MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Od roku 2014 šlo z OPŽP na obnovu mokřadů 2,43 miliardy korun

Kategorie: Všeobecné

Od roku 2014 bylo z Operačního programu životního prostředí (OPŽP) na obnovu mokřadů vynaloženo 2,43 miliardy korun, podpořeny byly stovky projektů. Za posledních 150 let se ale celková délka říční sítě zkrátila o třicet procent, rozloha niv a mokřadů klesla o osmdesát procent. Vyplývá to z údajů, které poskytla Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky (AOPK ČR). Mokřady, které v současnosti patří pod ochranu státu, pomáhají zadržovat dešťovou vodu a zpomalit její odtok z krajiny.

Zdroj: https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/od-roku-​2014-slo-z-opzp-na-obnovu-mokradu-2-43-miliardy-kor​un

 

MAXXSKATER - ®, 18.6.2019

Diskuse k bleskovce

N FockeWulf - ® St 19.6.2019 21:47:27
Asi jsou Agrobažiny, jeden Šrek s perfektním vyjadřováním co chytá motýle z vylezl:)
N lukasin - ® St 19.6.2019 20:25:10
Je to zvláštní jak jde okrádat stát a nás všechny v tomto bordelu.Sucho se stalo zase jedním velkým kšeftem pro mocné.Já jsem zatím žádnou obnovu nikde neviděl,jen stále samá regulace a beton.To těch 2,43 miliardy přece musíme vidět na první pohled.Nakopat je do prdele tyto Hovada nenažraný.Přírodu nám za těžké prachy pojebali a ted se budou živit znovu.Hajzlové zasranýýýý.

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka-Naviják Shimano Sienna FG

Všestranný přívlačový naviják, který si získal oblibu po celém světě. Hladký chod silné převodovky Shimano, hliníková cívka a silné tělo z kompozitu XT-7 jsou důkazem kvality, která je pro Shimano pověstná.

akce, rybareni-31% Rychlostan ZICO Fastman 1

Za 1.999
Stan FASTMAN 1 svojí konstrukcí umožňuje velmi rychlé a jednoduché rozložení a složení (cca 1 min.). Jeho konstrukce je založena na pružinovém systému skládání a rozkládání.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Havarie v Beroune

dnes na rybari praha oznameni o havarii vody v beroune nedoporucena konzumace ryb az po vltava 3 tak to musi byt hezky svinstvo akorat po zarybneni bohuzel tak snad nekoho za to chytej piste novinky

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o.

Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se slevami 5 –...