MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Otázky a odpovědi na webu ČRS

Kategorie: Všeobecné

Český rybářský svaz umístil na svůj web novou rubriku nazvanou "Vaše dotazy", do které bude umisťovat nejzajímavější dotazy s odpověďmi. Nejsou to otázky jen od rybářů, ale i od funkcionářů jednotlivých svazů a organizací, závodníků LRU a třeba i rybářské stráže.

www.rybsvaz.cz/?page=vase_dotazy

Své dotazy můžete posílat zaměstnancům Rady ČRS přímo na jejich emaily.

www.rybsvaz.cz/?page=rada/sekretariat

 

Martin M. - ®, 10.4.2008

Diskuse k bleskovce

N Petrson - ® Po 14.4.2008 17:55:58
Chválím, konečně po letech hmatetelný posun svazu stran otevřenosti k řadovým členům. Možná, kdyby se v oblasti komunikace postupovalo v obdobném duchu - servis členům se novými produkty rozšiřoval na již existujícím svazovém portálu, byla by jeho úroveň dnes mnohem vyšší a nemusely se prostředky utápět v drahém, ovšem stále nefunkčním systému Lipan.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNavijáky Shimano Speedcast 14000

Za 3384
Naviják Speedcast XS-A nabízí mimořádné parametry odhozu díky kombinaci za studena kované hliníkové cívky AR-C a pokládky vlasce Aerowrap II a Slow Speed Oscillation.


akce, rybareniMinimálně 15% sleva na bivaky a přístřešky!

Čas, kdy budete vyrážet na ryby na několik dní už je tady! K tomu, abyste měli na rybách pohodlí je třeba kvalitní bivak. Proto přicházíme s novou akcí a zlevnili jsme všechny bivaky a přístřešky minimálně o 15%!


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
SUMCI.COM SUMCI.COM

Pojeďte s námi na Ebro na sumce!