MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

V Brandýse mladí rybáři mají svátek v sobotu

Kategorie: Všeobecné

V Brandýse mladí rybáři mají svátek v sobotu

Většina z nás považuje za sváteční den v týdnu neděli. Jsem naprosto přesvědčen, že děti, které se pravidelně objevují u Kralovického rybníka v Brandýse nad Labem, to mají jinak. Pro ně je naprostou jedničkou týdne sobota. Den, kdy si mohou splnit svá nejtajnější rybářská přání, ať už mají platnou povolenku k rybolovu, nebo se na její zisk teprve připravují.

Na jejich cestě do rybářského světa jim vydatně pomáhají nejen zkušení rybáři z rybářského kroužku MO ČRS Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Obrovskou zásluhu na jejich zájmu o rybaření mají především ryby žijící v tomto chovném rybníce, ochotné vždy popadnout lahůdku nastraženou na háčku a svést skutečný souboj o život s rybaříkem na břehu.
http://crs-sus.cz/v-brandyse-mladi-rybari-maji-svat​ek-v-sobotu/

 

yvana - ®, 23.11.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování sponzorům

Moc bych chtěla poděkovat všem sponzorům za pomoc při zajišťování cen na dětský celostátní rybářský tábor,který se koná ve Smetanově Lhotě.Sponzory jsem seřadila podle abecedy.
AMINOMIX
...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSedačka Thunder Spider

Za 790
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného,po přihlášení vás čeká další bonus v podobě 3%.Velmi praktická a skladná sedačka, která je dodávána v područce s termo držákem na nápoje u područky je možnost libovolného výškového nastavení.


akce, rybareniGumové nástrahy Cormoran

Vyberte si z naší nabídky gumových nástrah značky Cormoran - žáby, smáčky, rippery, twistery, a dalších.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPPRODUCT.CZ CARPPRODUCT.CZ

Váš specialista nejen na lov kaprů. Zavedený E-shop s dlouholetými zkušenostmi a kamennou prodejnou, na trhu jsme přes 20 let....