Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

NNachos - Profil | Čt 3.9.2015 10:46:51

doktor multiplikator >> j.sladkay - 3.9.2015 10:07:19 >> o vyváženost revíru se starají masařky ..nehrozí že by revíry byli přeplněné K70+ ... Taky si pár ryb za rok vezmu ,ale netuším co vede některé k tomu ,že si odnesou 200kg ryb ročně

    Nsven - Profil | Čt 3.9.2015 10:42:59

    Jozef K. >> dodocreative - 2.9.2015 21:15:57 >> Proč bych měl někomu skládat účty z toho, proč rybu pouštím nebo si beru ?
    Když se mě dotáže proč, odpovím "protože můžu a chci !"
    Je-li někdo "čudný" znamená, že není řadovým členem stáda ...

      Nj.sladkay - Profil | Čt 3.9.2015 10:07:19

      Nachos >> neviem asi som divny ja, ale zachvilu pride na to ze sa budu aj so zdochlinami olizovat... lebo pri chyt a pust ich bude cim dalej tym viac

      http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?zadal=23465&acti​​on=pictemp

        NAleš10 - Profil | Čt 3.9.2015 10:05:24

        Jozef K. >> dodocreative - 2.9.2015 21:15:57 >> to byla sranda neber vše tak vážně ;-)

          Nj.sladkay - Profil | Čt 3.9.2015 10:05:10

          Nachos >> to netvrdim. kazdy xtrem je zly. ale chyt a pust je proste cele cele zle .... tak ako K70 a podobne.

            Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.9.2015 10:04:26

            Jozef K. >> dodocreative - 2.9.2015 21:15:57 >> Tvař se tajemně a profesionálně a nikdo se už nebude divit ;)))

              NAleš10 - Profil | Čt 3.9.2015 9:24:42

              Jozef K. >> dodocreative - 2.9.2015 21:15:57 >> pouštím páč už plnej mražák mám a k vodě chodím už jen proto že mám děsně protivnou manželku :-DDD

                NEl Duffus - Profil | Čt 3.9.2015 9:22:53

                Jozef K. >> dodocreative - 2.9.2015 21:15:57 >> na názor ostatních se vykšli, dělej to, co si Ty myslíš, že je správné. Já pouštím také...

                  NNachos - Profil | Čt 3.9.2015 8:42:30

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 2.9.2015 23:08:38 >> a zabít vše co chytnu choré není?

                    Nhraji - Profil | Čt 3.9.2015 7:35:12

                    Jozef K. >> dodocreative - 2.9.2015 21:15:57 >> otázka zní jinak. Proč někomu vysvětlovat to, co považuji za normální? Ať si každý myslí co chce.

                      NPvl - Profil | Čt 3.9.2015 7:13:33

                      Jozef K. >> dodocreative - 2.9.2015 21:15:57 >> Neřeším co si kdo myslí . Je to moje věc . Jestli ti to vadí začni ryby brát a máš po "problému" .o§)

                        Nj.sladkay - Profil | St 2.9.2015 23:08:38

                        Jozef K. >> dodocreative - 2.9.2015 21:15:57 >> pretoze, vsetci kto to s rbarstvom maslia ako tak vazne, tak vedia ze chyt a pust je uz vo svojej podstate chore

                          NNachos - Profil | St 2.9.2015 23:00:11

                          Jozef K. >> dodocreative - 2.9.2015 21:15:57 >> co sežeru už nechytím

                            Ndodocreative - Profil | St 2.9.2015 21:15:57

                            Preco sa rybari cuduju, ze vsetky ryby pustam spat do vody?
                            A tiez nerybari. Ked niekomu poviem, ze som ryby pustil, tak si klepu na celo.
                            Aky najlepsi argument mate vy? Ako vysvetlujete, ze ryby pustate bez toho, aby si o vas nemysleli, ze ste "cudny".

                              NAiwen - Profil | Ne 30.8.2015 19:25:56

                              Zdravim, chtel bych se zeptat jakym zpusobem se vyrabi klasicke a origo pelety halibut. Popr pstruzaky a jim podobne... Mel sem tedka v ruce pelety halibut od jineho vyrobce nez obvykle a byly to klasicky lisovane za studena... Zajimalo by me jak se klasicke tyto mastne pelety vlastne vyrabi... Dekuji

                                NČík - Profil | So 29.8.2015 16:43:56

                                rusak82 >> Tady máš jeden odkaz na opravnu prutů.
                                http://www.sportenservis.cz/index.php?p=cenik_pruty​

                                  Ndoliz - Profil | So 29.8.2015 15:39:21

                                  rusak82 >> Zeptej se tam kde si ho koupil. Počítej že to bude stát zhruba polovinu ceny nového prutu. Pokud je prut Shimano, tak mám vyzkoušené nebude problém z objednáním nového dílu. Další možností je oprava

                                    NJarda Š. - Profil | So 29.8.2015 14:05:42

                                    rusak82 >> To je otázka na prodejce, obchodního zástupce nebo značkový servis. Na některé typy (zejména dražší značkové) se náhradní díl sehnat dá, na některé ne. V některých případech lze prut opravit, aniž by to bylo příliš znát (zkrácením dílu nebo vlepením trnu), jindy by to po opravě už nebylo ono. Doporučil bych proto obrátit se na některého zkušeného opraváře rybářských potřeb.

                                      Nrusak82 - Profil | So 29.8.2015 12:39:55

                                      Dobrý den,chcu se zeptat. Zlomil se mi 3 díl na feedrovym prutů,dá se to sehnat nebo je třeba koupit novej prut? Děkuju a přeju pěknej den

                                        Ntom_novak - Profil | Pá 28.8.2015 7:25:21

                                        Rožnovák - diky reakci

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák