MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

22. Mistrovství Evropy v lovu ryb na umělou mušku, Polsko, 3.- 9.10.2016

Kategorie: Všeobecné

Také senioři muškaři nám udělali velkou radost a vybojovali o uplynulém víkendu na ME v lovu ryb na umělou mušku stříbrné medaile jak v soutěži družstev, tak v soutěži jednotlivců – LUKÁŠ JAHN (titulní foto). Družstvo ve složení - LUKÁŠ JAHN (2.m.), MILOSLAV HOSENSEIDL (8.m.), DAVID CHLUMSKÝ (9.m.), VOJTĚCH UNGR (12.m.) a MILOSLAV ŠENKÝŘ (24.m.) - mimořádně kvůli nutným finančním úsporám vycestovalo bez státního trenéra Tomáše Starýchfojtů a manažera reprezentace Martina Musila st..

Celému reprezentačnímu družstvu patří velké poděkování a gratulace k úžasnému úspěchu.

Jana Zemánková, odd. sportu a mládeže Rady ČRS

http://www.rybsvaz.cz/

 

MAXXSKATER - ®, 14.10.2016

Diskuse k bleskovce

N palovák62 - ® St 19.10.2016 17:35:49

Zajímalo by mě proč museli jet bez trenéra, to je RS na tom tak špatně finančně,že nejste schopni zaplatit ani trenéra. Vím,že samotní závodníci si na zaplacení scháněli sponzory, nebo dokonce platili ze svého startovné. Vím,že MS v Americe stálo určitě hodně peněz, tam také trenér nebo manažér nejeli.? Reprezentace RS a všech rybářů sdružených pod svazem by určitě měla míti podporu a svaz by s tím měl počítat dopředu.
O tom,že se po dobu konání závodu nenapsal ani řádek ani nehovořím. Nebýt paní,která to napsala po skončení až se vrátili domů,tak se o tomto úspěchu ani nikdo nedoví. Asi na tomto úseku je do budoucna co řešit. Nemusí mi tady nikdo psát,že snad nyní se nějaké peníze našli, aby se jim náklady částečně snížily. to mělo býti před akcí.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCheburashka - jeden z nejúčinnějších systémů pro lov dravých ryb!

Skvělá a velmi účinná metoda lovu dravých ryb, zejména okounů a candátů.

akce, rybareniChytáme na dírkách

Za 99
Specialisté předvedou své techniky a vychytávky a Rus S. Mezentcev diváka zasvětí do tajů marmyšky.Ve filmu uvidíte mnoho ryb, zcela unikátní podvodní záběry útoků ryb na nástrahu a mnoho dalšího...... Původní cena 215,- Kč

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...