MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Se školou začal v Příbrami i rybářský kroužek, už má první desítku zájemců

Kategorie: Všeobecné

Příbram - Rybaření je lov a toho se odedávna ujímali především zástupci mužského pokolení. Přesto je mezi zájemci o tiché vyčkávání na břehu, až zabere ryba, dnes už spousta dívek, jak je patrné na snímku z letošního rybářského tábora.
Zdroj: http://pribramsky.denik.cz/zpravy_region/se-skolou-​zacal-v-pribrami-i-rybarsky-krouzek-uz-ma-prvni-des​itku-zajemcu-20160919.html

 

JaMi - ®, 21.9.2016

Diskuse k bleskovce

N čiky - ® Út 27.9.2016 11:28:00
tak to má být, proč mají děti, které taháme od PC k vodě, za to ještě platit. Vždyť je to nestydatost když za rybářský kroužek v DDM zaplatí každé dítě 1.000,-Kč (na provoz 500,- a pro vedoucího honorář taky 500,-). Vždyť DDM je organizace, která dostává peníze od kraje. A vedoucí ? Ten to musí dělat srdíčkem a ne pro peníze.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniOrganizér Delphin CA-Maxi

Za 630
Novinka od firmy Delphin organizér CA-MAXI. Je určen pro uložení drobného kaprařského příslušenství, určeného pro vytváření vlastních koncových sestav. Organizér CA-Maxi obsahuje celkem 7 krabiček.


akce, rybareniAKCE! Udírna pro všechny mlsné rybářské jazýčky.

Kvalitní udírna s bočním otvíráním, která je vhodná pro kolmé a roštové uzení masa, vuřtů a především ryb. Originální udírna, která je velmi dobře přenosná.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
RANCHO RIO EBRO RANCHO RIO EBRO

Lov sumců ve Španělsku na Ebru. Přijeďte na Rancho Rio Ebro - camp se nachází cca. 8km od městečka Mequinenza ve strategické poloze,...