Vertikálka krátký prut

Zdravím, je tu nějaký odborník na vertikální přívlač s baitcasterem, případně někdo, kdo má zkušenost s těmito proutky? Díky :-)

Daiwa Generation Black Vertical Attacker Baitcast, 1,8 m, 14-28 g a

Daiwa Ballistic X Baitcast 1,8 m, 7 - 28 g.
Autor diskuse: yarda_1 - Profil , 20.5.2018 dravci - náčiní, doplňky
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nu x a - Profil | Ne 20.5.2018 18:58:19

shimano catana 1,8m

    Nu x a - Profil | Po 8.10.2018 19:00:31

    udělal bych si ten krátký prut z nějaké catany..

      NBodkacik - Profil | Pá 25.5.2018 17:13:35

      doktor multiplikator >> neviem ci je to s tebou o tom kto chce😉

        NMISO* - Profil | Pá 25.5.2018 16:59:24

        doktor multiplikator >> jbmnt. s tebou sa bavit tymto stylom ma nebavi.

          Nabcdddd - Profil | Pá 25.5.2018 14:51:44

          doktor multiplikator >> kks po tebe precitat a pochopit to chce velku davku fantazie...

            Nminatrix - Profil | Út 22.5.2018 23:42:28

            Taky jsem kdysi hledal podobný prut. Nejdřív něco na lehčí vertikál (30g) a na smekáč. Ve finále a delším hledání jsem měl dva výherce : Rooster Vertical Spin a Westin W3 Vertical. Každý měl svý, ale oba splňovaly citlivou špic, tužší páteř, ale zároveň to nebyly tupý tyčky k rajčatům. Díky nabídnuté slevě vyhrál Rooster. Super prut i ve verzi na multi a v 60g verzi. Jen trošku přehání s tou gramáží.

            Minulý rok jsem se dostal k tomu Westinu a Rooster šel. Navíc jsem si vybíral i klacek na multi a na univerzální vertikál - nejen přehrady, ale i řeky.
            Měl jsem možnost si vzít vyšší řadu , ale mám "základ" W3 a pecka. Vertikál je pro mě jen okrajová disciplína, nepotřebuji super drahej klacek. A raději jsem vzal 28g a 40g, než jen jeden.
            Pokud bych dnes vybíral prut na tuto disciplínu, řešil bych:
            Cena-jak moc se tomu budu věnovat, rozpočet
            Váha- ač se to nezdá, celý den prut v ruce, musí to s navijákem ladit. Zapomeňte na jerkovací klacky

            Dnes už je dost firem , co je mají v katalogu. Já bych se koukal na : St.Croix, GLoomis, Westin, Rooster či Dragon

              Nu x a - Profil | Ne 20.5.2018 23:36:13

              yarda_1 >> no dovol:-(