- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vertikálka krátký prut
Daiwa Generation Black Vertical Attacker Baitcast, 1,8 m, 14-28 g a
Daiwa Ballistic X Baitcast 1,8 m, 7 - 28 g.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NSharry - Profil | Po 8.10.2018 20:47:13
NPopik - Profil | Po 8.10.2018 18:17:39
NPopik - Profil | Po 8.10.2018 18:16:12
NGarys - Profil | Po 8.10.2018 13:27:08
Nboyscout - Profil | Po 8.10.2018 13:25:30
NPopik - Profil | Po 8.10.2018 13:14:14
Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 25.5.2018 17:22:08
NBodkacik - Profil | Pá 25.5.2018 17:13:35
NMISO* - Profil | Pá 25.5.2018 16:59:24
Nabcdddd - Profil | Pá 25.5.2018 14:51:44
Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 25.5.2018 14:10:08
Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 25.5.2018 14:07:41
Pripadn nahon si ego a daj klady klasiky pri vertikale :))))
Nyarda_1 - Profil | Pá 25.5.2018 9:04:46
NMISO* - Profil | Pá 25.5.2018 8:12:44
NIza - Profil | Čt 24.5.2018 23:17:12
NIza - Profil | Čt 24.5.2018 23:16:14
Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.5.2018 20:29:41
Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 24.5.2018 18:22:55
Nyarda_1 - Profil | Čt 24.5.2018 9:33:01
https://www.angelplatz.de/daiwa-megaforce-100-tshl-baitcastingrolle--rda036
Nminatrix - Profil | St 23.5.2018 21:47:35
Kamarád má levný ABU za cca 1500. A má na to ryb dost, včetně několika sumců. Nej tuším 163cm
Ndoktor multiplikator - Profil | St 23.5.2018 21:43:39
Nyarda_1 - Profil | St 23.5.2018 21:30:45
Nminatrix - Profil | St 23.5.2018 17:30:05
Nminatrix - Profil | St 23.5.2018 16:59:29
Tak multík má vícero výhod. Proto jich mám doma tolik :-D
Npunkáč - Profil | St 23.5.2018 16:10:57
Já to letos řeším smekáčem a koupil jsem na bazaru mitchell mag pro 8-32g,190cm protože to bude jen "okrajové zkoušení vertikalu" z 80% bude odhoz,I Gt-čko mi říkal že to mám zkusit a pak se rozhodnout
Loni se mi z BB,podařil jeden menší candát a to jsem měl ještě speedmaster v jednodílu a bylo to fajn,pěkný zážitek
Tak letos tomu chci dát trošku víc šance a pak si snad něco pořídím
Jinak výhody multiku a ovládání jednou rukou jsou nezpochybnitelné
Nminatrix - Profil | St 23.5.2018 12:43:00
https://m.youtube.com/watch?v=31PYxjGa-VE
https://m.youtube.com/watch?v=Uz-nWSYQnYQ&t=1137s
Nminatrix - Profil | St 23.5.2018 12:34:58
NIza - Profil | St 23.5.2018 11:50:15
Nyarda_1 - Profil | St 23.5.2018 10:56:02
Nyarda_1 - Profil | St 23.5.2018 10:50:29
Nminatrix - Profil | St 23.5.2018 9:30:16
https://m.youtube.com/watch?v=xc_5DpXYneI&t=950s
Nminatrix - Profil | St 23.5.2018 9:22:11
Ofiko DE zastoupení: https://www.angeln-shop.de/marken/rooster.html
U nás: https://www.naprivlac.cz/vyhledavani?search_query=Rooster&orderby=position&orderway=desc&search_query=Rooster&submit_search=&n=17
Ty pruty byly ale jeden čas vyprodány i v DE. Kamarád chtěl 60g na multi a nesehnal
Nminatrix - Profil | St 23.5.2018 9:16:42
Nyarda_1 - Profil | St 23.5.2018 8:50:34
Pokud jde o rozpočet i s baitem tak max.5000, což splňuje, váha je dohromady cca 300g, ale onehdá jsem házel několik hodin v kuse kilovým sumcovláčkovým kombem a v pohodě. Tak díky za tip :)
Nminatrix - Profil | Út 22.5.2018 23:42:28
Minulý rok jsem se dostal k tomu Westinu a Rooster šel. Navíc jsem si vybíral i klacek na multi a na univerzální vertikál - nejen přehrady, ale i řeky.
Měl jsem možnost si vzít vyšší řadu , ale mám "základ" W3 a pecka. Vertikál je pro mě jen okrajová disciplína, nepotřebuji super drahej klacek. A raději jsem vzal 28g a 40g, než jen jeden.
Pokud bych dnes vybíral prut na tuto disciplínu, řešil bych:
Cena-jak moc se tomu budu věnovat, rozpočet
Váha- ač se to nezdá, celý den prut v ruce, musí to s navijákem ladit. Zapomeňte na jerkovací klacky
Dnes už je dost firem , co je mají v katalogu. Já bych se koukal na : St.Croix, GLoomis, Westin, Rooster či Dragon
Ndoktor multiplikator - Profil | Út 22.5.2018 19:13:15
NOrion24 - Profil | Út 22.5.2018 19:08:03
Ndoktor multiplikator - Profil | Út 22.5.2018 16:07:17
NIza - Profil | Út 22.5.2018 16:01:17
NOrion24 - Profil | Út 22.5.2018 15:13:38
Nyarda_1 - Profil | Út 22.5.2018 14:26:15
NHolátko - Profil | Út 22.5.2018 9:06:36
Nboyscout - Profil | Út 22.5.2018 7:47:56
https://www.amazon.co.uk/Rooster-Vertical-Pro-Cast-1-85/dp/B00MYDU4CA
NIza - Profil | Po 21.5.2018 23:23:49
NIza - Profil | Po 21.5.2018 23:18:57
Čtenáři této diskuse také sledují
NPrivlac s multiplikatorom31598
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NRybářské kajaky Hobie2737
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVláčenie z člnu27208
NVýroba woblerů31008
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NLodě a jejich úprava1035
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















