Carp devils baits

Jaké jsou Vaše zkušenosti s výrobky této firmy?(ať už surovinami nebo hotovkami)Dík za každou zkušenost.
Autor diskuse: švec - Profil , 31.12.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

MatesJ - Profil | Čt 5.1.2006 10:35:57

Kaprňák - to mluvis o Rybniku nebo o Pstražne?

    Kaprňák - Profil | Čt 5.1.2006 7:39:49

    Martin.Tak tohle ti mohl říci jen nějaký moula,který nemá šajnu o kaprařině.Věř mi.Já jsem byl průkopníkem téhle vody když tu začínala honba na velké kapry.Asi před sedmi lety.Dnes je to o ničem!!! Doporučuji nejezdi.

      Martin - Havířov | Čt 5.1.2006 7:34:45

      All: tady ještě pár revírů vč. elektrárny RYBNIK: http://www.carp.pl/lowiska.html

        Martin - Havířov | Čt 5.1.2006 7:30:14

        All: tady máte tenhle revír : http://karpmax.pl/?mode=lowiska&idlowiska=1&PHPSESSID=11a1467e242a038fcf0010351461a32b
        Nemám to tam daleko, ale ještě jsem tam nebyl. Je tam prý pěkná rybačka. Ještě na nějaké revíry v Polsku kouknu a dám je sem.

          Kaprňák - Profil | Čt 5.1.2006 7:27:43

          Lojza:V loňském roce na Pstražne měla majitelka asi 40% úhyn kaprů.Pravidelně to zarybňuje kapry,kteří se chytají v Polsku na elektrárně Rybnik.Má to k vodě asi patnáct minut jízdy. Kupuje je od Polských rybářů,kterým se podaří něco zdolat.Tenhle trend se dostal v loškém roce také do Polska.Znám také případy,kdy se kradou tito kapři do Česka.No prostě hnus!!!

            CDB - Profil | Čt 5.1.2006 7:00:18

            Olaf:Je to pstražna ale v období kdy to tu ani nepiplo,strávili zde 4tyři dny a až poslední noc přišli tito kapři,a to jediní na celé vodě hustě obležené rybáři.

              Honza M - Profil | St 4.1.2006 23:00:21

              tulo: díky, něco takového jsem taky slyšel... Jeden známej tam jezdí a chlubí se tamními kapry, tak jen abych věděl s kým mám tu čest :-) Ono 30-tka se nechytá všude :-)

                tulo - Profil | St 4.1.2006 22:54:09

                Honza M.ja bych řekl tak 3 až 4 h víc ne.Je to cca 60 km od Ostravy

                  Honza M - Profil | St 4.1.2006 22:49:32

                  Sorry za OT, ale jen mě zajímá jak velká je ta Pstražna? Existuje nějaký web, nebo nevíte kde jsou nějaké fotky? díky

                    tulo - Profil | St 4.1.2006 22:35:53

                    olaf-tři za noc je slušné.zažil jsem tam hodně špatnych dnu.

                      DanNyO | St 4.1.2006 22:30:07

                      olaf > Proč hned někoho pomlouváš když nevíš jestli to je ze Pstražné !!!!!!!!!!!

                        olaf | St 4.1.2006 22:26:19

                        Vaše jméno zde Drahoš na rybníku Pstranžna 3 kapry za noc je propadák .Znalci revíry potvrdí.

                          švec - Profil | Út 3.1.2006 20:18:45

                          Nejsu sice MarinM, ale otočil jsem to.Ještě text:3 za noc 43,5kg,noc snů.

                            Jaro - Profil | Út 3.1.2006 18:42:34

                            MartinM - skús to otočiť. Díky.

                              Vase jmeno zdeDrahos | Út 3.1.2006 18:36:38

                              Tři za noc 43.5kg.Noc snů.

                                spinningman - Profil | Út 3.1.2006 17:13:56

                                drahoš:gratuluju k úlovku.fakt pěknej kapr.

                                  Vase jmeno zdeDrahos | Út 3.1.2006 16:55:07

                                  CDB-Je to boilies na přirodní bázi,bez konzervátů.uspěchy ?Loni nej 19.60na makrelu.kapří guláš je unikum na všechny vody.

                                    švec - Profil | Po 2.1.2006 21:43:38

                                    CDB:mrknite na mail

                                      švec - Profil | Po 2.1.2006 21:31:09

                                      CDB:tak to je dobrý,k Zábrdovi chodívám.

                                        palcát - Profil | Po 2.1.2006 21:30:26

                                        Šardice mám u huby z práce je to nějakých 30 km ,ale ještě jsem to nezkoušel , V Ostrožské Nové Vsi na štěrku na to chytá většina rybářů , tak bych řekl , že je to slušný.