Nejoblíbenější směs

Jaká je vaše nejoblíbenější/nejúspěšnější suchá směs?
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NJán Pečo - Profil | So 7.1.2006 8:05:36

Big carp fish mix od Richwortu alebo Com-plex.

    NOndra (carpman) - Profil | Pá 6.1.2006 21:17:04

    Loni (rok 2005) směsi od Mikbaits a vlastní samozřejmě

      NMichal Stehlik | Pá 6.1.2006 20:10:27

      oprava: Jinak predminuly rok to byla olihen od jt a loni olihen od mika!

        NMichal Stehlik | Pá 6.1.2006 19:45:09

        Vetsinou je nejlepsi a ne vzdy nejlevnejsi ta kterou si sam sestavim a ulovek na ni tesi nejvic! Jinak minuly rok to byla olihen od jt a letes olihen od mika!

          NCarpion - Profil | Pá 6.1.2006 19:04:05

          Vždy je nejlepší ta kterou si sám uplácám a pak na ni ještě něco chytím:-))) Ale poslední dva roky je to RR od JT

            NFrk - Profil | Pá 6.1.2006 11:09:28

            Ty už nemáš doma čím krmit na zimu, viď?;)))))

              Nm.kindl - Profil | Pá 6.1.2006 9:08:16

              Solar Red Hering nebo Fisch Force Five,dřív ještě Robin Red JT.

                NRedyth - Profil | Pá 6.1.2006 8:11:53

                to je různý, ale nejvíc na spojení partiklu a nasekanýho boilies používám normální směs od J.Těšínskýho med nebo banán a funguje to

                  Ndomimino - Profil | Pá 6.1.2006 8:01:17

                  Na feeder je to určitě Lasti K1 2004

                    NPete - Profil | Pá 6.1.2006 7:59:39

                    tu kterou si sám splácám :o)

                      Nhraji - Profil | Pá 6.1.2006 7:56:48

                      Opravdu suché Martini, vodka a dvě černé olivy, účinnost je téměř stoprocentní, oblíbenost taky.