Boilí směs od JT ATLANTIK??

Jakou máte zkušenost stouhle směsí a jaký do ní používáte amino complex? Diky za odpověď
Autor diskuse: Mitchell - , 29.1.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
97 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMitchell | So 18.2.2006 7:57:18

Fery: to jo to mas pravdu :-)

    NFery | Pá 17.2.2006 16:35:16

    ne v pohodě,lepší se bavit o něčem,než o ničem:-)))

      NMitchell | Pá 17.2.2006 15:37:04

      Fery: nespletl :-) ale jestli neco k necemu mas tak napis

        NFery | Pá 17.2.2006 15:02:48

        asi jsem si spletl otázku:-)

          NMitchell | Pá 17.2.2006 14:32:04

          Jak vidim tak o K2 je velkej zajem

            NSla - Profil | Pá 17.2.2006 10:34:00

            Honza M: ok, diky - mas tam taky mail.

              NHonza M | Pá 17.2.2006 10:11:11

              Sla: máš to tam

                NSla - Profil | Pá 17.2.2006 9:35:50

                Honza M: muzu se zeptat odkud je mas za 2000 Kč? kdyztak na mail.dik

                  NHonza M | Pá 17.2.2006 0:35:01

                  Martin-Havířov: ano to jo... Kamarád si je ted kupoval ale 13ft a 3.00lb... Je to slušnej klacek s Fuji okama i sedlem... Já jsem teď koupil ty 2.00lb K2 a moc se mi líbí.. Sice to zpracování není úplně 100% ale za 2000,- člověk nemůže čekat zázraky... Na jaře je pořádně otestuju u vody... Jsem zvědacej jak budou makat :-DDD

                    NMartin - Havířov | Pá 17.2.2006 0:01:23

                    Honza M - ® : jo máš pravdu, přehlídnul jsem se. V 1,5 lb jsou tyhle krásné klacíky.
                    http://www.monstertackle.de/monstertackle/Saenger-Sensible-Touch-II-360-m-150-lb-p-2311.html?osCsid=e978a046976739997314ea4c9b2da69e

                      NHonza M | Čt 16.2.2006 23:28:29

                      MH: Nene, Xcovery dělají nejměkčí v 2.50lb ;-) Tomi mi říkal že by měly být kolem 2500,- a už je mají na kráme, jen se tam musím na ně dojet mrknout :-)

                        N Mitchell - Profil | Čt 16.2.2006 22:46:29

                        Kluci zatim cau zitra se tady nachvilku ukazu zase pokecame

                          NMartin - Havířov | Čt 16.2.2006 22:30:44

                          Honza M - ® : koukni sem a najdi si je jsou tam ceny a dělají je dokonce v 1,5 lb
                          www.monstertackle.de

                            NMitchell | Čt 16.2.2006 22:13:06

                            Honza M: Ty K2 mam za 2200Kč za kus

                            Jaro: jestli jsou ty K2 lepsi nebo ne to ti tezko nekdo rekne ale jestli je doopravdy ten prut poskladany stoho matrosu co pisi tak je to dost dobrej proutek za vyborne prachy s krasne tenkym blankem

                              NMitchell | Čt 16.2.2006 22:05:39

                              Honza M: ses nejak vsimavej jo bylo to tam neco jsem zkousel

                                NHonza M | Čt 16.2.2006 21:51:57

                                Martin Havířov: ty Xcovery jsem ještě na vlastní oči neviděl, ale nevím ted přesně kolik stojí Bionic ale podle mě víc než Xcovery, které by se měly pohybovat kolem 2500,-

                                  Npajda - Profil | Čt 16.2.2006 20:46:49

                                  Jaro - ®: Dík. Tu Holandskou také mám v seznamu. Hlavně v klidu, asi bude trvat to tání trochu déle :-))

                                    NJaro - Profil | Čt 16.2.2006 20:44:28

                                    Pajda - na webe ich nemôžem nájsť, stránka na Ultimate je zatiaľ táto http://www.ultimatehengelsport.nl/main.asp?l=en&p=4 , ale bola aj ultimate.sk , len neviem prečo je zrušená. Skúsim zavolať zajtra do Košic, nech mi povedia aspoň mail.

                                      Npajda - Profil | Čt 16.2.2006 19:20:05

                                      Jaro - ®: No asi máme stejný problém, mě se o něj perou manželka s dcerou. Vydržím :-))

                                        NJaro - Profil | Čt 16.2.2006 19:16:15

                                        Pajda - vydrž do 20.00, lebo chlapec mi tu berie počítač.

                                          NMartin - Havířov | Čt 16.2.2006 19:09:06

                                          All : ještě moc pěkně vypadají SÄNGER ANACONDA XCOVERY a cena je stejná jako u BIONICů.

                                            Npajda - Profil | Čt 16.2.2006 19:06:22

                                            Jaro - ®: A mohl bys mi poslat nějaký odkaz, pls.

                                              NJaro - Profil | Čt 16.2.2006 19:04:40

                                              pajda - prepáč, som si nespomenul kto to chcel. Stoja 3300,-Sk, ale je to spravená cena. U nás som nič také nezaregistroval.

                                                NMartin - Havířov | Čt 16.2.2006 19:02:31

                                                Jaro - ® : troufnu si říct, že ty K2 asi né, ale třeba SÄNGER EXTREME nebo SÄNGER SENSIBLE TOUCH II. jsou určitě lepší , ale to už jsme někde cenově jinde.

                                                  Npajda - Profil | Čt 16.2.2006 18:54:41

                                                  Jaro - ®: Jsi mi slíbil cenu Bioniců u vás. Já tady slyšel od více lidí, že se u Ultimate zhoršil výrazně servis.

                                                    NJaro - Profil | Čt 16.2.2006 18:46:40

                                                    Martin myslíš, že Sänger je lepší ako Bionic ?

                                                      NMartin - Havířov | Čt 16.2.2006 18:28:44

                                                      pajda - ® : tamkde je levnější, nebo víš co dej mi odkaz na oba. Dík

                                                        Npajda - Profil | Čt 16.2.2006 18:26:57

                                                        Martin - Havířov - ®:
                                                        Chceš kamený, nebo e-schop?

                                                          NMartin - Havířov | Čt 16.2.2006 18:24:06

                                                          all : kdo u nás ty K2 prodává, kde se na ně mohu kouknout ?

                                                            NHonza M | Čt 16.2.2006 17:42:51

                                                            Mitchel: Co je? :-))) //EDIT: Tady bylo od tebe slovo "hej?" já to viděl než si to smáznul... Jen abych nebyl za blbce :-))) Kolik si za ně dával?

                                                              NMitchell | Čt 16.2.2006 17:35:38

                                                              Honza M: ja jo jeste Strategy od sprocka jsou taky pekne tenke ale mas pravdu je to nadherny proute

                                                                NHonza M | Čt 16.2.2006 6:49:36

                                                                Mitchel: no jelikož jsem si je teď pořídil ve 2.00lb tak se mi líbí :-))) Za ty peníze jsou moc fajn... Hlavně jsou fakt nádherně tenký, což jsem kromě FBS zatím jinde neviděl

                                                                  Nnapep - Profil | Čt 16.2.2006 1:22:35

                                                                  pěkné proutky,taková lahudka

                                                                    NMitchell | St 15.2.2006 22:25:59

                                                                    Honza M: diky moc pene fotky a co rikas na ten proutek?

                                                                      NHonza M | St 15.2.2006 20:57:55

                                                                      Vase zprava

                                                                        NHonza M | St 15.2.2006 20:57:43

                                                                        Vase zprava

                                                                          NHonza M | St 15.2.2006 20:57:32

                                                                          Vase zprava

                                                                            NHonza M | St 15.2.2006 20:57:22

                                                                            Tak jsem dávám fotky těch K2 jak jsem slíbil... To vedle je Fox Warrior 2.5lb

                                                                              NMitchell | Út 14.2.2006 19:58:26

                                                                              pokus o foto z telefonu Saenger Specialist K2

                                                                                NMartin - Havířov | Út 14.2.2006 17:55:33

                                                                                Mitchell - ® . oprav si mejla v kartě !!! máš ho špatně napsanej

                                                                                  NMitchell | Út 14.2.2006 17:53:40

                                                                                  Martin - Havířov: marto uz me to doslo nemohl jsem napsat mel jsem konverzaci v anglictine

                                                                                    NMartin - Havířov | Út 14.2.2006 16:27:40

                                                                                    Mitchell - ® už ti to došlo ?

                                                                                      NMilda | Út 14.2.2006 16:25:34

                                                                                      Mitchell:Zajímavé příjmení,máme stejné,snad vzdálené příbuzenstvo...:-)

                                                                                        NMitchell | Út 14.2.2006 16:22:42

                                                                                        Martin - Havířov: zatim me to nedoslo kdyztak muj email je Havranek.Michal@seznam.cz

                                                                                          NMitchell | Út 14.2.2006 16:19:11

                                                                                          Martin - Havířov: to me nevadi otazku jsem napsal jtejne ja ale ostanim mozna by to vadilo jdu si ho precist

                                                                                            NMartin - Havířov | Út 14.2.2006 16:17:15

                                                                                            Mitchell - ® : poslal jsem ti mejla , nebudeme kazit otázku o boili prutama :-)

                                                                                              NKocháč | Út 14.2.2006 16:13:35

                                                                                              Mitchell - ® : koupil jsem je v pátek. Jak daleko s nima házíš?

                                                                                                NMitchell | Út 14.2.2006 16:08:28

                                                                                                Martin - Havířov: Martine nevim ktere BIonici mas na mysly jestli ten starsi model nebo ten nejnovejsi jinak ty K 2 maji fuji sedlo a jsou nadhernoucke a jeste tensi nez ty starsi Bionici kamos se mezi temito proutky taky rozhodoval a sel do tech K2 a vytahl na ne i 16Kg a rikal ze v pohode ja je mam pul sezony ale zatim velka spokojenost daval jsem na ne 90g zatez a svyhal jsem stim doplnejch a pohoda

                                                                                                  NMartin - Havířov | Po 13.2.2006 21:43:22

                                                                                                  Mitchell - ® : jaké jsou ty K2 v porovnání s Bionicama ? Máš to nějak vyskoušené ? Mají K2 i fuji sedlo navijáku ? To se až nachce věřit, že jsou tak levné ?

                                                                                                    NPalcat - Profil | Po 13.2.2006 20:28:10

                                                                                                    Teď jsem se díval na nabítku JT na netu , je to až trapný ,že to nemá pořád kompletní od Solaru ani jednu položku. Tak si moc dobrou pověst neuhájí.
                                                                                                    All: Zkoušeli jste mýchat boilies ve vaně , na netu jsem četl že to jde , ale normální vana se mi zdá dost velká , dětská by šla , a hnětat to nohama taky není špatný nápad , když toho dělál ze 100 vajec tak na tom nechám ruce i záda.

                                                                                                      NMitchell | Po 13.2.2006 20:18:45

                                                                                                      m.kindl: tak to jo diky moc za radu

                                                                                                        Nm.kindl - Profil | Po 13.2.2006 19:54:57

                                                                                                        Mitchell - ® Měl jsem jí sice jen párkrát + AK losos ale fungovala pokaždý i bez předkrmování.Teď používám od Solaru esenci Fresh smoked salmon,Fresh smoked salmon enhancer,Pure salmon extract a Salmon oil do rybích směsí.Ale tuhle kombinaci tolik vyzkoušenou zatím nemám tak uvidíme co přinese příští sezona :-)

                                                                                                          NMitchell | Po 13.2.2006 19:32:55

                                                                                                          m.kindl: diky za odpoved a co od solaru do ni davas??

                                                                                                            NMitchell | Po 13.2.2006 19:32:14

                                                                                                            Martin - Havířov: Ja ma Specialisty K2 3,66m a 2,5lb a jsem snimi maximalne spokojeny jsou to krasne tenoucke proutky haze se snimi skvele jsou s im9 carbonu jeste s pridavkem aramidu maji odlehcene titan sic ocka maji prevlecnou spojku proste za ty prachy uplna parada Chces vedet jeste neco??

                                                                                                              Nm.kindl - Profil | Po 13.2.2006 18:43:25

                                                                                                              Tahle směs je podle mě ještě s Robin redem to nejlepší od něj, na řeku perfektní.I když já tekutý dávám Solar tak losos od něj do ní asi bude to pravý ořechový...

                                                                                                                NMartin - Havířov | Po 13.2.2006 18:32:47

                                                                                                                Mitchell - ® : no všiml jsem si až bylo pozdě. Jaké jinak jsou ty Sängery? Jak ty :Anaconda Sensible Touch 2, nebo : Specialist K 2 carp ?

                                                                                                                  NMitchell | Po 13.2.2006 17:52:05

                                                                                                                  Martin - Havířov na tech nemeckych strankach to plati ale na tech ceskych to je neco jineho http://www.tomi-korda.cz/?page=shop/flypage&product_id=3160&category_id=000110&

                                                                                                                    NMitchell | Ne 12.2.2006 17:20:06

                                                                                                                    Sla: ja mam 2,5lb sory ze jsem neodpovedel byl jsem pryc

                                                                                                                      NHonza M - Profil | Pá 3.2.2006 13:49:17

                                                                                                                      Sla: právě že skoro ve všech :-))) Od 2.00lb do 3.5lb ;-)

                                                                                                                        NKocháč | Pá 3.2.2006 9:44:46

                                                                                                                        Mitchell - ®: za tu cenu, jsou hodně dobrý a akce je taky v pohodě :o) Já půjdu pravděpodobně do 2,75 Lb

                                                                                                                          NSla - Profil | Pá 3.2.2006 9:17:07

                                                                                                                          Mitchell: a v jakych lb se delaji? a jake mas ty?

                                                                                                                            NMitchell | Pá 3.2.2006 9:04:25

                                                                                                                            Kocháč: ty K2 jsou super mam je i kolega a max spokojenost moc se mi nanich libi ten tenoucky blank a blank je omotany carbonovou paskou proste nadhera vsech nadher :0)

                                                                                                                              NKocháč | Pá 3.2.2006 7:36:19

                                                                                                                              Mitchell : už nevím, kdo to dole první vytáhl, ale ty pruty od f. Sanger jsou K dvojky a za ty love jsou v pohodě:o) Teď už jen zvažuju zda Hůlky od Shimana ( ceny šly pěkně dolu), Fox ( obava z řešení případné reklamace) Ultimate nebo právě ty K dvojky :o)
                                                                                                                              A k otázce, směs Atlantik od JT je v poho za tu cenu. Včera jsem ji chutnal :o)

                                                                                                                                NMitchell - Profil | Čt 2.2.2006 21:14:06

                                                                                                                                Lubomir Zabcik: tak to jo to ti preji jsou do dobre proutky ale sy Sangery jsou taky kruty muzu porovnavat ;-)

                                                                                                                                  NLubomir Zabcik - Profil | Čt 2.2.2006 21:09:23

                                                                                                                                  Nazdarek celkom to ujde..co ty?asi si zozeniem tie widovi, este nieje iste ale mam volat chlapiovi co ich ma:o))dufam ze bude stat sv.petrik pri mne:o))

                                                                                                                                    NHonza M - Profil | St 1.2.2006 22:13:03

                                                                                                                                    Lubomir Zabcik: Jasne behem pristiho tydne to sem šoupnu :-)))

                                                                                                                                      NMitchell | St 1.2.2006 22:04:57

                                                                                                                                      Lubomir Zabcik jo 130 tam byla kamos dava i silnejsi nez 130 tu 130 davali taky v pohode ale tu jsem zavazel kamos stim haze jen kousek na rece.

                                                                                                                                        NLubomir Zabcik - Profil | St 1.2.2006 22:03:16

                                                                                                                                        HonzaM-si sa rozhodol?:o))kua tusim idem aj ja..kazdopadne ich sem hod som velmi zvedavy..

                                                                                                                                          NMitchell | St 1.2.2006 22:02:52

                                                                                                                                          Kluci jdu spat tak jestli neco jeste budes chtit tak to dokecame zitra zatim cau :-)

                                                                                                                                            NLubomir Zabcik - Profil | St 1.2.2006 22:02:43

                                                                                                                                            to je ok..ja ale vyvazam tak 130-220gr..:o))take si nemal zavesene?