- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Otrava na Labi
Tak jsem se díval na zprávy na Nově. Kdo z vás to viděl, dá mi za pravdu, že to bylo šílený. Labe od Poděbrad, přes Nymburk, Čelákovice až do Brandejsa. Otrava kyanidem. Když jsem tamně viděl ta kvanta lopat-žluťáků, kapři a další ryby.
Kapry doplněj snadno, ale tady šla pryč bílá ryba a ta se jen tak nenehradí. Co to udělalo s ostatními živočichy (škeble, raci, hmyz, červi ) neřekli, ale asi nic moc. A to to trvalo kolik let, než se Labe vyčistilo a změnilo v krásnou čistou řeku plnou ryb.Za jak dlouho se to vrátí do původního stavu a Váš názor na podobné katastrofy.
Kapry doplněj snadno, ale tady šla pryč bílá ryba a ta se jen tak nenehradí. Co to udělalo s ostatními živočichy (škeble, raci, hmyz, červi ) neřekli, ale asi nic moc. A to to trvalo kolik let, než se Labe vyčistilo a změnilo v krásnou čistou řeku plnou ryb.Za jak dlouho se to vrátí do původního stavu a Váš názor na podobné katastrofy.
Autor diskuse: doncoyote - Profil , 16.1.2006 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NPike | Pá 27.1.2006 17:06:43
Medved. Ja nikoho neobvinuju, naopak verim, ze se situace vysvetli a bude to ku prospechu veci. Hraji ocisti sve jmeno od nepeknych pomluv Xaxapa a bude moralnim vitezem.
NMiloš_Dia | Pá 27.1.2006 16:55:31
Nmedvěd - Profil | Pá 27.1.2006 16:49:53
Pike:myslím,že Hraji naznačoval,že syn to dělá pro jinou MO
NPike | Pá 27.1.2006 16:47:57
Hraji: Ac nesouhlasim s formou, kterou Xaxap sve nazory prezentuje, tak by bylo jiste fajn, kdyby ses ocistil od toho nepekneho narceni a rekl, ze syn vytvari stranky zdarma ci jen jakou beznou brigadnickou cinnost clena MO. Pokud by to bylo placene, nebylo by to zrovna eticke chovani. Jako necleni tve organizace na tyto informace pravo nemame, to s tebou souhlasim, presto potvrzeni ci vyvraceni teto domnenky by byl neco jako svezi vitr a blesko do oci, kuprikladu ke kauze Gross a jeho byt, pripadne poslanec director Kraus a jeho kakaove boby.
Nhraji - Profil | Pá 27.1.2006 15:55:43
Pike: xaxap pro mě není žádný etalon slušného jednání a proto nebudu na jeho útoky reagovat. Nevidím jediný důvod, proč bych měl vysvětlovat já činnost svého syna a už vůbec nevím, proč bych měl vysvětlovat za jiné MO.
NXAXAP - Profil | Pá 27.1.2006 15:30:53
Vlada: nejsi ty nahodou statni urednik? :-) tady samozrejme nejde az tak o globalni cisla, ale o princip. Navic se tomuto tematu dobrak od kosti hraji stale vyhyba :-)
NVláďa S. - Profil | Pá 27.1.2006 15:18:27
strejka> On má Pike 100% pravdu, zákonné to určitě je. I kdyby to Hrajiho syn dělal za peníze, Tak u nestátních a neobecních peněz žádné limity na výběrová řízení nejsou. A i u těch veřejných financí je to do 2 mil. povoleno zadávat z volné ruky dle znalosti trhu (a pak ještě hodně dlouho se dělá výzva 3 či 5 uchazečům o veřejnou zakázku). Myslíš, že je to překročený, myslíš, že tohle je ta hlavní nákladová položka, kde by se dalo, byť teoreticky ušetřit? To věřím v možné úspory spíš třeba při nákupu násad, ... kde už je na trhu konkurence a po výběru by se to třeba přestalo brát od Pepy co už nám dodává 50 let ...
NPetrson - Profil | Pá 27.1.2006 15:14:54
>> Xaxap > OK, předběžně někdy v 2. půli února, jak se vrátím z hor, určitě zajdu. Proberem to.
NXAXAP - Profil | Pá 27.1.2006 15:04:29
Petrson: rekni Martinovi, znovu se mi to psat nechce ... nebo ti to reknu nekdy na dirach
NPike | Pá 27.1.2006 14:58:51
Hraji: Na rozdil od Xaxapa te povazuju za feroveho muze, ikdyz s casto jinymi nazory nez mam ja. Pro vyvraceni podezreni by jiste nebylo na skodu rict, ze stranky dela pan syn zdarma, pripadne jako formu brigadnicke cinnosti clena MO. Jiste tomu tak je, nemam pravdu?
NPetrson - Profil | Pá 27.1.2006 14:49:27
>> Xaxap > škoda, že jsem to nestih v původní podobě, takto ani nemůžu reagovat. EDIT Kdyžtak mi to pošli mailem.
NXAXAP - Profil | Pá 27.1.2006 14:15:02
brach: o nic zasadniho.
Vysvetlil jsem, jak bezne probiha vyporadavani se a odskodnovanbi klientu hrajimu, ktery tvrdi, ze kdyz se nemuzes dva mesice treba z duvodu zavady na ustredne poskytovatele stale dovolat ze sveho mobilu kuprikladu na deset telefonnich cisel, nemas narok na odskodneni (napr. formou slevy), protoze jeste existuje dost dalsich cisel, na ktere muzes volat. :-)
A opravil jsem Petrsona, ktery zde tvrdil, ze je problematicke vymoci nahradu za ziskavani dukazniho materialu.
Vysvetlil jsem, jak bezne probiha vyporadavani se a odskodnovanbi klientu hrajimu, ktery tvrdi, ze kdyz se nemuzes dva mesice treba z duvodu zavady na ustredne poskytovatele stale dovolat ze sveho mobilu kuprikladu na deset telefonnich cisel, nemas narok na odskodneni (napr. formou slevy), protoze jeste existuje dost dalsich cisel, na ktere muzes volat. :-)
A opravil jsem Petrsona, ktery zde tvrdil, ze je problematicke vymoci nahradu za ziskavani dukazniho materialu.
NXAXAP - Profil | Pá 27.1.2006 14:02:56
MM: mas nasrano v gatich???? tak jsi mel smazat onu vetu povazovanou za urazku!
na faktu, ze Petrson blaboli nesmysly a ze ma hraji komunisticke mysleni pri vysvetlovani odskodnovani, trvam! (vysvetleni si smazal)
Stejne tak je na miste, aby hraji vysvetlil kauzu se svym synem, ktery se pravdepodobne dostava k easy money od MRS na zaklade pozice otce (hrajiho) a nikoliv regulerniho vyberu kvality a ceny ... do te doby na nej nemuzu pohlizet jako na diskutera, ktery siri pravdive informace, kterymi se navic i sam ridi.
na faktu, ze Petrson blaboli nesmysly a ze ma hraji komunisticke mysleni pri vysvetlovani odskodnovani, trvam! (vysvetleni si smazal)
Stejne tak je na miste, aby hraji vysvetlil kauzu se svym synem, ktery se pravdepodobne dostava k easy money od MRS na zaklade pozice otce (hrajiho) a nikoliv regulerniho vyberu kvality a ceny ... do te doby na nej nemuzu pohlizet jako na diskutera, ktery siri pravdive informace, kterymi se navic i sam ridi.
Ndrda - Profil | Pá 27.1.2006 13:38:22
Martin M.: máš moji podporu. EDIT: ale taky to sem nepatří. Omlouvám se zadavateli.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
TT Fishing
Rybaření v Srbsku a v Bosně. Lov dunajských ryb a lov Hlavatky.











