Kaprový naviák zhruba do 3000-3700Kč

Potřeboval bych poradit nebo sdělit zkušenosti s většíma kaprařskýma naviákama nevím co si mám vybrat tak bych potřeboval pomoc,za nějaké foto i nějaké info.budu moc vděčný,upředňostnuji zn.Tica ale nebráním se i jiným značká.Raději mám přední brzdu ale není podmínkou.Děkuji za pomoc
Autor diskuse: viper - Profil , 11.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

Mitchell | Po 13.2.2006 21:41:57

Kup si Sceptry za ty prachy super navijak a je bez problemu.

    Radek | Ne 12.2.2006 23:23:08

    Tak si skuz obvolat jejich prodejny

      Fany - Profil | Ne 12.2.2006 21:23:56

      Tam je nemaj

        Jkh - Profil | Ne 12.2.2006 20:49:33

        Jaro,Kocháč: zkuste Kordu v Holešovicích....v lednu měl ještě nějakých 10ks...za stejný prachy (do 3000,-)

          ahma - Profil | Ne 12.2.2006 20:30:07

          Daiwa Emcast?!

            Horáček - Profil | Ne 12.2.2006 20:22:12

            Ahoj kluci, nový Titanosy maj na www.rybarsky-obchod.cz, ale za nehoráznou senu.

              Jaro - Profil | Ne 12.2.2006 19:31:43

              Kocháč - díky, už som napísal Dominovi.

                švec - Profil | Ne 12.2.2006 19:25:28

                Jaro - ® : Tady Kocháč. Píši z ševcova komplu. Máš pravdu, Titanosy už jsou vyprodaný v Gamáči, ale v pátek psal Domimino, že v Gámáči v Prostějově ještě dva za 2990,- mají. Jinak nový už budou asi těžko sehnatelný, ale nebál bych se asi ani jetých. Je to prostě kvalitka. A hlavně je vyrábšli poctiví Žaponci.:o)

                  Jaro - Profil | Ne 12.2.2006 19:20:19

                  Švec - v Gammaruse je Titanos za tu cenu už vypredaný. Máš aj nejaký iný link ?

                    švec - Profil | Ne 12.2.2006 18:29:13

                    Kocháč
                    viper - ®, :Jednoznačně v kategorii do 2200,- Tica Scepter a do tebou zmiňované ceny zapadá Shimano Titanos :o)

                      SearCh | So 11.2.2006 20:10:16

                      daiwa emcast 5500 je super

                        viper - Profil | So 11.2.2006 19:52:03

                        Naprosto souhlasím zkusím a pak se nejak rozhodnu,dám vědět,díky za vaše rady.

                          Snake | So 11.2.2006 19:41:19

                          viper: uvidíš sám, každýmu vyhovuje něco jinýho

                            Snake | So 11.2.2006 19:40:29

                            jirkan: vím jak zní otázka, kdyz se podíváš dolů uvidíš i mou odpověd :o)

                              Fishky - Profil | So 11.2.2006 19:31:02

                              Horáček: seš si jist, že za to můžou baity?
                              Kato: podobný to není, ani náhodou :)

                                viper - Profil | So 11.2.2006 19:28:29

                                Snake - ® promiň ale sportera vláčak není,libra jo to uznávám,nevím já mám skušenost dobrou,zatím chodí dobře.ale ta daiwa je taky moc hezká,půjdu si jí osahat někam do prodejny :o)

                                  Jirkan | So 11.2.2006 19:25:29

                                  Snake, to je hezké, že doporučuješ, ale podívej se nahoru, jak zní otázka. Viper z Vás má určitě radost, jak mu radíte

                                    Snake | So 11.2.2006 19:23:36

                                    JÉNA: Lowrance X125 skvělej echolot za skvělou cenu, vřele doporučuji!

                                      Snake | So 11.2.2006 19:22:34

                                      viper: ja mluvil o kaprařských navijácích ne vláčkarskejch :o)

                                        JÉNA | So 11.2.2006 17:19:07

                                        rád bych si pořídil alespon trochu slušný echolot a nemusí za rozumnou cenu. poradíte

                                          Jaro - Profil | So 11.2.2006 15:42:58

                                          Milan - díky.

                                            Milan Smutek - Profil | So 11.2.2006 15:26:38

                                            Jaro- raději si kup S Exage, má lepší ložiska

                                              Jaro - Profil | So 11.2.2006 15:21:51

                                              Ako sa vám pozdáva tento : http://www.slaviaryby.sk/index.php?main_page=product_info&products_id=564 - je to novinka 2006, za tú cenu ...

                                                viper - Profil | So 11.2.2006 14:59:09

                                                Snake - ® to je jen o tom jaký máš zkušenosti z určitým typem naviáku,já mám na vláčáku ticu libra sa 3000,už asi 4 rokem a maximální spokojenost,pak ještě tica sportera a taky bez problému,a chytám dost často.

                                                  Ondra (carpman) - Profil | So 11.2.2006 14:41:30

                                                  Jinak na tom Herridenu ho maj za 144éček - což je krásná cena

                                                    Milan Smutek - Profil | So 11.2.2006 14:40:20

                                                    Ondra to se dá

                                                      Ondra (carpman) - Profil | So 11.2.2006 14:39:18

                                                      Milan: necelých 600m 0,30mm

                                                        Nidec - Profil | So 11.2.2006 14:37:21

                                                        pozdě :)

                                                          Milan Smutek - Profil | So 11.2.2006 14:36:38

                                                          Ondro kolik na něj hodíš vlasce, asi 28

                                                            Nidec - Profil | So 11.2.2006 14:36:32

                                                            Emblem PRO 5000 to je..? stojí 5132Kč

                                                              Ondra (carpman) - Profil | So 11.2.2006 14:34:59

                                                              Milan: Fachá opravdu 100% výborně.
                                                              Horáček: Daiwa Emblem Pro 5000. Tady je za pěkné peníze:http://www.angelzentrale-herrieden.de/onlinesortiment.html