Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

NObiš - Profil | Pá 21.2.2014 13:37:15

snipe >> Právě proto by si to měl dělat.... Když je to té organizaci jedno. Kdyby bylo vše ok... tak není potřeba do toho zasahovat....No ni? Ty moc dobře víš,co a kdy je tam potřeba....

    Nsnipe - Profil | Pá 21.2.2014 13:25:47

    Obiš >> Proč bych to měl dělat, když organizaci, která to má na starosti je to jedno? Je sice pravda, že vím, co se tam kdy stane. Proto si troufám tvrdit, že zde spousta lidí píše věci, které nejsou ani zdaleka pravda.

      NObiš - Profil | Pá 21.2.2014 12:44:19

      snipe >> Máš Ordějov za ,,humny" U tebe by se předpokládalo,že se o tu vodu budeš starat.Možná je na čase něco překousnout a začít jednat.... Ale já do toho nevidím... to je tvá věc. Dnes už končím...

        Nsnipe - Profil | Pá 21.2.2014 12:36:48

        Obiš >> Já nechci mít s MO UB nic společného, ale ze zcela jiných důvodů než ty. Já chtěl být opět členem (cca. před 15 lety), ale prostě někteří měli přednost.

          NObiš - Profil | Pá 21.2.2014 12:19:40

          snipe >> Tak to udělej ty... Já dostal jen nápad a podělil sem se o něj.... :)

            Nsnipe - Profil | Pá 21.2.2014 12:09:03

            Obiš >> Hmmmmmmmm, ale pak by jsi mohl ovlivnit dění na Ordějově. Takhle se tam opět nic nestane.

              NObiš - Profil | Pá 21.2.2014 12:05:54

              snipe >> Né díky.... Já sem rád,kde sem. Držím se hesla...,,nevstoupíš dvakrát do stejné řeky..."

                Nsnipe - Profil | Pá 21.2.2014 11:56:01

                Obiš >> Přestup z Kunovic a ukaž jim to! :-)

                  Nsnipe - Profil | Pá 21.2.2014 11:55:09

                  OlinP >> To je slovo do pranice! ;-) Současní členové vedení MO, jak znám Brod, už se třesou... :-)

                    NObiš - Profil | Pá 21.2.2014 11:50:30

                    antony >> Toníku.. u tebe jediného věřím,že by si toho byl schopný. Navíc máš cítění pro vodu....

                      Nantony - Profil | Pá 21.2.2014 11:47:02

                      Tak co chlapi, jdeme do toho?

                        NOlinP - Profil | Pá 21.2.2014 11:06:02

                        Dobrý den pánvé,kink-licht,antony,Viktorin,mněl bych na Vás dotaz- proč se nepřihlásíte v MO,že chcete dobrovolně pracovat ve výboru MO .

                          NViktorin - Profil | Pá 21.2.2014 9:01:58

                          antony >> Jj, bejvávalo. Za 30 let se toho moc změnilo. Rybářů bylo také mnoho, ale tolik docházek možná ne. Vybavení rybářů šlo dopředu. Nástrahy, ostrost háčků.
                          Hlavně to ježdění na ten levý břeh je dost podstatná věc. Nezměnila se cesta ani legislativa, zákazové cedule dokonce přibily, ale drzost lidí je větší. Dnes už si i středně slušný řekne - když všichni tak i já.
                          Toky peněz a násadových ryb mě známé nejsou. Ale kdybys ses tomu chtěl věnovat, jistě bys dostal možnost.
                          Ale před 30 lety se sadila vlastní násada. A kolik se jí vyprodukovalo třeba na šumických rybnících. A rybáři se tehdy spokojili s úlovkem kapříka 39 cm. Dnes, když nenasypou nakoupené padesátky, tak rybáři jsou nespokojeni.

                            Nantony - Profil | Pá 21.2.2014 8:22:12

                            Když jsem začínal s rybolovem někdy před 30 lety, byl Ordějov jeden z nejlepších revírů, které jsem znal. A to byly pod svazem, tehdy ještě ČRS, takové vody, jako Luhačovice, Napajedla, atd. Příjezd byl stejný, jak dnes, s tím rozdílem, že na pole na levý břeh se nejezdilo autem, jinak žádná změna. Proč je tomu dnes jinak? Proč dnes tato vody tolik trpí? I tenkrát to byla v širokém okolí jediná větší voda a dalo se tam pěkně zachytat. Kromě kapra se chytal candát, sumec, úhoř, prý snad i maréna, občas amur. Něco je prostě špatně. Buď se změnil zarybňovací plán, nebo jde násada někam jinam. Stačilo mě, kolik jsem viděl peněz v pokladnici za neodpracované brigády. Kdyby jenom za tyto peníze šly ryby do této vody, tak po nich přejdeš na druhý břeh suchou nohou.
                            hola

                              Nsnipe - Profil | Pá 21.2.2014 7:25:20

                              smidy >> NJN, nicméně na té rybě je to jasně vidět.

                                Nsmidy - Profil | Pá 21.2.2014 3:01:57

                                snipe >> klid, míru napsal až po sléze.

                                  Nsnipe - Profil | Čt 20.2.2014 21:54:48

                                  knik-licht >> Jelikož má zřejmě 70+, tak musel pustit. Bojuješ za lepší Ordějov a fakta ti unikají?! :-)

                                    NViktorin - Profil | Čt 20.2.2014 21:53:49

                                    knik-licht >> Přístupnost pravého břehu je dle mne docela vyhovující. Levý břeh je malér. Takové pohodlí láká i vzdálené rybáře, i když tam moc ryb není. A navíc to umožňuje zlodějům krást kapry. Šup s ním do auta za prdelí. A nemusí ani odjíždět a večer znovu.
                                    74 cm, stejně to byl pravděpodobně předzávodový násaďák. Závody byly po té bystřické průtrži a prý se toho moc nechytlo. Nebo takové nesadili a je to domorodec?

                                      Nknik-licht - Profil | Čt 20.2.2014 21:35:07

                                      Viktorin >> pustils? Pěkný, kolik ???

                                        Nknik-licht - Profil | Čt 20.2.2014 21:33:35

                                        Viktorin >> Asi ses hodně naštval, když jsi napsal takový sloh. Já nevím jak by se ti rybaři tam pak dostaly? Auto nechaly v Bánově a šli pěcha? Jeden rybář se mne na Ordějově 30.12.2013 ptal jak jsme přijely, říkám kámoš mne bral autem a chtěl ten rybář svézt. A já se ho ptal jak on? Autobusem. Asi tak, autobusem, budem tahat vercajk. Nebo taxi služba :) Jinak bod 4 se mi líbil. Co tak udělat na Ordějově závody nebo nějakou akci soustředěnou na lov cejnů a jiných plevelných ryb. Samozřejmě, že by se nesměly pouštět a každý by to pytloval :) = Ale myslím to vážně !!!