Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:43:11

kapr97 >> již jsem to psal .. je to vše v lidech ... pokud toto někdo dělá, neměl by být již dál členem MRS .. ale zase to je jen můj osobní názor

    Nskřet - Profil | Ne 16.2.2014 18:38:00

    macc3 >> Nepamatuji se už přesné jestli je to 65 nebo 70 let. Informoval jsem se na to u starosty Bánova a on mné právé řekl ,že si ještě zhruba 20 let musím počkat a pak už to bude OK.

      Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 18:36:20

      macc3 >> Spíš pokud nikdo nikoho nechytí při odvážení nezapsané ryby (v tomto případě kapra) a ptom co jsem slyšel konverzaci 2 rybářů se na této vodě už nedivím ničemu..

        Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:33:20

        kapr97 >> pak si to dělají sami a následně budou sedávat u "mrtvé" vody ... :-) Na druhou stranu jsou stanovena pravidla ve svazu ohledně ponechání ryb a pokud nikdo nic neporuší, ničeho se nedopouští ...

          Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 18:29:23

          macc3 >> Do měsíce?? To neznáš místní.. Během pár dní je velká část kaprů už v mrazácích..

            Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:29:15

            skřet >> na základě věku ???

              Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:28:34

              kapr97 >> spíš tam jde o přístup ... ona profi RS se dle mého opravdu skládá z profíků ... ne ze strejců, co ani neznají zákony a vyhlášky ... asi tak ... můj názor

                Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:26:51

                knik-licht >> netuším jakou má ta voda úživnou hodnotu ... ono to je těžké. Pokud se násaďáci vychytají do měsíce od vysazení a rybáři to moc dobře ví, pak tam v dalším období nebudou mít co chytat ... jasné a stručné :-))

                  Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 18:24:25

                  macc3 >> ale ta státní (podle Tebe profi) se mi zdá, že je mnohem důslednější..

                    Nhraji - Profil | Ne 16.2.2014 18:23:49

                    ninja >> všechna RS je státní, všechny členy do funkce RS ustanovil státní úředník.

                      Nskřet - Profil | Ne 16.2.2014 18:23:31

                      Povolení k vjezdu vydává na základě věku,popřípadě průkazu ZTP Obecní úřad v Bánové.

                        Nknik-licht - Profil | Ne 16.2.2014 18:23:01

                        macc3 >> Velmi správně řečeno !!! RS se vám vysměje pokud budete chtít aby tam byla denně stačí, když nějaké darebáky chytne. Jinak se říká, že podměrečné kapry požírá sumec. Tak to budeme možná řešit na schůzi tím, že by se dalo několik kusů kapra, označkovat, který nemá míru, jestli doroste míry nebo sežere sumec. Jak rychle roste kapr v této vodě? ...rychleji než v rybníku? Rybáři tam sypou boilie tak by mohl růst rychle.

                          Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 18:22:45

                          ninja >> Já osobně tam státní potkám tak 1 za rok

                            Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:21:47

                            ninja >> mimochodem ... státní je špatné vyjádření ...nicméně dobrovolná RS a profi RS mají naprosto shodné pravomoci ... jen pro info :-)

                              Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:20:16

                              ninja >> a jak já to mám vědět ??? ... čeče ... svůj dotaz musíš směřovat úplně někam jinam :-)

                                Nninja - Profil | Ne 16.2.2014 18:18:10

                                macc3 >> Kolikrat ročně je na tomto reviru státní (profi) RS?

                                  Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:12:31

                                  kapr97 >> jééé ... RS je dobrovolná funkce v rámci volného času (ne profi) ... také mají svá zaměstnání, rodiny atd. Není to v počtu kontrol RS, ale v rybářích samotných ... uvědom si to :-)

                                    Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:10:40

                                    knik-licht >> to nemůžu posoudit,. neznám to tam ... ale pokud tam je účelová komunikace, tak jsou nějaká pravidla užívání ... je toho víc dohromady. To tady nevyřešíme ... :-)

                                      Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 18:10:33

                                      macc3 >> Měli by kontrolovat častěj.. To jak kontrolují teď je pořád málo.. Bohatě by stačilo kdyby tam byla kontrola třeba 2x za týden.. Ale najdou se tady i takový, co by chtěli kontrolu 2x za den, ale řekl bych že to stejně nepomůže.. Že se i nadále budou z revíru odnášet podmírové ryby a nebo ve velkém množství..

                                        Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:08:48

                                        kanic >> de facto tvůj výkaz pracovní činnosti ... že ?