MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Skauti uklidí břehy řeky Doubravy, pomůžete jim?

Kategorie: Všeobecné

Ronov nad Doubravou - Členové a příznivci střediska Junáka v Ronově nad Doubravou opakovaně prokazují svůj vztah k okolnímu přírodnímu prostředí také úklidovými akcemi. Letošek není výjimkou a tak se místní skauti a vodáci vydají uklidit okolí své milované řeky Doubravy.

Akce nazvaná „Doubrava bez odpadků" se uskuteční tuto sobotu a pozvánka na ni platí pro všechny dobrovolné zájemce bez rozdílu věku a pohlaví.

„Jedná se o sběr odpadků podél řeky v úseku Mladotice Ronov nad Doubravou. Sraz účastníků bude v sobotu o půl druhé odpoledne na mostu v Mladoticích," vysvětluje vodák a skautský vedoucí František „Bobr" Zvěřina, který si bere i letos akci 'na povel'. „Nabízíme podzimní procházku krásným koutem přírody završenou pocitem vykonaného dobrého skutku. V případě příznivého vodního stavu pojedeme na lodích!" upozornil ještě vedoucí.

Každý z účastníků by si měl s sebou přinést pracovní rukavice a každý se také může těšit na malé občerstvení. To obdrží na závěr úklidu u ronovské klubovny skautů.

Zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/skauti-ukl​idi-brehy-reky-doubravy-pomuzete-jim-20151022.html

 

MAXXSKATER - ®, 26.10.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSmáček Nomura AKI

Za 99
Novinka!!! Tito malí smáčci s kopýtkem a kuličkou na konci jsou velmi účinnou nástrahou na pstruhy. Top nástraha na letošní pstruhovu zahájenou.


akce, rybareniFox - Rybářské křeslo R3 Camo Chair

Za 4050
fox - rybářské křeslo r3 camo chair


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
LOS-CORMORAN LOS-CORMORAN

Jeden z prvních českých e-obchodů. Věříme, že v široké nabídce více než 3000 položek, si každý najde to, co potřebuje.