- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pelety na kapry
S tou výrobou mě to naadlo jen tak, že nemám co dělat ak bych vyráběl.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nyvana - Profil | Út 24.6.2014 23:02:00
Nagig - Profil | Út 24.6.2014 22:32:21
Nyvana - Profil | Ne 22.6.2014 22:22:38
jinak souhlas s těma peletama z Ujčova,mají je opravdu čerstvé,žádné šedivý válečky,kde je plno zlomků a je evidentně vidět,že ty pelety jsou staré.Sama na ně chytám a vidím čím dál víc rybářů,že místo boilis používají tyhle pelety.
Nagig - Profil | Ne 22.6.2014 21:11:02
Nhonza194 - Profil | Ne 22.6.2014 20:44:30
Nliborcarp - Profil | Čt 23.2.2006 12:00:51
NKato | Čt 23.2.2006 11:56:33
Nliborcarp - Profil | Čt 23.2.2006 11:52:59
Nm.kindl - Profil | Čt 23.2.2006 11:48:07
NLucciano - Profil | St 22.2.2006 7:49:36
Npetrovo - Profil | St 22.2.2006 0:01:29
NLezec - Profil | Út 21.2.2006 22:12:00
Nmimes | Út 14.2.2006 20:01:46
obsahuje vela rybacej múčky a su "levné" používam
tie najlacnejšie 2kg 50sk pomeliem ,pridávam vodu ,1 vajce ,jačmenný šrot,krupicu,
varim ako boilies
Ncarpdu - Profil | Út 14.2.2006 19:38:21
Ale problém je ten že já ho v Pv ještě nenašel a to už jsem byl skoro všude.
NMichal Stehlik | Út 14.2.2006 17:48:33
Ncarpdu - Profil | Út 14.2.2006 16:57:26
NMichal Stehlik | Út 14.2.2006 16:36:16
Ncarpdu - Profil | Út 14.2.2006 16:28:56
Nedalo by se nějak domluvit s tím Frolicem :o))))
NMichal Stehlik | Út 14.2.2006 15:51:59
Nliborcarp - Profil | Út 14.2.2006 15:46:01
NMichal Stehlik | Út 14.2.2006 15:33:06
carpdu - ®: delal jsem s froliku pelety i boili a vzdy se potapel!
NPetr - Profil | Út 14.2.2006 15:23:40
NMilda | Út 14.2.2006 15:18:53
NPetr - Profil | Út 14.2.2006 15:13:48
Nliborcarp - Profil | Út 14.2.2006 13:13:52
NDrahos | Út 14.2.2006 13:10:14
Nliborcarp - Profil | Út 14.2.2006 13:05:15
NMilda | Út 14.2.2006 12:57:29
Noskus - Profil | Út 14.2.2006 12:56:20
Ncarpdu - Profil | Út 14.2.2006 12:53:16
Jo já vím že ten Polskej plave, ale ptal jsem se jestli po nějaké ůpravě jako je nadrcení a přidání např vajíčka nebo lepidla bude plavat nebo ne.
Nliborcarp - Profil | Út 14.2.2006 12:49:06
Noskus - Profil | Út 14.2.2006 12:14:52
Ncarpdu - Profil | Út 14.2.2006 10:41:16
Šlo by z té krmítkové směsi udělat takové těsto že bych z toho udělal kuličky na rollbalu?
Jo a co když bych použil ty psí granule Frolic a třeba i ty plavají a přidal do nich třeba vejce nebo ještě nějakou přísadu (doporučte co prosím ) tak myslíte že by opět plavaly?
NMiras - Profil | Út 14.2.2006 10:36:52
NPetr - Profil | Út 14.2.2006 10:08:44
NMitchell | Po 13.2.2006 17:41:51
Nliborcarp - Profil | Po 13.2.2006 16:42:39
Ndaniels - Profil | Po 13.2.2006 15:13:00
Ale znovu opakuji, účinnost bude asi stejná jako klasické krmení touto směsí prakem.Tohle jsem našel
Nahma - Profil | Po 13.2.2006 14:22:14
Nvojo - Profil | Po 13.2.2006 11:43:18
Ncarpdu - Profil | Po 13.2.2006 9:58:17
Výroba by šla, ale z čeho? Nemyslím zrovna směs na boilis a pokud tak nějakou levnou aby to nevyšlo dráž než to koupit.
Jo ale co jsou to CSI pelety??
No právě z toho mám strach z těch psích granulí aby neplavaly, proto jsem doufal že je někdo dělá a poradí co do nich třeba přidává aby neplavaly.
Nahma - Profil | Po 13.2.2006 9:45:51
Bacha na ty psi granule- mohly by plavat.
Ncarpdu - Profil | Po 13.2.2006 9:34:02
Napadly mě třa psí granule ale nevím jaké a taky jak zajstím aby se mi rozpadly.
Dobu rozpadu bych si chtěl něčím regulovat ale +- 8 hodin ale klidně i víc a i míň
Jinak díky za odpověď
NMartin - Havířov | Po 13.2.2006 9:15:26
http://www.chytiljsem.cz/indexcz.html
klikni na Sortiment + ceník pak komponenty , lepidlo a tan je odkaz na výrobu pelet
Kde to žije - kaprařina
10:48NKrátkodobá kaprařina x 9936
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
8:46NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54930
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...















