Dotazy začátečníků

Hlavní diskuse pro dotazy začínajících rybářů.
Nové zápisy do této diskuse jsou před zveřejněním ověřovány redakcí MRK.cz
Moderuje: Jarda Š. Profil

Nwelbin - Profil | St 21.11.2012 8:40:35

S&F - pescador >> hezké,znám je z Labské,kde je prodávají.ty horní dáváš asi na karabinku??
Jinak gratuluji k tomu,že jsi v těch 15%

    NMates PB - Profil | St 21.11.2012 8:36:46

    S&F - pescador >> Já jsem ještě naživo takovýho vláčkaře nepotkal, a to jsem u vody celkem skoro furt.

      NS&F - pescador - Profil | St 21.11.2012 8:34:20

      Mates PB >> V mém kruhu těch pár kamarádů rybářů co tyhle vody navštěvujem a co znám tak všichni. Je pravda, že to % všeobecně bude zatím opravdu malé.

        NMates PB - Profil | St 21.11.2012 8:31:56

        S&F - pescador >> Ale kolik vás je? Takových?

          NS&F - pescador - Profil | St 21.11.2012 8:29:42

          welbin >> hraji welbin - 21.11.2012 8:20:06 >> Malé plandavky ale i woblery s BL jednoháčkem na P vodách používám opravdu dost dlouho.

            Nhraji - Profil | St 21.11.2012 8:27:50

            welbin >> jako každý extrémní názor je i ten tvůj ... divný

              Nwelbin - Profil | St 21.11.2012 8:20:06

              hraji >> ale není zkreslený,plechy a další nástrahy s BL jednohákem používá tak sotva 15%,škoda,že to není nařízené všude

                Nhraji - Profil | St 21.11.2012 7:31:48

                welbin >> to je hodně zkreslený pohled na přívlač na P vodách, ne? Nikde není napsáno, že to musí být s trojháčkem a s protihrotem. Ony existují i jednoháčky a bez protihrotu

                  Nwelbin - Profil | Út 20.11.2012 21:24:09

                  rybomil >> P vláčku už roky nevedu, Dobrou noc
                  Tři háky na pstruha a s protihrotem - ne

                    Nrybomil - Profil | Út 20.11.2012 21:20:25

                    welbin >> na P vláčku mi stačí 0,12 - 0,14 nějaké " lepší " márky ( brčál )

                      Nwelbin - Profil | Út 20.11.2012 21:17:45

                      rybomil >> pardon,já mluvil o 0,14,pak to nemá cenu rozebírat - sumík je vedle

                        Nrybomil - Profil | Út 20.11.2012 21:08:36

                        welbin >> jestli sumák je fišle, tak spešl velikost 90 + zdolávám z 90% tak , že má rezervaci úkrytu v mrazu.

                        Prý jsou těžce přemnožený a strašný všehožrouti, říkaji to všici, taky na MRku a jinejch odbornejch serverech :§)

                        Jedinej blbej fór je v tom, že v hentom oným případě nejedu na žádnej Stroft, natož Raptor, nejsem naivní až blbej, nebo zamilovanej.

                          Nwelbin - Profil | Út 20.11.2012 20:40:22

                          rybomil >> Já Huga neznám,Strofty na muškařinu používám,fakt je ,že v 0,14 byla asi před čtyřmi lety asi vadná serie - byly to GTM,mám nyní ABL -bez problémů,ale byla to jen jedna síla a jedna serie

                            Nrybomil - Profil | Út 20.11.2012 20:23:29

                            welbin >> myslíš jako Huga ? / ..... :P)

                              Nwelbin - Profil | Út 20.11.2012 20:12:05

                              rybomil >>Radíte začátečníkům,řekněte jim,že je třeba rybu zdolávat,cítit ji a tah,vědět,jaky mám návazec,učit se to,ve vlascích je to jen cca ve 40%,zbytek je v rukách!!!
                              Nikdy se nesmí ryba zdolávat s tím,že ji musím mít v lednici

                                Nrybomil - Profil | Út 20.11.2012 19:32:51

                                Hugo Fisher >> jen jestli s tím stroftem nekecáš, kdysi to bylo NPU ... a kdo neměl NPU jako by nebyl. Jenže pak se to vykváklo, ta zkratka - Nízká Pevnost Uzlu :§)))

                                a tak vznikla legenda Byron Stratos

                                  Nrybomil - Profil | Út 20.11.2012 19:27:58

                                  Kамl >> máš tam hned několik dotazů, ze kterých nemůžu vybrat popravdě ani jednu odpověď
                                  např. kdybych zaplatil za povolení na svazovky max. 1750 - 2000 CZK, to bych si docela pískal

                                    Nvokounek - Profil | Út 20.11.2012 12:34:24

                                    Mates PB >> pche! ;)

                                      NMates PB - Profil | Út 20.11.2012 11:58:01

                                      vokounek >> Se klidně odkopu ještě víc. Toho jesetera jsem chytil při lovu nástržních rybiček.

                                        Nvokounek - Profil | Út 20.11.2012 10:40:30

                                        Mates PB >> tak si sa nám pekne odkopal :))

                                          Červené karty: Mrknato, Poušťák