Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

NVosty4 - Profil | Pá 18.9.2015 14:30:58

pocatek >> Rekl bych ze je to dostacujici :)

    Npocatek - Profil | Pá 18.9.2015 12:09:14

    Ahoj lidi.Chci si koupit bolonezku hlavně na vyvěšenou.byl mi nabidnut prut mivardi superbolo 7metrú.Pry na něm neni napsaná gramàž.Na netu sem našel že by měla bít do 40g.Chci chytat na řece v mírném proudu dravce a někdy bílou rybu.bude tento prut dostačující.dekuji za odpověd.

      NVosty4 - Profil | Po 14.9.2015 14:42:44

      sladoch >> take bych byt tebou vzal dephin magma light. Mam ho a je to bomba. Je tu na nej spousta recenzi a tak. Hodne stesti pri koupi :)

        NTooomas - Profil | Pá 11.9.2015 18:10:28

        sladoch >> jak pise japu 22 koukni na ten bazar a vem to trabucco supreme, super pruty a daleko kvalitnejsi, nez mas ve hledacku.je si poradne zkontroluj spoje, ocka, a sedlo...
        Je to super kousek a nemusis mit strach se do nej oprit...

          Nsalfi - Profil | Čt 10.9.2015 9:48:22

          sladoch >> doporucuju delphin magma feeder light. Snese to, co medium u ostatnich prutu. Mam ho od vanoc. Porizoval jsem si ho na uhore a pri tom jsem na ne vytahl nekolik sumcu, kapru a parem. Super proutek za super penize

            NBenzín - Profil | Čt 10.9.2015 8:14:44

            Ahoj, zítra odjíždím směr Chorvatsko, ostrov Brač. Má někdo zkušenost s kupováním povolenky na Brači? Konkrétně Bol a Supetar...? Díky za rady :)

              Njapu22 - Profil | St 9.9.2015 9:40:54

              sladoch >> z těch dvou do začátku spíše to Mivardi. Mikádo neznám ale 330 do 100g bude asi dost tuhý prut. 360 MH je pro začátek vhodný. Jak píše Nachos tak v bazaru je teď Trabucco Supreme 360 75g. Když si za něj priplatis 300,- tak budeš mít prut o dvě třídy lepší.

                NTomCR - Profil | St 9.9.2015 8:18:57

                sladoch >> Chce to trošku specifikovat, takhle každý doporučí "to své".
                Já bych se třeba s těmito požadavky podíval po tom, co dělá Delphin:
                http://www.srovnanicen.cz/q/Delphin%20Magma%20Mediu​m%20Feeder%20360cm/

                  Nsladoch - Profil | Út 8.9.2015 16:29:49

                  Líbil se mi mikádo Triton feeder 330 cm do 100 g, nebo mivardi enigma feeder 3,6 m 30-90 g, ale bude to můj první prut a chtěl bych něco co vydrží tvrdší zacházení a bude to stát do 1500. Jinak ryby kapr, bílá ryba.

                    Nsladoch - Profil | Út 8.9.2015 16:12:07

                    Zaujal mně třeba mikado Triton feeder do 100 gr, anebo mivardi enigma feeder 3,6 m 30-90g, ale bude to můj první prut takže bych chtěl něco co snese tvrdší zacházení a bude stát tak do 1500. Jinak chytat budu kapry, bílou rybu, cejny.

                      Njirisyky - Profil | Út 8.9.2015 11:57:15

                        Nmikin99 - Profil | Út 8.9.2015 9:43:28

                        sladoch >> otázka je,co je pro tebe levnější feeder?? Podívej se třeba na Okuma Solitron

                          NNachos - Profil | Út 8.9.2015 8:18:40

                          sladoch >> sleduj zde bazar ,dá se tu koupit za 1000,- kč slušný prut.

                            Njapu22 - Profil | Po 7.9.2015 23:12:32

                            sladoch >> co je levnější? Napiš co a kde chceš chytat a kolik můžeš utratit.

                              Nsladoch - Profil | Po 7.9.2015 18:06:38

                              Nazdar, chtěl bych se vás zeptat jestli byste mi nedoporučili nějaký levnější medium feeder. Budu chytat na menších stojácích (rusava 2A),sem tam nějaká řeka.
                              díky, sladoch

                                Nrusak82 - Profil | Po 7.9.2015 16:55:12

                                Dobrý den,nevíte náhodou někdo jestli se dá sehnat jeden díl prutu značky KingFisher.Děkuji a přeji pěkný den.

                                  Nj.sladkay - Profil | Čt 3.9.2015 12:50:19

                                  Nachos >> ja myslim, ze ich je celkom dost, sadit treba kapre krpate vyzeru sa same staci 2 roky po sebe nasadit tretinu maleho kapra aby masiarky nepindali tolko a potom dosadzat uz len kapriky 20-25cisel a za tretinove stvrtinove prachy, bude tolko kaporisov ze sa prezeru masiarky aj ostatni budu spokojni a za zvasne prachy, zubace, liene a ine potrebne ryby

                                    NNachos - Profil | Čt 3.9.2015 12:40:37

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 3.9.2015 11:04:17 >> ale berou ty mladé a proto se z nich 70cm délky dožije jen procento :)

                                      Nj.sladkay - Profil | Čt 3.9.2015 11:04:17

                                      Nachos >> lenze masiarky prave tie stare ryby neberu. ja to uz roky hovorim, ze kto chce viac ako 15-20 kusov rocne, nech si kupi dalsu povolenku, vody mame uzivne kapor sa vychova sam a prakticky zadarmo ine ryby potrebujeme.

                                        Červené karty: Mrknato, Poušťák