MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Komplikace neberou konce: Deště znovu naplnily nádrže Košín a Malý Jordán

Kategorie: Všeobecné

2. 7. 2013

Po vydatných deštích z počátku minulého týdne došlo k opětovnému naplnění jak nádrže Košín, tak Malý Jordán. Celý minulý týden a ještě i tento týden tak probíhá převádění vody přes staveniště a vypouštěním štolou, na které se proto nemůže pracovat. Plovoucí bagr vytvořil v úseku od provizorního přehrazení po Sokolskou plovárnu koryto, kterým bude v následujícím období voda trvale odváděna. Po vyprázdnění nádrží nad Jordánem bude koryto prodlouženo i v dalších úsecích směrem k hlavní hrázi.

Současně s převáděním vody probíhá odvoz sedimentu z mezideponie na Sokolské plovárně na úložiště Hůrka u Plané nad Lužnicí. Na staveništi je částečně vyschlý sediment přemisťován z prostoru pod gymnáziem a Botanickou zahradou na mezideponii na Sokolské plovárně, kde dále vysychá a odkud bude postupně po vyschnutí odvážen na definitivní úložiště.

http://www.taborcz.cz/aktuality-souvisejici-s-proje​ktem/d-9229

 

JaMi - ®, 4.7.2013

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSensas 3000 Dark Salty Bremes (cejn-černý-slaný) 1kg

Za 129
Nové slané černé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) a nebo do velmi teplé vody (léto). Sůl podporuje atraktivitu krmení i při takovýchto teplotních výkyvech.


akce, rybareniMS-Range Econ Feeder MH - 360cm

Za 2599
Velmi kvalitní feederový prut z vysoce komprimovaného uhlíku se štíhlým blankem. Korková rukojeť je zčásti opatřena protiskluzovým materiálem EVA.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen