MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Jak funguje Svaz (2): Revír, jeho uživatel a pravidla platná na revírech

Kategorie: Všeobecné

V prvním díle - https://www.rybsvaz.cz/beta/index.php/119-vseobecne​/575-jak-funguje-svaz-1-organizacni-cleneni-a-volen​e-organy - jsme se zaměřili na základní stavební kameny Svazu – místní organizace, územní svazy, Radu a jejich volené orgány. Tento díl se pomalu přibližuje k vodě – podíváme se na problematiku uživatele revíru a pravidel, které na revíru platí a jakým způsobem mohou být stanoveny.

Stejně jako v prvním dílu, ani zde není cílem vyčerpávající popis celé problematiky. Účelem je nastínění základních principů, stanovených Zákonem č. 99/2004Sb. (Zákon o rybářství..) a jeho prováděcí vyhláškou (197/2004 Sb). Na úvod je nutné zdůraznit, že se nejedná o jediné dva legislativní předpisy, kterými se rybář musí u vody řídit - ačkoli je Rybářský řád blíže nerozvíjí, pro rybáře jsou samozřejmě při lovu platné i další předpisy, například Zákon o ochraně přírody nebo Zákon o vodách. Ty jsou platné pro všechny bez rozdílu - bez ohledu na to, zda právě rybaříte, koupete se nebo trávíte u vody čas jakoukoli jinou činností.

Zdroj: https://www.rybsvaz.cz/beta/index.php/119-vseobecne​/581-jak-funguje-svaz-2-revir-jeho-uzivatel-a-pravi​dla-platna-na-revirech

 

MAXXSKATER - ®, 8.11.2019

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKorum Transition Eva Pouch medium

Za 520
Tyto užitečná pouzdra jsou navržena tak, aby perfektně pasovala do všech batohů a tašek z řady Transition. Pouzdra jsou vyrobena z kvalitního a nepromokavého EVA materiálu o tloušče 0,8mm.

akce, rybareniPreston Latex Carp landing net 18"

Za 520
Dostupné ve velikostech 18-22“, díky čemuž si každý vybere přesně tu velikost, která odpovídá jemu nejčastěji loveným rybám. Větší pogumovaná očka v síťce jsou ideální pro rychlejší manipulaci ve vodě, usychání a také velmi odolná.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
ML SPORT ML SPORT

Brno, Bohunická 67