Kaprové děličky

Zdravím! Poradíte te mi, prosim, s nakupem kaprové deličky? Moje představa: 360 cm, 3 lb, 2 dily, cena kolem 5 000 ,- . Díky
Autor diskuse: Eddie Vedder - , 5.2.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 14:12:33

Milda: kde se daji sehnat?

    NMilda | Ne 5.2.2006 14:00:41

    luboš:to je jen takové přátelské popíchnutí.Ty pruty Ti fakt závidím.Já na ně nemám,snad jednou.....strašně se mi líbí,jen jedinou chybičku bych u nich našel a to tenké koncové držadlo,to mi do ruky při náhozu nesedí,ale to se dá upravit,jinak famózní proutky.

      NMartin - Havířov | Ne 5.2.2006 13:57:17

      luboš - ® : nevyhrožuj a hoď sem foto, těch swingrů a uvidíme :-)))

        Nluboš | Ne 5.2.2006 13:49:56

        Milda - ® : Však počkej ty jeden až tě někde potkám na rybách(zřejmně na Mlýnech podle adresy bydliště) tak ti ty moje s´wingéry ukážu a pukneš závistí úplně:o)))))

          NMilda | Ne 5.2.2006 13:47:53

          luboš:No swingery Ti nezávidím,ale ty pruty rozhodně jo...:-)

            Nluboš | Ne 5.2.2006 13:45:13

            Milda - ® : Jak píšeš ty, jsou to co se doslýchám špičkové pruty,tenký blank a velmi výborné vlastnosti. Já je vlastním 3ks v 2,75lb ale...ještě jsem je nemněl u vody. Mám je od listopadu.

              NMilda | Ne 5.2.2006 13:42:51

              Eddie Vedder:Ještě cena-pohybuje se kolem 4800kč/ks.

                NMilda | Ne 5.2.2006 13:36:29

                Eddie Vedder:Já bych doporučil Prologicy Ti-Carp.Velmi tenký blank,krásné provedení výborné vlastnosti.V 3lb je ale dost tvrdý,spíš bych u těchto prutů šel do 2,75lb.Já je bohužel nevlastním,ale má je známý a já mu tiše závidím....

                  NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 13:29:49

                  Qutar:nevim, jestli jit do Shimana. hodne lidi tvrdi, ze se plati jenom za znacku

                    NMilan Smutek - Profil | Ne 5.2.2006 12:55:36

                    CARP-TOMI- vzhled i nabídky jako www.colmic.cz , nejsou ty e-shopy spolčené??

                      NEddie Vedder | Ne 5.2.2006 12:47:11

                      Ta cena je za jeden kus

                        NCARP-TOMI - Profil | Ne 5.2.2006 12:25:37

                        Sänger Anaconda sensible touch II
                        mají je na www.tomi-korda.cz
                        Mám je druhou sezonu a jsem spokojenej.

                          NJirkan | Ne 5.2.2006 11:40:41

                          Jkh- dle mého soudu to nejlepší od Foxe. V pátek jsem viděl v Tatcích 13 ft 3,25 lbs - nádhera

                            NJkh - Profil | Ne 5.2.2006 11:35:57

                            Jirkan: velice povedene klacky....

                              NJiří Malý - Profil | Ne 5.2.2006 10:56:40

                              korda: no vis ono to uz muselo prijit, hodne lidi si jezdilo kupovat veci do nemecka a trh je uz velmi nasycen spousty veci takze je to jen dobre

                                NKorda | Ne 5.2.2006 10:50:58

                                EV:Musíš napsat jestli ta cena je za oba nebo jen za jeden klacek.Jinak jestli za jeden , tak asi ty Antaresy taky.Takové slevy od Gamarusu nepamatuju:-))

                                  NJiří Malý - Profil | Ne 5.2.2006 10:40:01

                                  outar: jo jo takove pruty mam take ve 3.66 a 2.75lb a docela dobry ale tenkrat to bylo myslim kolem 9OOO,-

                                    NJiří Malý - Profil | Ne 5.2.2006 10:38:30

                                    eddie: podivej se na stranky www.hobby-g.cz a maji tam nove pruty ultimate bionic nebo platinum, vrele doporucuji, muzes koupit i pruty za desetitisice, ale je to zbytecne to co si mysli panove ze udelaji se century nebo sportex udelam ja i s levnejsimi pruty

                                      NQutar - Profil | Ne 5.2.2006 7:07:03

                                      Ahoj viděl jsem že slevnili Shimano Antares stojí ted pod 5000kč super kup