Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Knapík - Profil | Po 3.10.2016 8:03:54

schmidt >> theroyaljohan - 1.10.2016 23:39:19 >> tubička

    theroyaljohan - Profil | Ne 2.10.2016 13:50:23

    skoty >> Díky :-) 0 mepps, skoro pod nohama. A už vím že je to hlavatka :-D Dneska sem se o tom bavil se známým

      marmyš - Profil | Ne 2.10.2016 12:07:59

      schmidt >> theroyaljohan - 1.10.2016 23:39:19 >> Už to tady někde někdo odborně popsal. Ten užraný ocas má na svědomí nějaká bakteriální nemoc,aspoň mám velký dojem.

        skoty - Profil | Ne 2.10.2016 11:01:48

        schmidt >> theroyaljohan - 1.10.2016 23:39:19 >> Ahoj, jak píše Doliz. Krásná Hlavatka!! Gratulace. Na co se povedla?

          theroyaljohan - Profil | Ne 2.10.2016 10:12:52

          doliz >> aha :-D hlavatka zní dobře, chytl sem "to" na bečvě

            doliz - Profil | Ne 2.10.2016 10:00:13

            schmidt >> theroyaljohan - 1.10.2016 23:39:19 >> vhledem k tomu že to není pstruh ryba vyhublá není. Vypadá to na malou hlavatku

              theroyaljohan - Profil | So 1.10.2016 23:39:19

              Ahoj, chci se zeptat, nemohl by mít nějakou nemoc nebo parazita v sobě? Byl dost vyhublej a ta zadní ploutev je taky jaksi otrhaná.

                Ouťa 27 - Profil | Ne 25.9.2016 18:42:31

                Jsem IT nemehlo,tak mě to tak ňák napadlo,díky mrknu.

                  venca1 - Profil | Ne 25.9.2016 12:44:00

                  Ouťa 27 >> Pádluješ někde v Tichém oceánu?:-))

                    Jarda Š. - Profil | Ne 25.9.2016 12:35:16

                    certbert >> Nebyl jsem on-line, omlouvám se. Takhle to nastavil webmaster Martin M., že zápisy musí schvalovat on nebo já.

                      OG - Profil | So 24.9.2016 16:11:47

                      Ouťa 27 >> jednoduchá a funkční Point to point https://play.google.com/store/apps/details?id=com.p​ointtopoint

                        certbert - Profil | So 24.9.2016 12:20:58

                        Jardo proč ta cenzura třeba lidé potřebují odpovědět dřív než se dostaneš k PC ???

                          certbert - Profil | So 24.9.2016 12:04:21

                          Ouťa 27 >> poi pocket

                            doliz - Profil | So 24.9.2016 12:03:44

                            Ouťa 27 >> když si stáhneš aplikaci Mapy.cz můžeš si stáhnout mapu ČR, zabere asi 750 MB, a nepotřebuješ připojení k internetu, stačí jen zapnout GPS.

                              Ouťa 27 - Profil | So 24.9.2016 11:07:16

                              Zdarec chlapy,nemáte někdo zkušenosti s ňákou aplikaci do telefonu,která by umožnila alespoň bezpečný návrat na břeh např. v mlze nedej bože zadávání bodu na vodě a nahradit tak klasickou GPS?Díky

                                256256 - Profil | Po 19.9.2016 10:41:50

                                Krtous >> Krtekzovy - 19.8.2016 10:14:42 >> super,jsme hlavně lidé.

                                  Petr64 - Profil | Ne 18.9.2016 21:12:42

                                  LaV. >> Hned za bagrem se docela fajnově chytalo a nebyly to žádný čudle.
                                  Před chvíli jsem viděl,že už mají přes řeku položený íčka.

                                    LaV. - Profil | Ne 18.9.2016 15:11:31

                                    od Petr 64 zde je fotka bouraného mostu tak to by měl být most přes Cidlinu a již se rýsuje nový... zde je foto původního až bude nový taky Vám pošlu foto...

                                      Bláža - Profil | Út 13.9.2016 18:57:06

                                      Petr64 >> Tam šlo ale o futro pro tu štiku, které se tam hromadně srocovalo. ;o)))

                                        Petr64 - Profil | Út 13.9.2016 7:00:41

                                        Bláža >> Úkryt není nutnej.Víš jak to bylo u vás na nábřeží.Jediná nerovnost na dně bylo pár koulí futra.:o)))

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák