 18.4.2006 21:45:20
MiK: spis nez chvaleni tady na Mrku a delani levne reklamy, by jsi se mel zamyslet co tady delas za problemy a po zverejneni sveho dodavatele vcetne maloobchodnich cen by jsi mel hanbou zalest a uz se dlouho neukazovat, min. do te doby nez lidi zapomenou na Tve "ceske" prirazky!!!!
Nmikdandy - Profil | Út 18.4.2006 21:42:45
Honza M - ® když jde do tuhyho ostrej hoch se ozve:-)))))))))
NJkh - Profil | Út 18.4.2006 21:41:58
MK: Aby jsi si se neprechvalil!!!!:-(((( A ja myslel, ze Tve vyrobky prosly minimalne dvema roky testovacich kol!!! a ne po pul roce...
NJkh - Profil | Út 18.4.2006 21:40:58
MM: no to snad nenechas normalne bez povsimnuti....nezlob se na me, ale to uz prestava vsechna legrace....:-((((
NMichal Kučera - Profil | Út 18.4.2006 21:27:09
ahma - jen malé upřesnění k těm dvackám. Kromě dvou oficiálních, co jsou na webu, na mé produkty bylo uloveno několik dalších přes 20kg, ovšem chytili je rybáři, kteří nakupují (samozřejmě se slevou) i u konkurence, takže si nepřáli jejich zveřejnění. Ale i kdyby to byly jediné, myslím, že málokterý výrobce se může pochlubit tolika velkými rybami za půl roku existence. Fery tu psal, že mé výrobky jsou spíš o reklamě, ale v tom já proti JT (Kapří svět) či KN (Carpweb) značně zaostávám, nemám takové možnosti. Musím se spolehnout na to, že když si někdo můj výrobek koupí na zkoušku, tak ho natolik přesvědčí, že u něj zůstane. To se naštěstí daří. Spousta lidí, co mé výrobky jednou zkusili, objednávali znovu. Spousta na ně nachytalo své největší ryby, byť to často nebyli kapři přes 20, nýbrž 8, 12 či 17kg. Podle mě je podstatné, jak si srovnatelné výrobky vedou v přímém porovnání. Než jsem loni začal, chytali jsem proti špičkovým konkurenčním výrobkům. Ve chvíli, kdy byly ty mé minimálně srovnatelné, pustil jsem je na trh. Letos už je dokonce s přehledem přechytáváme. Královský losos byl na třech různých vodách lepší než top směsi konkurence. To je důvod, proč všichni vidí jen Mika, ne reklama. Na tu zatím nemám peníze.
NHonza M | Út 18.4.2006 21:22:37
miras - ®, Ondra (tloušťák) - ®: Klucí, vy si tu tak krásně notujete až mi z toho ukápla slzička :o)
Nmiras - Profil | Út 18.4.2006 21:17:46
Tloušťák: :-))))
Bigcarp: boilies od CDB je hlavně úplně jiné než ostatní značky. Źádná jiná firma nepoužívá syrečky, mixovaná játra nebo např. sušená vejce do svých směsí. Lojza Fiala (majitel) se dal prostě jinou neokoukanou cestou. Vyzkoušej a uvidíš. Teď na jaře bude asi fungovat 007 s robin redem, později kapří guláš a makrela nebo sýr.
Ultra red fish od Mika je výborná směs, která dobře funguje i ve studené vodě, ale to už sis asi přečetl jinde:-)))
Bigcarp: boilies od CDB je hlavně úplně jiné než ostatní značky. Źádná jiná firma nepoužívá syrečky, mixovaná játra nebo např. sušená vejce do svých směsí. Lojza Fiala (majitel) se dal prostě jinou neokoukanou cestou. Vyzkoušej a uvidíš. Teď na jaře bude asi fungovat 007 s robin redem, později kapří guláš a makrela nebo sýr.
Ultra red fish od Mika je výborná směs, která dobře funguje i ve studené vodě, ale to už sis asi přečetl jinde:-)))
NOndra (tloušťák) - Profil | Út 18.4.2006 20:30:43
Remos: MIKBAITS :-)))))
Bigcarp: Red and Fish je mooc pěkná a dobrá směs avšak já osobně jsem ji tolikrát nezkoušel. Spíše kamarádi a ty si opravdu nestěžovali.
Bigcarp: Red and Fish je mooc pěkná a dobrá směs avšak já osobně jsem ji tolikrát nezkoušel. Spíše kamarádi a ty si opravdu nestěžovali.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












