Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 18:07:57

kanic >> já o vlku ... :-) ...

    Nkanic - Profil | Ne 16.2.2014 18:04:41

    macc3 >> tak,tak,je to pro evidenci kontrol přes GPS

      Nknik-licht - Profil | Ne 16.2.2014 18:01:28

      knik-licht >> ... co se týká mého příspěvku s auty tak nevím, proč by měl být zákaz. Ano, vyhláška říká, že je to polní cesta a CHKO. Jen jsem tam tahal věci obložený jak vánoční stromek (auto nechal u čerpačky) a pak si tam nějaký rybář přijel autem k vodě vedle mne a div nenahazoval pruty z auta. Je těžké neporušit zákaz, když jiní tam jedou. Tím spíše dát odpadky do auta a vyhodit doma. Byl jsem tak na jiném revíru z jedním rybářem a po třech dnech jsme měly igelitky plné odpadků. Při odjezdu jsme balili věci a řekl: hodˇ to do lesa! Já na to ty ses snad zbláznil! Ještě štěstí, že jsem byl autem já a ne on, a odpadky jsem dal do kufru auta.

        Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 17:59:27

        kapr97 >> ať kontrolují, to je jen dobře ... hlavně ať u toho používají rozum. :-)

          Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 17:57:38

          kapr97 >> ... jestli to nebyl kanic :-) ... nějaká evidenční pomůcka pro profi RS

            Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 17:53:40

            macc3 >> Nejde k tomu říct nic... RS se na tomhle revíru podle některých málo ukazuje.. Podle mě je to blbost, protože minulý rok mě kontrolovali několikrát a jednou i s jakýmsi přístrojem, kam si cosi zapisoval.. A měl jsem i den kdy mě kontrolovali hned 3x za 2hodiny... A problém jsem nikdy žádný neměl..

              Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 17:47:33

              kapr97 >> pak jde o špatnou práci RS ... co k tomu víc říct ? :-(
              Svět není spravedlivej ...

                Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 17:46:03

                macc3 >> Chápu to a vím to, protože znám lidi, co kvůli tomu měli potíže.. Ale ještě jsem na tomhle revíru nepotkal RS co by to řešil..

                  Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 17:41:25

                  kapr97 >> ale tady přece nejde o to se naštvat ... v povinnostech je prostě dané, že musí být lovné místo uklizeno, tak to udělám, abych si mohl zachytat ... kdo ten bordel udělal je už věc druhá ...
                  Pokud to neuklidíš a budeš na tom místě lovit, při kontrole RS samozřejmě považuje ten bordel za tvůj ... co je na tom k nepochopení ? :-)

                    Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 17:39:09

                    hraji >> Aha.. Tak to se omlouvám.. To jsem netušil..

                      Nhraji - Profil | Ne 16.2.2014 17:37:36

                      kapr97 >> mýlíš se, Přerov je pod ČRS.

                        Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 17:36:56

                        macc3 >> Já si jedu k vodě odpočinout a ne se hned ze začátku naštvat tím, že budu po předchozích uklízet půl hodiny lovné místo.. Do vlastního vědomí si hrabat nemusím, prootže nepatřím mezi ty, kteří by tuhle vodu ničily. A řekl bych že Přerov patří pod MRS.. :)

                          Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 17:26:14

                          kapr97 >> čoveče, tak toto nevím, ale těžko to dělají kvůli lovným místům ... to se mi nezdá.
                          K tomu bordelu ti řeknu jen jedno. Každý tady na MRKu píše, že nenechává žádný bordel, ale u vody je neskutečný bordel ... každý ať si hrábne do svědomí.
                          Já byl z ČRS MO Přerov naučený tak, že IHNED po příchodu na lovné místo jsem sbíral odpadky ... až jsem uklidil lovné místo, nechal jsem si ten sáček nebo igelitku u nohy křesla na můj odpad a teprve pak vytahoval pruty atd. Pokud toho bordelu bylo tolik, že bych to nebyl schopný vše uklidit, musel jsem jít jinam a jen jsem si říkal, proč si to ti rybáři dělají, neboť jsou de facto sami proti sobě ...když chodí třeba na stejné místo :-(

                            Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 17:14:00

                            macc3 >> Co chvíli tam prořezávají keře kolem vody aby bylo více lovných míst.. Kolik let to stačilo a najednou to nestačí.. Kdyby radši místo toho uklidili okolí přehrady po rybářích, udělali by mnohem lépe. (NIKDY!! jsem tam u vody nenechal nejmenší papírek nebo něco takového...) Protože ten bordel kolem vody je opravdu hrozný..!

                              Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 17:08:52

                              kapr97 >> a jak mění místní MO okolí vody ???

                                Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 16:56:40

                                macc3 >> Je to lepší neřešit... Ale víc než toto mě štve to, že místní MO pořád mění okolí vody a zvětšuje tím místo, kde se může chytat..

                                  Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 16:50:51

                                  kapr97 >> teď už jde jen o to, jak bude PČR chápat význam slov "vjezd" .... což není parkování a "nezbytně nutný" ... neřeš, nech to koňovi, ten má větší hlavu ... :-)

                                    Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 16:46:34

                                    macc3 >> Myslím že to tam je...

                                      Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 16:45:13

                                      kapr97 >> dle mého vyjímka pro ZTP platí pouze v případě dodatkové tabulky pod zákazovou značkou a to jen v tom případě, kdy je vjezd nezbytně nutný ... jinak se může jednat o zneužití této vyjímky ... :)

                                        Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 16:38:50

                                        macc3 >> To by potom víc jak půlka z nich vytáhla průkaz ZTP... Ti mají vyjímku..