Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

knik-licht - Profil | So 22.2.2014 17:42:44

Viktorin >> A, nebylo to naopak? Nechytal někdo tebe? Třeba hasiči? :)

    snipe - Profil | So 22.2.2014 12:31:39

    Martimo >> Jaký blábol? ;-) Chceš snad říct, že na Ordějově nejezdíš autem na druhou stranu? :-)

      Viktorin - Profil | So 22.2.2014 12:05:28

      Martimo >> Pro tebe je 45 kubíků na Moravě moc? Chytal jsem i ve 280 m3.

        Martimo - Profil | So 22.2.2014 10:36:28

        snipe >> co to pises za blabol ?ja mam jeste cas na rybky..az opadne morava :-)

        letos mam v planu venovat vic casu rece v okoli uherskeho hradiste..

          snipe - Profil | So 22.2.2014 8:57:37

          Martimo >> Tak běž, co ti brání? Snad ne to, že je bláto a nedostaneš se autem na břeh od Bystřice?! ;-) I když bych se vůbec nedivil...

            Viktorin - Profil | Pá 21.2.2014 23:23:30

            Martimo >> to jsi trefil hřebíček po hlavičce -:)

              antony - Profil | Pá 21.2.2014 22:19:42

              Luhačovice sem netahejme, to je jiné téma.

                Martimo - Profil | Pá 21.2.2014 21:21:49

                Viktorin >> ja nevim :-D uz to chce k vode a ne tady cist a psat z nudy :-D

                  knik-licht - Profil | Pá 21.2.2014 21:12:00

                  snipe >> Tak jsem to přehnal :)

                    snipe - Profil | Pá 21.2.2014 20:26:55

                    knik-licht >> Kdy tenkrát? Před 30 lety to byl normálně revír pod svazem a jako děcko jsem tam chytával. ;-) Pokud vím, tak teď stávala povolenka +/-5000.

                      knik-licht - Profil | Pá 21.2.2014 20:13:46

                      snipe >> To je jen reakce.Jen jsem slyšel, že povolenka na Luhačovice za rok stála tenkrát 9000kč? V poměru to co platíme my a můžeme lovit na celkem hodně revírech. Kdyby platil tolik každý člen u nás tak do Ordějova se sype náklaďák kaprů týdně :) To není o tom, že chci platit víc.

                        snipe - Profil | Pá 21.2.2014 19:24:46

                        knik-licht >> Absolutně nechápu Tvoji připomínku. Co sem taháš Luhačovice? Jinak, co je a není dnes přemrštěná cen?!. Já si zase myslím, že ceny jsou směšné. :-)

                          knik-licht - Profil | Pá 21.2.2014 19:01:11

                          antony >> Jinak kdo by platil ty přemrštěné ceny jaké byly za povolenku v Luhačovicích?

                            knik-licht - Profil | Pá 21.2.2014 18:57:15

                            OlinP >> Dobrý den, pane. Podle fotky tě asi znám, no to je jedno. K věci. Jakou máš představu o práci ve výboru MO ??? A hlavně dobrovolně? Už jsem o tom někdy přemýšlel. Chybí vám lidé ???

                              borax - Profil | Pá 21.2.2014 18:11:56

                              5-6 chlapů a pořádnou tmu a špatné počasí.

                                Viktorin - Profil | Pá 21.2.2014 17:49:46

                                Martimo >> a co bys chtěl. Stromy do vody nebo rozkopat cesty nebo nevysazovat kapry -:)? Divím se, kolik lidí tyhle tlachy z nudy bere vážně.

                                  Martimo - Profil | Pá 21.2.2014 17:22:43

                                  neplacejte tady a konejte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

                                    Gazza - Profil | Pá 21.2.2014 17:19:20

                                    antony >> jo jasne,to ja vim,ale vis to sam nepohne se stim ani o mm

                                      antony - Profil | Pá 21.2.2014 16:14:23

                                      Bobin83 >> Gazza - 21.2.2014 15:52:06 >> jsi na MRKu, diskusní fórum.

                                        Gazza - Profil | Pá 21.2.2014 15:52:06

                                        Připadá mi tady ta diskuze,jako plkání o hokeji v hospodě,prostě zbytečná a úplně o ničem!!!!
                                        Zůstane to uplně stejne jako v tomto state se vším!!! V hospodě má taky každý plnou hubu řeči,ale skutek utek! :-)
                                        Takže tak čus pánové tady se nic nevyřeší