Olšava 2A - Ordějov

Ahoj všichni, prosil bych nějaké informace o kaprech na tomto revíru. Např. množství, velikost...
Předem díky
Autor diskuse: Malotík - Profil , 28.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 16:35:01

kapr97 >> no, zase až tak bych je nepodceňoval :) ... pokud udělají nějakou akci, tak mi věř, že se zařídí tak, aby dopadli všechny co porušují předpisy ...

    Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 16:32:59

    To by to tam PČR musela kontrolovat každý den. A stejně... přijdou k prvnímu a ani se nestačí rozkoukat a kolem vody nebude ani jedno auto.

      Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 16:24:57

      Erva >> tak to je jiná ... to má řešit PČR ...

        NErva - Profil | Ne 16.2.2014 16:22:20

        macc3 - Je tam zákaz vjezdu , navíc se přehrada nachází v CHKO Bílé Karpaty .

          Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 16:20:24

          Vím že tam byla.. Ale většinou byla převrácená nebo tak.. Ale já se ani nedivím, že chtějí mít auto za sebou, protože už jsem párkrát viděl rozsypané sklo (vypadalo to jako z bočního okna) na parkovišti nad pláží..

            Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 16:15:22

            kapr97 >> já nevím, nejezdím tam ... jen jsem se ptal ...

              Nkapr97 - Profil | Ne 16.2.2014 16:14:30

              macc3 >> Není tam náhodou zákaz vjezdu? Jestli se pletu tak mě opravte..

                Nmacc3 - Profil | Ne 16.2.2014 16:12:08

                knik-licht >> a ty auta tam něco porušují ?

                  Nkanic - Profil | Ne 16.2.2014 14:02:34

                  knik-licht >> několik kontrol, několik povolenek jsem tam zadržel,ale s autama nic neudělám,s dodržováním BP je to vcelku ve standartní phodě

                    Nknik-licht - Profil | Ne 16.2.2014 12:52:42

                    knik-licht >> autem až k vodě

                      Nknik-licht - Profil | Ne 16.2.2014 12:24:42

                      SERPIK >> RS by neměla být pod vlivem. To by se dalo říct, že mu povolenku neukážu a ať se zebere a jde, nebo zavolám na něj policii. A pokud nemůže RS vykonávat častější kontrolu tak ať tam pošle policii. Jednou jsme na druhé straně byly autem ale přijely jsme od Bistřické strany kde zákazová značka nebyla. Tak nám cvakaly prdelky, když se otočím za sebe a za mnou vypl motor auto policie. Jen se zeptaly jak to jde ani povolenku vidět nechtěly. Je to na rybářích, ale až takové pohodlí jezdit k samé vodě autem, no nevím. Kolik toho někdo musí tahat, že si to neveme do ruky? Jiné je když tam chce lovit více dnů.

                        NSERPIK - Profil | Ne 16.2.2014 11:23:25

                        Martimo >> Už bych ho ani nepoznal. Šel jsem chytat hned k pláži a vím, že tam byla nějaká partie o kus dál a taky tam chlastali. Tak jak je došel zkontrolovat, tak mu asi uléval))))

                          NMartimo - Profil | Ne 16.2.2014 10:23:14

                          SERPIK >>popis(pan se 2ma promile a mlel blbosti) sedel na rozhodciho kdyz sem tam byl na zavodech a s trojkou v krvy zaparkoval auto u chaty do hluboke prikopy :-)

                            NSERPIK - Profil | Ne 16.2.2014 10:04:50

                            Martimo >> Zdar, to už je cca 5let.Závody určitě ne, to tam nejezdím.

                              NMartimo - Profil | Ne 16.2.2014 10:00:58

                              SERPIK >> cau :-) to jako fakt jsi mel takovou kontrolu u auta nahore? to uz je extrem trochu :-) jestli to nebyl rozhodci co na zavodech zaboril auto do prikopy u chaty kdyz byli prd 3ma roky zavody :-) trojka v krvy auto rozbité a tahal ho traktor. :-D

                                N.pointer. - Profil | Ne 16.2.2014 8:56:05

                                kapr97 >> Na takou zimu je to slušný, já chtěl jít taky, ale odradil mě ten šílený větr.

                                  Nkapr97 - Profil | So 15.2.2014 17:54:55

                                  .pointer. >> Já tam byl dnes a chytal jsem tam snad sám. Nikde nikdo. A na to, jaké bylo počasí, brali celkem slušně. 20cejnů a 7kapříků z toho 3 měli lehce přes míru. Vše šlo z5 do vody.

                                    N.pointer. - Profil | So 15.2.2014 17:48:46

                                    Jo, minulý týden. Chytit cejna nebyl problém a podařil se i jeden kapřík. :)

                                      Nkapr97 - Profil | So 15.2.2014 17:37:19

                                      Zkoušeli jste letos někdo, jak to bere na Ordějově?

                                        N.pointer. - Profil | So 15.2.2014 17:07:59

                                        Na tu chůzi sem zvědavý, určitě se účastním. Taky se mi nelíbí snaha hospodáře vytvořit co nejvíce lovných míst, myslím že už jich tam aj tak bylo hodně, a další jen zvýší rybářský tlak na vodu. A už vůbec ne to spalování odřezaných keříků, stromků a dalšího rostlinstva za pomoci pneumatiky v bezprostřední blízkosti u vody, všechno to svinstvo pak letí do vody.