Rozkládací člun (lod)

Ne nafukovací!! Kde by se dalo něco takového pořídit a za kolik? Máte s tím nějaké zkušenosti:výdrž,váha,rozměry,nosnost atd..
Autor diskuse: válec - Profil , 8.1.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

livot - Profil | Čt 26.11.2015 18:02:16

Ahoj lidi, nemate prosim nekdo nejake nove info o skladacich lodickach nebo nevite o nejake na prodej ? Diky !

    Vydra63 - Profil | Pá 19.1.2007 15:02:12

    válec-vyráběli,ale už je dost dávno.Já mám pořadové číslo 0181 a pošlu Ti foto hned jak se dostanu do garáže.Cenu upřesním,až kolegu uvidím.

      válec - Profil | So 13.1.2007 19:57:46

      Vydra63 -zjisti cenu, pokud můžeš nafoť a hoď to prosim sem,nebo mě na mail.Vyráběli to ve Kdyni u Domažlic?

        ředitel zeměkoule - Profil | So 13.1.2007 12:15:04

        vydra63-diky kamarade,to je dobry.jen se predbezne o to zajimam.kdyby nahodou zbyli prachy,tak bych te kontaktoval.

          ředitel zeměkoule - Profil | So 13.1.2007 12:12:10

          smradzjzd-je to podobne jako ten vozik.jen jsem koukal kam prijdou vesla,jestli je tam na ne nejaka dira,nebo drzak???

            smradzjzd - Profil | So 13.1.2007 9:24:09

            Vydra63 - já bych řekl, že se to vyrábí
            http://www.lavex.cz/cz/lode/index.htm Omluva, kecám, to je něco jinýho. Ale po rozložení to má stejný rozměr:-)

              Vydra63 - Profil | So 13.1.2007 9:17:27

              ředitel zeměkoule- už to nevyrábí,ale mohu se zeptat kamaráda,který to koupil s karavanem a nepoužívá to.

                madmax - Profil | Pá 12.1.2007 14:07:43

                a v bazaru je hned první :o)) za desítku :o))

                  madmax - Profil | Pá 12.1.2007 10:57:04

                  All: Zandra od píchy mám již 6 let a nemá chybu. Není to na velké zdolávání ale super !!!!!
                  Nic levnějšího . Složí se a je to jako serf.prkno :o))

                    Hamon - Profil | St 10.1.2007 16:59:24

                    http://www.mindak.pl/pliki/lodzie/firmax.htm
                    Neviete mi nahodou niekdo zistit cenu? Ale vyzera celkom v pohode a nie je ani moc velka

                      ředitel zeměkoule - Profil | St 10.1.2007 16:03:15

                      vydra63-to je vono je to supr.nemas nejakou adresu???

                        Vydra63 - Profil | St 10.1.2007 15:49:57

                        Mám vozík za auto,malá kola celé víko je loď.Vyrábělo to družstvo v Kdyni a kopírovali to soudruzi z NDR a dávali na to stanovou nástavbu.Má to 200cm délku,135cm šířku a výborně to sedí za autem.Spotřeba paliva neí vůbec znát,na zavážení na kapry paráda.Chytal jsem z toho i sumce,ale je problém vejít se tam s velkým.

                          ředitel zeměkoule - Profil | St 10.1.2007 14:50:54

                          kamos mnel rozkladaci clun ktery byl zaroven vozik za auto.v pulce se preklapel a byl to supr kryty vozik.to bych chtel.

                            válec - Profil | Út 9.1.2007 21:04:45

                            Dnes jsem našel tenhle člun:
                            http://www.musov.info/?sekce=421#qid_3320
                            máte ho někdo,co si o něm myslite?

                              Tůma Martin | Pá 7.4.2006 4:26:23

                              Cauky,kdyby nekdo chtel,prodavam uplne novy,nepouzitý a orig.zabalený člun Mariner za 6900 Kc-vice info na bazaru.Je stabilni a za tuhle cenu zcela bezkonkurencni.

                                válec - Profil | Pá 17.3.2006 17:41:11

                                Josef
                                Jaké má zander rozměry šířka,víška? Ptám se z důvodu zda by se z něj dalo chytat ve dvou?

                                  Josef - Profil | Po 13.3.2006 7:35:33

                                  Ještě fotka

                                    Josef - Profil | Po 13.3.2006 7:26:46

                                    Rozkládací loďka Zander, rozměr 2,6m, váha cca 25kg, nosnost 260kg. kontakt na výrobce: Pícha Antonín, 608 888 006, 569 456 666. Vlastním tuto loďku. Přesto že jsem ji nepořídil jako novou, maximální spokojenost. Kontakt na mne 602 588 223.

                                      Jirka - Profil | Po 13.3.2006 7:17:48

                                      Máte někdo toho ZANDRA?Jak jste s ním spokojeni? Prej jich u nás jezdí cca 200ks ja bohužel neznám nikoho.Chci ho koupit a nerad bych šlápnul vedle:-).Díky moc

                                        válec - Profil | Ne 12.3.2006 15:48:25

                                        Misa tak se s náma poděl o tom jak loď funguje a jak jsi spokojená?

                                          Jirka - Profil | Čt 9.3.2006 7:04:13

                                          válec
                                          Jsme na tom nějak podobně.Já mám na rybaření ve dvou pramičku,ale velice často se mi stává,že nikdo nemá čas a já pak jedu bez lodě,protože sám s ní manipulovat nemůžu,tak koumám jak na to.Možná zvážím udělat nějakej malej manipulační vozejk,na kterým bych ji dostal do vody a pak zpátky na vozejk a bude.Odkud jsi?Já bych se jel na toho Zandra alespoň mrknout.

                                            válec - Profil | St 8.3.2006 22:04:49

                                            Jirka
                                            Zatím jsem se pro žádnej člun nerozhodl.
                                            Jako nej
                                            1.by se mi líbil zpracováním a kvalitou ten porta-bote ,ale ta cena v přepočtu 39000 kč je nad můj rozpočet.
                                            2.je u mne ten Německý Faltboot který se dá koupit v Čechách rybářský sport Tatce a cena 32000 by už jakž takž ušla v porovnání s nafukovacím Zodiacem který se prodává za podobnou cenu.Nevýhoda, není upraven pro zavěšení motoru a není odzkoušen v praxi.
                                            3.Zander cena 13500 je solidní ,ale je přiliž krátký pro lov dvou osob,šířku váhu a víšku jsem se nedozvěděl? Slišel jsem že je dost poruchový a po čase do něj zatýká
                                            4.Boat&Box neskladná a nepohodlná krabice která při váze 42kg a ceně 20000 se mi vůbec nelíbí!!
                                            Tak a tedˇbabo radˇ?