Carp devils baits

Jaké jsou Vaše zkušenosti s výrobky této firmy?(ať už surovinami nebo hotovkami)Dík za každou zkušenost.
Autor diskuse: švec - Profil , 31.12.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

Njojo | Po 2.1.2006 21:25:43

CDB je boile na velmi dobrej urovni.Nachytalo mi
slusne mnostvo ryb

    NCDB - Profil | Po 2.1.2006 20:41:59

    švec-v Brně je zatim pouze u Zábranského na Kolišti a potom až v Kuřimi SILURUS Čupr a Zbýšov u Brna Slanina

      Nšvec - Profil | Po 2.1.2006 19:37:59

      CDB:dají se výrobky CDB koupit i v nějakým obchodě v Brně?Člověk si někdy vzpomene na poslední chvílu a pak je čas drahej.:-)

        Nspinningman - Profil | Po 2.1.2006 19:29:32

        pelety mají taky dobré, vždycky jak jsem je dal tak jsem chytl nějakého kapříka.chytal jsem vždycky tak pět hodin.

          Nšvec - Profil | Po 2.1.2006 19:18:30

          Tuto otázku jsem zadával protože jsem neměl s touto firmou žádné zkušenosti a neznám nikoho kdo výrobky CDB používál(kromě Mildy).Děkuji Vám za názory a myslím že se nemusím bát tyto výrobky vyzkoušet.

            NMarmo - Profil | Po 2.1.2006 19:15:11

            Tak příležitostně jsem používal od CDB koule a musím říct,že chytaly snad všude v každé situaci kde jsem je buďto já,nebo mí přátelé měli(je to potěšitelné zjištění),takže jejich koupí rozhodně nic nepokazíte.Není to reklama,nebojte.

              NThor Steinar | Po 2.1.2006 17:47:47

              CDB Tak to fakt nechapu kdyz vsechny znacky se tady prodavaj a vase ne.Tak ja si to od vas objednam na dobirku.Radeji vam ale zavolam,dekuju za ochotu.

                NL.S. | Po 2.1.2006 17:11:24

                Boilie CDB. používám dlouhou dobu a moho potvrdit že se jedná o kvalitní výrobek.

                  NPetr Havlíček - Profil | Po 2.1.2006 17:02:05

                  CDB: Lojzo já si tipnu. Protože by chtěli vydělávat na 1 kg víc než sám výrobce? Ani mě nemusíš odpovídat je mě to jasné.
                  All: jinak boilie CDB vůbec není špatné. A to nepíšu proto, že se s CDB známe, ale proto, že jsem na ně pár kaprů přes 10, ale i 15kg už chytil.

                    NKorda | Po 2.1.2006 11:11:22

                    CDB:Proč je špatná domluva,jestli to néní tajné?

                      NCDB - Profil | Po 2.1.2006 11:04:41

                      Thor Steinar:v praze je s obchodníkama špatná domluva , dá se poslat na dobírku

                        NThor Steinar | Ne 1.1.2006 22:57:46

                        CDB Diky a kde se to da koupit mrazeny v Praze??

                          NMiras | Ne 1.1.2006 21:40:34

                          CDB: už se těším, až budeš dělat boilies "biftek" Jen tu rybí moučku a bentos prosím vynech, to já nerad:)

                            NCDB - Profil | Ne 1.1.2006 21:28:23

                            zaklad je na rybí moučce +bentos ,a obsahuje naenzymované maso z makrel asi 20% a je bez jakýchkoliv aromat.

                              NThor Steinar | Ne 1.1.2006 17:52:14

                              CDB Muzu se vas zeptat s ceho delate boile makrela?

                                NCDB - Profil | Ne 1.1.2006 17:19:00

                                Ján Pečo: hej

                                  NJán Pečo - Profil | Ne 1.1.2006 13:53:50

                                  Dobre boile robene s kvalitnych surovin. PS: CDB dal si kaprom to co chcu?

                                    NMiras | Ne 1.1.2006 11:44:47

                                    CDB: panečku, to je krásná ryba. Doufám, že také jednou takovou potkám, mám na to celý život:-)))

                                      NPortos | Ne 1.1.2006 5:55:42

                                      Je to krásná ryba Štěpáne. Dodatečně ti gratuluji. Petr (člen CC ČR) Ať se Ti v nové sezoně daří!

                                        NCDB - Profil | So 31.12.2005 22:32:17

                                        Miras: Toto je zatím největší kapr chycený na carplize lovec je Štěpán, váha 20,4kg boilie makrela CDB.