- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vaření boilie a fígle okolo
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NFishky - Profil | Po 6.2.2006 11:30:17
Já napařuju, nechám den oschnout, pak s bobkama hurá do kýblu, přidám olej /s mírou, jen opravdu minimum/ suprovně promíchat, ať je trošička na každý a pak přidávám suchá aditiva, a opět promíchávám. Potom nechám bobky chvilku stát a pak sáčkuju a šupem do mražáku. Proč to takhle dělám sám nevím, ale jdou na to... /vím, že olej není zrovna pro kaproprasata OK, tak opravdu s mírou/
NPetr | Po 6.2.2006 11:15:02
NLubomir Zabcik - Profil | Po 6.2.2006 10:04:02
Marfy-teplota pary je vyssia od bodu varu vody v zavislosti od vysky nad vriacou plochou.=ak mas sitko okolo 1cm nad vriacou vodou, tak uz to nemusi byt vobec pravda a teplota pary moze byt mensia..
Nm.kindl - Profil | Po 6.2.2006 9:04:07
Já myslím že taky asi záleží na esenci,protože třeba Solar zdůrazňuje že jejich esence jsou na bázi rafinovaného alkoholu který má bod varu vyšší než voda a tudíž se neznehodnocuje vařením.Asi spíš budu dál dodržovat doporučení výrobců a zalejvat multiminem jen boilie pro okamžitou účinost...
NKorda | Ne 5.2.2006 22:29:25
NCucák - Profil | Ne 5.2.2006 22:22:33
NCDB - Profil | Ne 5.2.2006 20:50:02
K době varu jen asi tolik ,neexistuje přesný čas vaření ,stopky jsou úplně k ničemu,každá směs se chová jinak,dobu varu stanovuji až koule vyplavou a zvětší objem asi o 1/3 pak jsou správně provařené.
NOndra (carpman) - Profil | Ne 5.2.2006 20:39:06
NMarfy | Ne 5.2.2006 19:14:40
NKlikař - Profil | Ne 5.2.2006 19:13:18
Nmiras - Profil | Ne 5.2.2006 19:05:47
NLibor Kadań | Ne 5.2.2006 18:52:10
NPetr | Ne 5.2.2006 18:39:15
Dík a hodně štestí
NMarfy | Ne 5.2.2006 18:05:40
NDrahos | Ne 5.2.2006 18:04:54
Nmiras - Profil | Ne 5.2.2006 17:56:23
all: pára - vysvětlí mi někdo, proč by pára měla být lepší? Nějak mi uchází logické zdůvodnění... Argument, že neničí AMK neberu, není to pravda:-)))
Npavel-max. - Profil | Ne 5.2.2006 15:41:23
NMarfy | Ne 5.2.2006 15:24:48
Nm.kindl - Profil | Ne 5.2.2006 14:52:40
Např. Solar doporučuje 18 mm vařit tři minuty a 24 mm pět minut.Radši to dodržuju a musím říct že zatím to funguje.Ale tekutá potrava jako dip ( v mém případě Multimino PPC ) Taky přitahuje menší ryby nebo ne ? není nijak výrazná,spíš asi nutričně hodnotná řekl bych...
NLubomir Zabcik - Profil | Ne 5.2.2006 13:46:54
NMarfy | Ne 5.2.2006 13:45:22
NjirkaT | Ne 5.2.2006 13:33:06
NMartin - Havířov | Ne 5.2.2006 13:30:13
Nm.kindl - Profil | Ne 5.2.2006 13:17:36
NKoloušek - Profil | Ne 5.2.2006 12:50:50
Martin - Havířov - Takových pokusů už jsem dělal!
A nej je klasika. Jen to chce friťák, nebo jinak zajistit, aby voda nepřestala vařit. Rod Hutchinson prohlásil, že vše musí být vařené, aby to bylo dobře rozpustné..........
A při použití mikrovlnky, podle mě zničíš víc, jak při bběžném vaření.
NMarfy | Ne 5.2.2006 12:35:29
NMartin - Havířov | Ne 5.2.2006 12:30:26
Nduro | Ne 5.2.2006 11:43:59
Nm.kindl - Profil | Ne 5.2.2006 11:43:44
NMárty - Profil | Ne 5.2.2006 11:03:01
potravu dávám už do těsta, prostě klasika. usušený koule potom dám do kýble zaliju to tekutou potravou, pak to zavřu a třesu a třesu. potom to v tom kýblu nechám den macerovat a pak je zamrazim. oleje do těsta přidávám jen minimálně. potom to dělám stejně jako s tou ptravou. používám hlavně lososovej, z tresčích jater, řepkovej a z konopí. ale pozor na dávkování, oleje se podle mě hůř vstřebávají tak to nepřeháním abych neplejtval, určitě je důležitý to natřásání vstřebává se to líp.
Kde to žije - kaprařina
8:56NKrátkodobá kaprařina x 9933
8:46NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54930
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













