Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

knik-licht - Profil | Po 17.2.2014 22:52:19

snipe >> Ty ses do nás nějak pustil. Není to jediná voda a to je hlavní. Doporučuji ti přečíst větší část diskuse. To se pobavíš :)

    snipe - Profil | Po 17.2.2014 22:37:25

    kapr97 >> Tak to buď rád, že jsi neznal Ordějov např. před 30 lety. To tam bylo lovných míst 3x tolik a nikomu to nevadilo. Přijde mi, že to už moc přitahujete za vlasy. :-)

      snipe - Profil | Po 17.2.2014 22:32:40

      knik-licht >> Ty nějaké znáš? Tak nám je představ. :-) Toto jsou pouze "drsná" slova od klávesnice, ale skutek, utek, ... Jsem na přehradě skoro denně (alespoň hodit "čučku"), ale mám na to úplně jiný názor.

        snipe - Profil | Po 17.2.2014 22:29:33

        knik-licht >> Hmmmmmmm. ;-) Troufám si tvrdit, že zrovna v Brodě to není otázka toho, kolik sedí na schůzi důchodců... :-) Toto jste měli udělat dávno (např. před 10 léty), jelikož teď už je po vodě a vypadá to tam tak, jak vypadá.

          knik-licht - Profil | Po 17.2.2014 16:46:23

          knik-licht >> Aut jak v létě :)

            knik-licht - Profil | Po 17.2.2014 16:42:17

            Před dvěma lety, když krásně mrzlo :)

              Martimo - Profil | Po 17.2.2014 15:50:15

              jedna z banovska :-) ale starsi...

                reseter - Profil | Po 17.2.2014 10:54:17

                nej je když prší...tj klid...

                  macc3 - Profil | Ne 16.2.2014 19:33:52

                  knik-licht >> přesně tak ... moudřejší ustoupí, nejezdíme se na ryby dohadovat, ale relaxovat a užívat si své záliby

                    knik-licht - Profil | Ne 16.2.2014 19:30:00

                    macc3 >> Nemá smysl to tu řešit, moudřejší ustoupí. A protože bylo místa dost tak jsem šel o flek vedle. Po těchto zkušenostech už sedávám jinde. Míst je dobrých dost. Ale to jak to tam prořezaly. No, kolega na ty pořezy chodil na brigádu a říkal, že se líp projde okolo vody:) úsměvné teď tam projede i tank. Moc keřů nezůstalo.

                      macc3 - Profil | Ne 16.2.2014 19:20:19

                      kapr97 >> rybářské závody neberu jako vyhražování místa k lovu ... tady opravdu musí nastoupit zdravý rozum ... ehm :-)
                      A že tam zrovna nikdo nebyl neznamená, že měl chatu někdo pronajmutou a měl přijet později ... vše je jen o rozumné domluvě :-)

                        kapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 19:18:09

                        macc3 >> Když psal, že chata byla zamčená, tak tam asi nikdo nebyl, né? A vyhrazovat místa?? Měl by jsi se někdy zajet podívat na místní rybářské závody a hned bys viděl co je to zákaz vyhrazování...

                          macc3 - Profil | Ne 16.2.2014 19:15:12

                          knik-licht >> vyhražovat místa k lovu je zakázáno :-) ... já jsem vždy pro rozumnou domluvu ... pokud jsi neseděl na "verandě chaty", tak bych mu asi řekl, že místa je okolo přece dost a nějak se domluvíme. Pokud by začal být nepříjemný, povýšený atd. tak bych přestal na něj jakkoli reagovat a čekal bych, co vymyslí :-) ... s úsměvem ... ale zase je tu otázka, jak to tam vypadá, kde jsi seděl přesně, zda tam byli i jiní obyvatelé chaty atd. - těžko říct takto

                            knik-licht - Profil | Ne 16.2.2014 19:12:35

                            Hlavně šlo o to, že jsem se nepotřeboval vedle někoho mačkat a tak jsme se posunuly o místo vedle. Ve směs pokud si mohu vybrat, rád sedím a lovím sám. A nikdo široko daleko. Nepotřebuji při ulovení ryby zvědavé pohledy a nebo blbé připomínky od rybářů okolo.

                              knik-licht - Profil | Ne 16.2.2014 19:08:47

                              macc3 >> Teď hospodář MO (myslím) a brigádnický referent na rybníku Vinohrady (Uherský Brod). Jde jen o to, že tu dobu tam nikdo nebyl chata zavřená na zámek od základů po komín.

                                kapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 18:59:32

                                knik-licht >> Ale jak vidíš pravda je trochu jinde ... :-(

                                  kapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 18:58:47

                                  knik-licht >> Z toho důvodu pod chatou nechytám a myslím že nemá právo Tě z toho místa vyhodit a může to být kdo chce.. Řekl bych, že by to mělo být napsané minimálně v popisu revíru, že místo pod chatou je rezervováno pro pronajímatele chaty..

                                    macc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:56:32

                                    knik-licht >> a p. Mahdal je kdo ?

                                      knik-licht - Profil | Ne 16.2.2014 18:53:38

                                      Tak se vás zeptám. Přijedu na Ordějov a sednu si k vodě nikdo nikde. Mohu chytat kde chci? Abych vás nenapínal asi tak před X lety jsem na kole přijel s kamarádem na kole a chtěly jsme lovit v létě cca do půl noci. Sedli jsme si pod chatu ( tam kde je to dnes vykachličkované) nahodil pruty. Přijelo auto objěvil se pan Mahdal a řekl do kdy tam budeme lovit. Řekl jsem do půl noci. A on tak se stáhněte, že tam bude lovit on a že tam to místo je vymezené pro chataře. Od té doby blízko chaty nechodím aby mne někdo nevyhazoval.

                                        macc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:44:14

                                        skřet >> tak OÚ má jistě právo na nějaké místní úpravy ... :-)