MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Slezskou Hartu napustili až po okraj: Zatěžkávací zkouška může hnout s hrází

Kategorie: Všeobecné

Největší zatěžkávací zkouškou ve své dvacetileté historii prochází nejmladší přehrada v Česku. Zatímco loni byla Slezská Harta poloprázdná, nyní je voda na hraně přepadu a historickém maximu. Experti tak zjišťují, co tlak vody udělá s 540 metrů dlouhou a 65 metrů vysokou sypanou hrází.

Lidé projíždějící okolo přehrady nevěří vlastním očím. Voda zatopila všechny pláže, přístaviště i kotviště. „Kolem přehrady jezdím každý den už patnáct let a toto jsem nikdy neviděl,“ netajil se šofér z povolání Michal Doričák.

Zdroj: http://www.blesk.cz/clanek/regiony-ostrava/516943/s​lezskou-hartu-napustili-az-po-okraj-zatezkavaci-zko​uska-muze-hnout-s-hrazi.html

 

MAXXSKATER - ®, 11.1.2018

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniOkuma přívlačové sety Revenger | SLEVA 49%

Za 479
Revenger XP Combo je prut s kvalitním blankem s rychlou akcí a rukojetí z japonského EVA materiálu. Lehký univerzální set s kvalitními SIC očky. Naviják: Multidisková japonská brzda, 1BB ložisko, Grafitové vůči korozi odolné tělo a rotor, Grafitová cívka s navinutým kvalitním vlascem.

akce, rybareniNash Podložka nafukovací Air Cradle Monster

Za 5.065
Pro registrované zákazníky za 4812 Kč + Dárek dle výše objednávky. Podložky Air Cradles začínají skvělou myšlenkou, která zvyšuje bezpečnost, praktičnost a snižuje váhu a objem. Jsou prostě skvělé každým coulem! Kevinův originální koncept podložek, které umístěny nad zemí.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček

Kutná Hora, Na Spravedlnosti 134