- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Flajzar
díky
Michal
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nradovan9 - Profil | Út 21.2.2012 14:32:22
Ndosec - Profil | Út 21.2.2012 14:18:13
NBlek - Profil | Út 21.2.2012 13:50:01
ND.W. - Profil | Út 21.2.2012 13:46:20
a napsal jsem na ně recenzi.Každý si s toho může vzít co potřebuje.
Zpracování hlásičů - Na pohled pěkné zpracování. 4 body
Funkce
Citlivost potahu: Je regulována otočným knoflíkem. Otáčení je až příliš citlivé, stačí otočit knoflíkem asi o 2 mm a nastavená délka potahu je už o dost větší. 3 body
Zvuky: Opět regulovány otočným knoflíkem. Bez problémů lze nastavit nízký i vysoký tón. Regulační knoflíky jsou ale moc jemné a malé pro toho, kdo má silnější ruce. 4 body
Hlasitost hlásiče: Do třetice otočný knoflík. Rozsah nastavení je velmi dobrý, jde nastavit jak skutečně silnou intenzitu zvuku, tak je i možné zvuk zcela vypnout.
Velmi pozitivní je, že při nočním lovu nastavíte sílu zvuku hlásičů na nulu a zapnete si zvuk jen na příposlechu. Nikdo vás pak nemusí slyšet a nebudete nikoho rušit. Existuje i odlišení směru záběru (jízda x padák). 5 bodů
Další vychytávka u těchto hlásičů je poziční světlo, které si můžete v noci zapnout i vypnout.
Dosah příposlechu: Největším reálným nedostatkem této sady je omezený dosah příposlechu. V některých případech už 2 metry od bivaku příposlech hlásil, že je jeho majitel mimo dosah. Nejednalo se přitom o místo pod dráty elektrického napětí, ani hustě zastavěnou oblast nebo zarostlý terén.
Tento problém se nevyskytl jen u testované sady. Recenzentovi přátelé měli podobné potíže. Po nahrání nového softwaru, několika opravách a vytažení externí antény u hlásičů byl ale problém nakonec vyřešen. 2 body
Další potíže: Prodejce uváděl hlásiče jako 100% vodotěsné. Několikrát se ale stalo, že při vydatném dešti začal některý chraptět a přestal fungovat. Po vyschnutí se opět rozešel. Tyto problémy se vyskytovaly i u jiných sad než byla testovací.
Sada je dodávána v látkovém kufříku, který je pro potřeby mnoha rybářů a zejména pro použití v náročnějších podmínkách měkký.
Závěr: I když v některých ohledech vykazuje sada nepopíratelné kvality a většinu potíží se podařilo odstranit, přece jen by za 9500 Kč měla fungovat daleko lépe.
Nelhierro - Profil | Út 21.2.2012 13:33:39
Ndosec - Profil | Út 21.2.2012 13:30:16
http://www.flajzar.cz/signalizator-zaberu/ultracarp-sens.htm
NSla - Profil | Út 21.2.2012 13:28:56
NTomajo - Profil | Út 21.2.2012 13:25:54
NBlek - Profil | Út 21.2.2012 13:21:12
Premyslim o jejich koupi.
NOttar | Ne 5.3.2006 19:36:16
Ty jsi nic nepochopil.Tvůj dotaz zněl proč všichni kalkulují s výdrží baterií,tak jsem se ti snažil sdělit,že i toto je ukazatel solidnosti hlásiče a jako příklad (a pro tebe asi nevhodný ) jsem uvedl ten hlásič za 2000,- .Bohužel ani cena není plně určující kvalitu.
Výrobek v řádu několik stokorun může být kvalitnější a spolehlivější než obdobný výrobek v řadu tisíců a naopak.Proto ten spolehlivý informační zdroj.
Co se týká těch problému hlásičů páně Flajzara je způsoben špatnou citlivostí (délkou kroku) při potahu.Nesignalizuje malé potahy protože je tam nastaven dlouhý krok.A tak malé potahy nejsou evidovány.Tolik třeba k problémům s hlásiči v řádech těch tisíců.Tak snad jsi to už pochopil co jsem měl na mysli.Jinak se můžeme pobavit na příštím srazu KP
NRangemaster - Profil | Ne 5.3.2006 19:24:08
NOttar | Ne 5.3.2006 19:02:42
Ta cena toho hlásiče byla nadnesena i když si myslím ,že až tak moc ne.Hlásiče Flajzar stojí také ke dvou tácům.A pokud nemáš spolehlivý informační zdroj,který ti popravdě řekne jak na tom ten výrobek opravdu je (vyzkoušen v provozu) tak ti jako výrobce mohu nalhat cokoliv a pokud neuvedu někde informaci o spotřebě tak jseš nahraný.A můžeš se stavět třeba na hlavu s reklamací.Protože hlásič funguje a plní svou funkci bezchybně.Tolik osobní zkušenosti v oboru elektro (nikoliv s hlásiči)
PS: když si koupíš lednici nebo pračku a doma zjistíš,po měsíci,že ti vzrostla spotřeba elektřiny taky jí půjdeš reklamovat?
Nmaxwell - Profil | Ne 5.3.2006 18:57:57
Nm.kindl - Profil | Ne 5.3.2006 18:52:20
Pokud to Flajzar splňuje tak je to jen dobře,jen mi trochu vadil ten termín že je to absolutní špička na našem trhu...
NRangemaster - Profil | Ne 5.3.2006 18:47:23
Nmaxwell - Profil | Ne 5.3.2006 18:47:15
NOttar | Ne 5.3.2006 18:42:28
A mohu zeptat v čem?Pokud máš na mysli dlouhé používání původních baterií v mých hlásičích tak máš možná pravdu, ale vozím sebou rezervní a nářadí na povolení 4 šroubků mám též.Takže bych to jako extrém neviděl.A o ostatním nevím v čem bych zacházel do extrémů.Prosím vysvětli mi to .
NOttar | Ne 5.3.2006 18:31:01
Ukázka kvality hlásiče je i to jakou mají spotřebu nebo-li odběr proudu.Nevím zda by se ti líbilo koupit hlásič za 2000 tisíce a každý měsíc na rybách měnit v něm baterii za 80- 100 Kč.Myslím ,že by jsi s ním rychle zametl.
K otázce: mám Flajzara TBI 861 (tuším) mám ho 5 let s původní baterií.Na rybách jsem často a letos jsem se rozhodl pro preventivní výměnu těch baterek.S hlásičem jsem spokojen a nevidím potřebu ho obměnit za jiný.Jinak cena té baterie do tohoto hlásiče je asi 15 Kč.
Nmaxwell - Profil | Ne 5.3.2006 18:22:21
NRangemaster - Profil | Ne 5.3.2006 18:17:43
Nehledejte za tim žádnou rejpárnu jen by mně to zajímalo. :))
Nmaxwell - Profil | Ne 5.3.2006 18:11:54
Mně zaujalo to, že jsi psal, že to není absolutní špička a Klikař zase, že sahaj Carpsounderum po kolena, a mají do absolutní špičky daleko.Tak se ptám, kde je ten rozdíl(neberu teď výbavu ).Já sám vlastním starší model SBI-862 a i v extrémních situacích funguje naprosto spolehlivě.Baterie vydrží velmi dlouho.Nehledejte za tim žádnou rejpárnu jen by mně to zajímalo.
Nkipketer - Profil | Ne 5.3.2006 14:13:49
Nvasil | Ne 5.3.2006 9:56:17
Nm.kindl - Profil | Ne 5.3.2006 0:33:29
Nkamet - Profil | So 4.3.2006 22:15:22
Ntulo - Profil | So 4.3.2006 21:47:22
NPetr.J | So 4.3.2006 20:55:32
NZbojo - Profil | So 4.3.2006 20:31:06
NOndra (tloušťák) - Profil | So 4.3.2006 20:12:58
NMartin - Havířov | So 4.3.2006 20:11:23
Petr.J - ® : no spolehlivé pípáky za 500 Kč ???? tak to jsem ještě neviděl. To, že nepoužíváš funkci sens, to je asi tím, že nejezdíš na velké vody typu Mušov, kde fouká tak silně, že se bez této funkce neobejdeš. Dalším problémem u levných pípáku je, že v nich baterky nevydrží déle než 6 měsíců a to mám vysledované snad na 5-ti různých značkách.
NPetr.J | So 4.3.2006 17:17:49
Nolaf | So 4.3.2006 14:39:06
NAmurek - Profil | So 4.3.2006 14:30:02
Ncarp.lada - Profil | So 4.3.2006 13:53:59
Ntulo - Profil | So 4.3.2006 13:53:35
NKato | So 4.3.2006 13:50:34
MH: měl jsem chvilku Foxe, nějaké starší. Byly opravdu super, ale když jsem si prohlížel nabídku Flajzara, který měl za stejnou cenu pípáky s více funkcema, tak Fox šel pryč. U mě hrál roli taky servis, mám ho za humny a nemusím přpadně polámaný pípák posílat do nějaké prodejny a čekat. No a že Fox se nekazí - věřím, ale stát se může vše.
NMartin - Havířov | So 4.3.2006 13:35:13
NMartin - Havířov | So 4.3.2006 13:30:21
Nmaxwell - Profil | So 4.3.2006 13:16:18
NKlikař - Profil | So 4.3.2006 12:33:57
Nm.kindl - Profil | So 4.3.2006 12:28:16
NMartin - Havířov | So 4.3.2006 10:38:01
NMarvin - Profil | So 4.3.2006 10:28:46
NMartin - Havířov | So 4.3.2006 10:27:59
NKato | So 4.3.2006 0:55:24
NNidec - Profil | So 4.3.2006 0:46:51
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















