Kaprové děličky

Zdravím! Poradíte te mi, prosim, s nakupem kaprové deličky? Moje představa: 360 cm, 3 lb, 2 dily, cena kolem 5 000 ,- . Díky
Autor diskuse: Eddie Vedder - , 5.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

NMilda | Ne 5.2.2006 15:05:25

Eddie Vedder:Jestli máš na mysli ty Shimana,tak ty ne.Abysse jo,Sportery nevím,jestli ještě prodává,jinak z kaprových má např.ještě Sceptery a dolphiny,nějaké Okumy(Oryxe,Longbowy).

    NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 15:05:25

    MatesJ: taky si myslis, ze by mohly byt idealni, nebot vetsinou budu lapat na rybnicich a rekach

      NMatesJ - Profil | Ne 5.2.2006 15:02:37

      Eddie Vedder - jestli nebudes vyvazet hodne daleko a tezka olova tak ber ty XTE 10000

        NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 14:59:59

        Milda: nevis, jestli je tam prodava?

          NjirkaT | Ne 5.2.2006 14:59:37

          mám Tica Dolphin a spokojenost. teď jsem je viděl za neuvěřitelnou cenu 1800. já je kupoval 3300

            NMilda | Ne 5.2.2006 14:56:17

            EV:Jo,to je solidní stroj.Dnes je velký výběr,že ani člověk neví,co koupit.Já mám Ticy Sportery a Abysse a su spokojený.

              NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 14:51:44

              Milda: zatim u me vyhrava Shimano Baitrunner XTE 10000, ale fakt nevim

                NMilda | Ne 5.2.2006 14:47:44

                EV:Se s ním znat ani nemusíš,je to majitel a prodavač v jedné osobě.Ty pruty tam má vystavené jako normální prodejku.A jaký naviják by sis představoval?

                  NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 14:45:55

                  Milda: no moc se s tim clovekem neznam, ale zkusim to. proutek bych mel za sebou. ted k tomu jeste neaky navijak.

                    NMilda | Ne 5.2.2006 14:43:57

                    Eddie Vedder:jo,není kam spěchat.Jinak je má na tom skleňáku aj vystavené,tak si je možeš omakat.

                      NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 14:40:47

                      Milda: pockam jeste na veletrh. tam se na neco mrknu a uvidim.

                        NMilda | Ne 5.2.2006 14:39:38

                        EV:No,možná je domluvíš v Kyjově na skleňáku u Kobzy,aby Ti je sehnal,ale nevím.

                          NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 14:37:48

                          Martin: to je kde?

                            NMilda | Ne 5.2.2006 14:37:40

                            Martin-Havířov:No kamoš mi vyprávěl,že je snad měl Prologic v akci a zaplatil jsi za kus 3000kč a druhý jsi dostal zadarmiko.....,ale nevím,jestli je to pravda.Každopádně můj známý,co má ryb.potřeby je takto dostal od dealera,ale jen pro sebe.Jinak se prodávali třeba v Brně v Olympii.

                              NMartin - Havířov | Ne 5.2.2006 14:32:57

                              Milda - ® : u nás, je snad ani nikdo neprodává, snad jen Flídr v Tatcích

                                NMilda | Ne 5.2.2006 14:32:51

                                Eddie Vedder:Su z Kostelca.Želetice samozřejmě znám.Kdysi jsem dělal u Bohátky řidičák,ale mám pár známých aj ze Stavěšic a Nenkovic.Problém není,že nejezdíš do Německa.Martin to sem hodil asi proto,abys viděl,jak vypadají.Dají se sehnat u nás a dokonce levněji,za cenu,kterou jsem uváděl níže.

                                  NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 14:29:35

                                  Milda: Ty jsi z Kyjova? Znas Zeletice? Problem je v tom, ze nejzdim do Nemec.

                                    NMilda | Ne 5.2.2006 14:22:22

                                    Martin-Havířov:Nemáš se zač omlouvat,já jsem stejně žádný odkaz neznal.Zase se mě popadla po jejich shlédnutí závist k jejich majitelům.....

                                      NjirkaT | Ne 5.2.2006 14:21:42

                                      myslím,že dneska je spousty dobrejch prutů.já mám rod-bully a jsem snima nad očekávání spokojenej. nejsou akorád na daleký odhozy. tak zavážím