Marmyška- kde nejlevněji..?

Kde se dají sehnat co nejlevnější marmyšky na okouny a pstruhy?
Autor diskuse: chladič - Profil , 23.11.2010 dravci - nástrahy, návnady
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nmato tn - Profil | So 1.9.2018 9:02:45

Handmade

    Nmreichel - Profil | Čt 19.7.2018 12:37:33

    Kdybyste někdo měl zájem o kvalitní ruské wolframové marmyšky, mohu přes kamaráda v Rusku zajistit. Mají tam všechny možné tvary a povrchové úpravy - malované, s galvanickou úpravou a cena je o 1/3 až 1/2 nižší než u nás. Marmyšky stojí asi 10 až 30 Kč/kus podle velikosti a povrchové úpravy. Mám od něj katalog, tak kdo by měl zájem, napište mi zprávu. Platí stále.

      NRendy - Profil | St 1.6.2011 19:49:18

      Je to jigová marmyška, chodí stejně. má však výhodu v tom, že jí navážeš během chvilky. Klasický jigový hlavičky jsem vypustil a chytám poslední roky jen na tyto jigové marmyšky. Rád mám háčky bez protihrotu. Jsou k rybám šetrné a vyháčkování ryby se dá zvládnout jednou rukou přímo ve vodě.
      Mám i s delším raménkem. Háčky od pana Knápka jsou perfektní. Nedám na ně dopustit

        NRendy - Profil | Po 9.5.2011 22:03:59

        Marmyšky s háčky bez protihrotů ideální na UL přívlač. Váha 2g odkaz zde:
        http://www.rybarweb.cz/clanky/jig/jig.html

          Ntucnak11 - Profil | St 24.11.2010 9:22:39

          Apar barevnych tyto vzory.

            Ntucnak11 - Profil | St 24.11.2010 9:14:08

            Kamoš mi dovezl s Polsky byly v akcy 100 kusu za 670 kč. Jinač dělam si sam.potřebuji pajku cinu hačky na blešivce velke.Sbalzy udělam formy vrtakem a nebo v sadře nacpu haček aby očko bylo venku a v prostředku cyn roztavim pajkou a mam za hodinu i 30-40 kousku jisou lehči jak olovo tak dělam je větši a nebo kupujo volfram hlavičky jen vzor slza větši tam narvu haček stimrovy jen to uš je dražši.zaležitost.