- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
BOILI - Becker " Exclusive Range Boilie "
Chci se zeptat, jestli už jste zkoušeli toto boili od Beckera ? Jaké máte zkušenosti a která příchuť se Vám osvědčila atd.
Autor diskuse: Martin - Havířov - , 3.1.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NMaca | Út 3.1.2006 20:28:44
Mel jsem od nej smes african queen-brusinka a docela to šlapalo-do vajec jsem dal jen rybi olej a esenci olihen.Za 3 dny chytacky na jedny vetsi piskovne asi 10 kaprů-naky kolem 5 kilo a 3 nej-9kg,9,5kg a 12,5kg.Smes se dobre zpracovavala,celkove docela spokojenost,cena asi 200Kč za kilco.
Nduro | Út 3.1.2006 19:52:57
martin: ked chces tu najdes aspon slovnik http://www.teos.sk/ maju aj translator. ja mam anglicky a ten je super, nemecky viem dobre. ked chces ja to objednam a ty to pak zacvakas :-)
NMartin - Havířov | Út 3.1.2006 19:01:53
duro: i tudle adresu mám, ale díky. Problém je v tom posraném jazyku. Nemáte fakt někdo překládač www + e-mailů z Němčiny ?? Dá se to koupit, ale zrovna 4300 Kč se mi za to dávat nechce :-((( Na netu nic ke stažení grátis není :-(((
Nduro | Út 3.1.2006 18:47:54
martin-havirov: skus http://www.mm-baits.de to je jedna z najlepsich aj podla roznych nem. kaprarskych chatov. aspon vies co tam mas...
NMartin - Havířov | Út 3.1.2006 18:35:11
Marda - ® : na tudle nabídku, jsem koukal asi před měsícem a půl, když jsem tyto stránky objevil. No nevím v tom německu je toho tolik, že nevíš co si vybrat. Teď záleží v jaké kvalitě ty Nemecké firmy to boili vyrábějí ?
NMarda - Profil | Út 3.1.2006 15:29:23
Martin z Havířova > A co tohle? :))
http://www.blacklabelbaits.de/Homepage/Homeindex.htm
http://www.blacklabelbaits.de/Homepage/Homeindex.h
NMartin - Havířov | Út 3.1.2006 15:11:04
Pvl - ® : Pavle tak tady je ta adresa na toho Beckera.
http://www.becker-fishing-tackle.de/
http://www.becker-fishing-tackle.de/
NMartin - Havířov | Út 3.1.2006 11:23:35
Pvl - ® : a je to tady, nemysli si že tě nenajdu !! Já ti dám tenisky, ty tenisko :-)))
koukni na tyto www a máš hned jasno. Vím, že jsi pomalejší, ale věřím že to najdež :-)))
koukni na tyto www a máš hned jasno. Vím, že jsi pomalejší, ale věřím že to najdež :-)))
NPvl - Profil | Út 3.1.2006 11:14:09
Martin- Havířov : toto boili neznám . Je od tenisty Beckera ? Asi má velikost jak tenisák ? Nebo i normální ?
Nm.kindl - Profil | Út 3.1.2006 10:42:50
Nevím jestli to pochopíš,ale na pruty se dávají očka.To proto aby jimy mohl probíhat vlasec který máš namotaný na navijáku.Je mi jasný že je to pro tebe složitý na pochopení,ale jednou vezmeš do ruky rybářský prut tak pochopíš o čem mluvím.Je to velkej krok,ale odhodlej se a zkus to,pro začátek by možná stačil aspoň dvoudílnej laminát :-)
NMartin - Havířov | Út 3.1.2006 10:35:00
m.kindl - ®: no tak to bys mi teda mohl pomoci, tak mi řekni, jaké sis nechal na ty svoje telegrafní sloupy namontovat očka ? :-))) Viděl jsem totiž krásné kruhy pro tanečnice :-)))
Nm.kindl - Profil | Út 3.1.2006 10:25:31
Martin - Havířov - Jsem tady pořád a stále, ale zůčastňuju se diskuse jen když k tomu mám co říct, chápeš :-)
Třeba kdybys potřeboval poradit s prutama :-))))
Třeba kdybys potřeboval poradit s prutama :-))))
NMartin - Havířov | Út 3.1.2006 10:21:35
m.kindl - ® : no to jsem čekal že ty nic :-)) Co jiného bych taky od tebe mohl čekat, kde jsi byl, že jsi se dlouho neozval ?
tulo - ® : právě, že jsem to našel na netu a pak jsem ho viděl u nás v Havířově u Mr Green, ale víš jaké to je, raději se poptám tady, v obchodě ti jsou schopni vychválit všechno.
tulo - ® : právě, že jsem to našel na netu a pak jsem ho viděl u nás v Havířově u Mr Green, ale víš jaké to je, raději se poptám tady, v obchodě ti jsou schopni vychválit všechno.
Ntulo - Profil | Út 3.1.2006 10:15:01
Martin Havířov-v česku to asi nikdo nezná .Leda někdo od zelího.V Havířově maš prodejnu tak se tam poptej.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










