- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chytání v podjezí
Potřeboval bych poradit od všech, ale pokud se tím zaobírá někdo z RS tak ještě lépe. Můžu lovit ze břehu v podjezí (mám na mysli velké jezy na Vltavě nebo na Labi), pokud tam nejsou žádné značky? Dle RŘ ano, jelikož tam se píše jen, že nesmím lovit 100m od přehradní hráze a jez toto není. A můžu lovit i tam kde je např. značka přístup k jezu a chytání ryb zakázáno v délce 100m? Někde jsem četl, že taková značka musí být vydána MŽP.
A další otázka. Mohu tamtéž lovit na loďce pokud tam není značka, která zakazuje vjezd lodím? Mohu vjet bezprostředně pod jez, nebo max. k bójím? Setkávám se s velice nevlídným přístupem jezných, tak by mně zajímaly vaše zkušenosti, ale hlavně, jak je to legislativně v pořádku.
Děkuju Tomáš
A další otázka. Mohu tamtéž lovit na loďce pokud tam není značka, která zakazuje vjezd lodím? Mohu vjet bezprostředně pod jez, nebo max. k bójím? Setkávám se s velice nevlídným přístupem jezných, tak by mně zajímaly vaše zkušenosti, ale hlavně, jak je to legislativně v pořádku.
Děkuju Tomáš
Autor diskuse: paletka - Profil , 31.10.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit všechny zápisy.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Žádné zápisy.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
12:02NIBCC 2026 - veřejná diskuse 129
11:56NDo Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých (Bleskovka) 40
PáNNesrovnalosti BPVRP vs www.rybsvaz.cz/seznam-reviru 23
PáNBoloňka a předpřipravené sestavy 19
PáNPstruhová sezóna 2026 237
PáNDaruji věci na ryby ... 887
PáNVelký Bílovec rybaření 50
PáNHlídač slev eshopů 736
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 375
ČtNZ Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře. (Bleskovka) 9
ČtNTFG přepravní vozík Juggernaut Barrow 44
ČtNZápisník - Martin M. 29
ČtNpřepravní taška na křeslo - potřebuju poradit 9
ČtNčeský návod humminbird 350TX 7
ČtNRealita po zimním náletu kormoránů. 53
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Z Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře.
. . . NBleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . NBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . NBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . NBleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . NBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
Oznámení - obecné
Poděkování za sponzorský dar
Jménem MO ČRS Hluboká nad Vltavou bych chtěl poděkovat firmě Chytil - Ludmila Šustrová za poskytnuté dary na rybářské závody pořádané naší organizací. Děkujeme a moc si toho vážíme👍












