Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Jarda Š. - Profil | St 24.8.2016 23:32:37

Tak jsem to raději promazal, přece jen je to diskuse pro začátečníky a ti by z toho mohli nabýt dojmu, že celá rybařina je vlastně o "hentém smrdutém".

    Krtekzovy - Profil | Po 22.8.2016 21:23:15

    marmyš >> to byla sranda já vždy uvolnit flek komukoli protože jsem žačatečnik a umím velký prd... raději se ponaučím

      samkolacek - Profil | Po 22.8.2016 11:33:55

      Asi se začnu chovat, tak jak mi to dovoluje rybářský řád a nebudu brát ohled na to, jestli tam má někdo zakrmený nebo tam chodí pravidelně a je to jakoby jeho místo... Nechci se s nikým hádat, ale asi to chce jiný přístup.. Když je někdo hovado, tak se tak k tomu člověku budu chovat taky tak..... Akorát je mi to blbý před synem. Ale předsudky stranou...

        MrCement - Profil | Po 22.8.2016 11:25:08

        venca1 >> proč se ptáš když znáš odpověď :-)

          marmyš - Profil | Po 22.8.2016 11:15:54

          Krtous >> Krtekzovy - 22.8.2016 7:43:18 >> Nedělej ostudu rybářům. To nepoznáš,že je to legrace?

            Krtekzovy - Profil | Po 22.8.2016 7:43:18

            CoDu >> co to kecaš??? muzu si sednout kde chci... i kdyby si tam zakrmil svaty dindy

              venca1 - Profil | Po 22.8.2016 4:34:12

              MrCement >> Co mám cítit. Chytám na vláčku, nebo mouchu a je mi hovno po tom jestli si tam někdo naházel metrák krmení. Pokud tam je volno, tak má smůlu a musí počkat až odejdu..-)

                Kentaur - Profil | So 20.8.2016 8:30:25

                Je to podle toho jak se clovek chova.Kdyz slusne rekne,ze tam ma zakrmeno a je moznost sednout si jinam tak ho pustim.Jednou na me,ale nastoupil starsi pan co tam delam,ze to je jeho misto atd.Uplne jsem ho ignoroval.Sedl si kus vedle me a prehodil mi oba pruty.Stahl jsem to,prevazal na 90olovo+trojhak.Prehodil jsem mu oba pruty s omluvou,ze jsem zacatecnik a nejde mi nahazovat.Utrhl jsem mu jednu montaz a chytal jsem dal.Pak uz to hazel pred sebe.Jak jsem rikal je to o chovani lidi.

                  CoDu - Profil | Pá 19.8.2016 11:51:15

                  Je potřeba rozlišovat. Pokud si zakrmují masaři, hlavně důchodci, tak tam můžeš, ale pokud se jedná o hodné CHaP, tak ne.

                    Krtekzovy - Profil | Pá 19.8.2016 10:14:42

                    Jednou jsem si sedl na velky flek,přisli nejaci kluci ža tam zakmili 20 kg boilies vcera.... rekl jsem že je pustim a dali mi za to kulicky v dipu...ale jeste jsem na to nechytal....

                      MrCement - Profil | Čt 18.8.2016 20:41:20

                      venca1 >> to buď cítíš a nebo ne ......

                        marmyš - Profil | Čt 18.8.2016 18:58:50

                        venca1 >> Pokud jeden den vidím,že soused masivně krmí,tak si druhý den nepřivstanu,abych ho předběhl. Pokud ale o ničem nevím,tak sednu kdekoliv a každý mi může skočit na hrb.

                          Pvl - Profil | Čt 18.8.2016 18:39:21

                          venca1 >> Je to asi tak, jako když se bude někdo starat o strom který jen tak někde roste a ty mu půjdeš sklidit úrodu . Taky ten strom není ničí --tak proč bych jej neočesal -no ne ?

                            venca1 - Profil | Čt 18.8.2016 14:14:47

                            Jarda Š. >> Co je na tom neetického, že si někdo někde krmí a já mu sednu na flek, když je tam volno?

                              Jarda Š. - Profil | Čt 18.8.2016 10:41:04

                              Krtous >> Krtekzovy - 18.8.2016 10:30:21 >> To nelze říci paušálně, kde na řece chytat, záleží to ročním období, na tom, na jaké druhy ryb se chceš zaměřit, na stavu vody, a lišit se to může u jednotlivých řek. Na vysezený flek si pochopitelně sednout můžeš, neetické (ne však přímo zakázané) je to jen tehdy, když víš, že si tam někdo zakrmil a přijde.

                                Krtekzovy - Profil | Čt 18.8.2016 10:30:21

                                Jak se chyta na rece v jakych mistech?? Nad splavem jak daleko?? Muzu chodit na rybarske fleky??

                                  drvoštěp - Profil | St 17.8.2016 19:45:54

                                  Krtous >> Krtekzovy - 17.8.2016 17:31:47 >> Já jsem do krmítkovky mixoval plotičky.A během dvou dnů dva candáti a štika.Prosinec 2015.

                                    Krtekzovy - Profil | St 17.8.2016 17:31:47

                                    drvoštěp >> Krmitkovou smes masovou

                                      Pavouk‌ - Profil | Út 16.8.2016 6:46:44

                                      hraji >> kolega hraji mysli něco takového http://www.sarfix.cz/Sonubaits-Exploding-Fishmeal-d​175.htm

                                        Krtekzovy - Profil | Út 16.8.2016 6:10:04

                                        drvoštěp >> no jasne ze do krmítka masovou směs už s dědou jsem takhle chyta dravce na Žermanicich....

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák