Proti povodním. Brno plánuje, investoři staví. Nechtějí čekat na město

Kategorie: Všeobecné

Vlastní pozemek u řeky Svratky, který má podle územního plánu sloužit pro bydlení. Stavět na něm bytový dům ale momentálně nesmí. Lokalita v brněnských Horních Heršpicích je totiž v záplavovém území v blízkosti řeky a v místě chybí protipovodňová opatření.

Než aby čekala na město, až nechá vystavět zábrany, pustila se společnost Imos Development do úpravy prostoru okolo Svratky sama. „V okolí toku vytváříme takzvané bermy, do kterých se řeka v době povodní rozlije. Budujeme zároveň i protipovodňové valy. Ochráníme tím proti rozlití a povodním tamní území,“ vysvětlila výkonná ředitelka společnosti Hana Vyplelová.

Zdroj: https://chrudimsky.denik.cz/denik-v-regionech/proti​povodniova-opatreni-svratka-brno-20200222.html

MAXXSKATER, 24.2.2020

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

Akční nabídky

akce, rybareniAVID CARP Křeslo s matrací z paměťové pěny

Za 4.940
Benchmark Memory Foam Recliner - Matrace z paměťové pěny - Polstrované opěrky rukou - Nastavitelná poloha - Mechanismus nohou Rock Steady - Extra vysoké opěradlo - Vypolstrovaná opěrka hlavy. Rozměry a daší na www.chytiljsem.cz

akce, rybareniSonubaits Robin Red feed pellets drilled

Za 189
Pelety s dírkou jsou vhodné jak na krmení, tak se dají snadno nastražit pod háček. Obsahují rybí moučky, malé procento olejů a vysoký podíl originálního koření Robin Red. Vůně je kořeněná a vhodná pro lov všech druhů ryb po celý rok.

Oznámení - obecné

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Vložit oznámení

Doporučujeme e-shop

PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o.

Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...